Author Topic: Behemoth  (Read 21266 times)

0 Members i 2 Gości przegląda ten wątek.

Voice

• Global Moderathor
  • *
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Behemoth
« Reply #75 on: 2018-12-02, 12:32:11 »
Behemoth - Live at House of Strombo - swietny, krociotki koncercik w mega klimatycznym miejscu
Behemoth - Live at Alcatraz Festival - koncert na rozstrojonych instrumentach, ktos tam chyba robote stracil ;)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

• Mourner
  • *
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
« Reply #76 on: 2018-12-02, 16:03:53 »
Behemoth - Live at House of Strombo - swietny, krociotki koncercik w mega klimatycznym miejscu
Behe w swoim raju. ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

• Global Moderathor
  • *
« Reply #77 on: 2019-04-14, 23:19:26 »
Panowie zagraja pare sztuk w Polsce.

26.09 - Wrocław, "A2"
Bilety: 110 zł (przedsprzedaż) i 130 zł (w dniu koncertu)

27.09 - Poznań, "MTP2"

28.09 - Katowice, "Spodek"

29.09 - Warszawa, "Expo XXI"

2.10 - Tallinn, "Helitheas"

3.10 - Ryga, "Palladium"

4.10 - Wilno, "Loftas"

5.10 - Gdańsk, "B90"

6.10 - Kraków, "Tauron Arena"

Jak zobaczylem, w jakich miejscach graja w Katowicach i w Krakowie, to sobie zdalem sprawe, jak tez zespol urosl na przestrzeni ostatnich 10 lat. Wiem, malo odkrywcze stwierdzenie, ale nie wiem jaka inna polska kapela zapelnilaby Spodek.
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Callahan

• Rocket Man
« Reply #78 on: 2019-04-19, 13:27:49 »
To nie jest "zapełniłaby Spodek". To jest "zapełniłaby Spodek i tydzień później zapełniłaby Tauron Arenę w Krakowie". Dwa na raz, godzinę jazdy jedno od drugiego de facto.

Szczerze to trochę trudno mi uwierzyć w to 'zapełnianie" Taurona, bez przesady, to jest przestrzeń na kilkanaście tysięcy uczestników. Niemniej skoro tam się to odbywa, to znaczy że nic mniejszego im już nie wystarcza.

Trochę szok, ja wciąż tkwię w przekonaniu że to jest raczej mało urozmaicona blackmetalowa napieprzanka, a nie niemal stadionowa maszynka do produkcji przebojów :lol:

Funnykris

• http://funnykrisrecenzje.p.ht/
« Reply #79 on: 2019-05-05, 18:09:28 »
Jak zobaczylem, w jakich miejscach graja w Katowicach i w Krakowie, to sobie zdalem sprawe, jak tez zespol urosl na przestrzeni ostatnich 10 lat. Wiem, malo odkrywcze stwierdzenie, ale nie wiem jaka inna polska kapela zapelnilaby Spodek.
Ja po dwóch ostatnich płytach się nie dziwię.
Death is only the personification of the unknown. That unknown is waiting for us.

Kas

• Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • kąsienica
« Reply #80 on: 2019-07-14, 16:26:47 »
Ja po dwóch ostatnich płytach się nie dziwię.
Ja po płytach się dziwię, ale po marketingu już nie
Od post-rocka się tyje.

Luksor

• Mourner
  • *
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
« Reply #81 on: 2019-07-24, 19:32:35 »
Seven milestones...
The message of the wind

Voice

• Global Moderathor
  • *
« Reply #82 on: 2019-07-25, 00:09:30 »
Coraz bardziej mnie te 'mroczne' klipy smiesza ;) Chyba sie starzeje. Ale lubie ten numer.
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Funnykris

« Reply #83 on: 2019-07-27, 15:44:04 »
Coraz bardziej mnie te 'mroczne' klipy smiesza ;) Chyba sie starzeje. Ale lubie ten numer.
W ogóle jak chodzi o Behemoth to lepiej skupić się na płytach. Mam ILYAYD w te wypasionej edycji z tą całą sesją zdjęciową. Fajnie to jest zrealizowane technicznie ale wali trochę wymuszonym szukaniem sensacji. Jak chodzi o treść albumów, teledyski, wypowiedzi Nergala, te ich zapowiedzi na fb, yt to... dla mnie to wygląda groteskowo. Tematycznie stoją w miejscu. Mam wrażenie że im wydaje się, że robią coś mega antysystemowego, mrocznego i ekstremalnego a zahaczają powolutku o granice kiczu. Najbardziej mnie śmieszy jak Nergal mówi o szacunku do przekonań, wolności itd. że nie chce nikogo obrażać a za kilka tygodni wymachuje Jezusem przybitym do dilda i się dziwi że kogoś to zniesmacza  :lol: Jakby był jakiś upośledzony czy coś. Muzycznie to jest pierwsza klasa ale reszta to jest takie szukanie atencji i rozgłosu że chyba Doda robi wkoło siebie mniej szumu.
Death is only the personification of the unknown. That unknown is waiting for us.

