Author Topic: Official Illustrated History of Opeth  (Read 50491 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Official Illustrated History of Opeth
« Reply #15 on: 2015-07-23, 23:30:35 »
Dobra, no to tera kilka konkretów.
Ch³op obliczy³:
  • 1 egzemplarz ksi±¿ki kosztuje 236 z³ na nasze zgodnie z dzisiejszym kursem funta
  • przesy³ka rejestrowana 113 z³ do Polandii (kurier 2 razy tyle)
Op³aca³oby siê zamówiæ do jednego miejsca i dalej pos³aæ poczt± polsk± albo przez innych w³óczykijów przy okazji podrzuciæ ;) Kto chêtny?
Poza tym w/w geniusz wpad³ na pomys³, ¿eby¶my siê jako polski fanklub postarali o jak±¶ zni¿kê, wiadomo #CebulaDeal zawsze spoko ;) Kto siê skusi?  :twisted:
« Last Edit: 2015-07-23, 23:41:01 by Kas »

sehl

  • Posts: 217
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • ..Stray!''
Odp: Official Illustrated History of Opeth
« Reply #16 on: 2015-07-23, 23:40:11 »
Jaki ch³op, jaki ch³op? ;P To jak z tym Dziadem z jakiej¶ reklamy od futbolu... ;)
True Pagan Winter Crew
.
..swift chill of desolation...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Official Illustrated History of Opeth
« Reply #17 on: 2015-07-23, 23:41:43 »
Sorry, wszystko przez moje dzio³szki z w³osowego :(

EDIT: A vögle mog³e¶ sam napisaæ, zamiast mnie jêczeæ "id¼ na forumka napisz, no id¼ na forumka napisz" :<
« Last Edit: 2015-07-23, 23:46:50 by Kas »

sehl

  • Posts: 217
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • ..Stray!''
Odp: Official Illustrated History of Opeth
« Reply #18 on: 2015-07-23, 23:47:16 »
Wrr ;)

Ta w³oska ksi±¿ka to pewnie nie po angielsku? Wiadomo co¶ wiêcej, kto¶ obczaja³? W ¶rodku sam tekst czy równie¿ foto? Zbitek wywiadów, twórczo¶æ w³asna? Czyta³ kto¶ jakie¶ recenzje? Nie bêdê pyta³ czy jest gdzie¶ do pobrania ;P
True Pagan Winter Crew
.
..swift chill of desolation...

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Official Illustrated History of Opeth
« Reply #19 on: 2015-07-24, 00:03:30 »
To dla porz±dku wrzuæmy klika linków i obrazków ;):
- Book of Opeth (Classic Edition)


- Book of Opeth (Signature Edition)

Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Official Illustrated History of Opeth
« Reply #20 on: 2015-07-24, 00:30:08 »
Nie, no, zamiast konkretów obrazki :< Po co ja tu pisa³am? :< Macie tu najza...wspanialszy obrazek z ksi±¿ki:

a tera pisaæ, kogo to urzek³o na tyle, ¿e chce zamówiæ?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Official Illustrated History of Opeth
« Reply #21 on: 2015-07-24, 00:48:09 »
Nie, no, zamiast konkretów obrazki :< Po co ja tu pisa³am? :<
No niby tak, ale nic nie napisa³a¶, ¿e jest jeszcze wersja full wypas za jedyne 1 464,53 z³ (po dzisiejszym kursie) plus przesy³ka i mo¿e kto¶ takow± zechce mieæ.  :< ;)  A tak na powa¿nie, nie mam jakiegokolwiek parcia by to mieæ. :> :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Official Illustrated History of Opeth
« Reply #22 on: 2015-07-24, 12:35:35 »
Ja bym przeczytal, ale ostatni raz dalem za ksiazke 300 PLN NIGDY, wiec odpuszczam ;)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Official Illustrated History of Opeth
« Reply #23 on: 2015-07-24, 15:56:06 »
Trzeba bêdzie pofilowaæ na yt, mo¿e kto¶ zrobi jak±¶ prezentacjê. A z ksi±¿ek o Opeth chcia³em mieæ i mam 'The Best of Opeth" :):

Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

B³a¿ej

  • Posts: 83
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Official Illustrated History of Opeth
« Reply #24 on: 2015-07-24, 19:51:41 »
Jest jaka¶ szansa ¿e bêdzie polska edycja tej ksi±¿ki ?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Official Illustrated History of Opeth
« Reply #25 on: 2015-07-24, 20:17:21 »
Jest jaka¶ szansa ¿e bêdzie polska edycja tej ksi±¿ki ?

Tzn. polskie t³umaczenie? Nie s±dzê. Kto by to kupi³? Mo¿e jaka¶ garstka fanów z "Mourner's Corner"... Kto by siê zdecydowa³ to wydaæ? Tu ju¿ zupe³nie nikogo nie widzê.  :(


Edit: przy okazji kilka kolejnych obrazków z wnêtrza wydawnictwa, jakby siê komu¶ nie chcia³o ogl±daæ na http://opethbook.com/#lookInside
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

kwarnik

  • Mourner
  • *
  • Posts: 694
  • Karma: +27/-0
  • Gender: Male
Odp: Official Illustrated History of Opeth
« Reply #26 on: 2015-07-24, 22:10:04 »
Ksi±¿ka na pewno ciekawa i fajnie by by³o, gdyby sta³a na pó³ce, ale nie za tak± cenê.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Official Illustrated History of Opeth
« Reply #27 on: 2015-07-25, 00:33:28 »
Nie, no, zamiast konkretów obrazki :< Po co ja tu pisa³am? :<
No niby tak, ale nic nie napisa³a¶, ¿e jest jeszcze wersja full wypas za jedyne 1 464,53 z³ (po dzisiejszym kursie) plus przesy³ka i mo¿e kto¶ takow± zechce mieæ.  :< ;)
Za tyle to nie jest okazja no...

Ja bym przeczytal, ale ostatni raz dalem za ksiazke 300 PLN NIGDY, wiec odpuszczam ;)
A ja tak, ale to by³o za kilka ksi±¿ek. To zrzuæ siê na 1/3 i bêdzie miesi±c u mnie, miesi±c u sehla (huehue) i miesi±c u Ciebie ;) ^^

Ej, no, nie narzekajcie, czym siê dzieciom i wnukom bêdziecie chwaliæ? ¦wiadectwami z czerwonym paskiem? :P

sehl

  • Posts: 217
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • ..Stray!''
Odp: Official Illustrated History of Opeth
« Reply #28 on: 2015-07-25, 02:17:33 »
Dla mnie biografia Behemotha za 5 dych by³a droga ;P Wyhaczy³em za pó³ tego licz±c przesy³kê :mrgreen2: Photobook Moonspella kupi³em dopiero ze dwa lata po wydaniu; czeka³em na wersjê pdf ale potem doszed³em do wniosku ¿e to bêdzie fajny item w kolekcji ;) tylko jeszcze autografy trzeba zdobyæ :D

Behemoth mia³ prawie 400 stron, nie? Ksi±¿ka o Opeth bêdzie mia³a tylko 208, w tym zdjêcia. Cena 236z³ jest bardzo wysoka, jak za przedmiot kolekcjonerski a nie biografiê kapeli. Najwyra¼niej celowana jest do starszych, zamo¿nych fanów ze Stanów czy Niemiec ;) Z tego co czyta³em na podlinkowanej przez Jacka stronie wydawnictwa nie bêd± jej sprzedawaæ w realu i nie przewiduj± przecen w pó