Luksor

• Mourner
  • *
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
« Reply #84 on: 2019-07-29, 06:58:34 »
Najbardziej mnie śmieszy jak Nergal mówi o szacunku do przekonań, wolności itd. że nie chce nikogo obrażać a za kilka tygodni wymachuje Jezusem przybitym do dilda i się dziwi że kogoś to zniesmacza  :lol: Jakby był jakiś upośledzony czy coś.
Nergal po prostu nienawidzi chrześcijaństwa. Świadczy o tym chociażby jego zachowanie w sprawie rzekomej informacji, że Islandia uznała wszystkie religie za dewiacje psychiczne. ;) Chociaż być może news, który cytuję też jest fejkiem.  :twisted:
Seven milestones...
The message of the wind

Funnykris

« Reply #85 on: 2019-08-04, 11:56:04 »
Nergal po prostu nienawidzi chrześcijaństwa. Świadczy o tym chociażby jego zachowanie w sprawie rzekomej informacji, że Islandia uznała wszystkie religie za dewiacje psychiczne. ;) Chociaż być może news, który cytuję też jest fejkiem.  :twisted:
Bardziej katolicyzmu. Z którym prawdę powiedziawszy nawet nie trzeba walczyć bo co krok Hierarchowie kościelni kompromitują siebie i całą instytucję. Seminaria pustoszeją, ludzi ubywa i to nie ma nic wspólnego z romantycznym buntem Nergala przeciwko "zastanej rzeczywistości". Ostatnio np. czytałem ciekawy artykuł o japońskich eksperymentach "naukowych" na jeńcach wojennych w czasie drugiej wojny światowej. Metalowa płyta w takiej tematyce miażdżyłaby przekazem i dotykałaby NAPRAWDĘ strasznych rzeczy. A nie ciągle to plucie krwią, szatany z jasełek i filmów klasy b  :lol: Taki Angel of death Slayera robił wrażenie dzięki dotknięciu naprawdę ekstremalnego tematu.

Kas

• Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • kąsienica
« Reply #86 on: 2019-08-15, 22:29:59 »
Klipy klipami, polecam profil Pana Nergala na insta i na tinderze ;) Ale można zwątpić w jego IQ, serio.
Od post-rocka się tyje.

Voice

• Global Moderathor
  • *
« Reply #87 on: 2019-08-15, 22:39:22 »
Dramat. Cenie go jako muzyka, ale to nie jest koles, z ktorym bym chetnie na piwo poszedl.
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Funnykris

« Reply #88 on: 2019-08-18, 18:22:23 »
Dramat. Cenie go jako muzyka, ale to nie jest koles, z ktorym bym chetnie na piwo poszedl.
A może byś się zdziwił. Ostatecznie w tym co robi chodzi o kasę. Jednych to co robi burzy innych zniesmacza a jeszcze inni przyklaskują. Ja mam to w zadzie ale mnie to nie omija bo czytuję "internety". Nie ważne co mówią ważne żeby mówili. Prawdopodobnie prywatnie to nieco inny człowiek.
Tak czy inaczej można go lubić albo nie a wszyscy się ustawimy po nową płytę i grzecznie wyciągniemy 50 zł z kieszeni ciesząc się z kolejnej porcji agresywnego łojenia  8) Sam pamiętam jaką bekę miałem z tych filmików przedpremierowych Satanist a ostatecznie skończyłem z wypasionym digibookiem z autografami  :P

Voice

• Global Moderathor
  • *
« Reply #89 on: 2019-08-18, 22:05:48 »
Dlatego tez mowie, ze cenie go jako muzyka - masz racje, pewnie po nowy album siegne i pewnie mi sie spodoba tak jak kilka poprzednich. Ale sa,a postac glownodowodzacego mnie jakos malo fascynuje. Juz 100 razy chetniej poszedlbym na browar z Peterem z Vadera.
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs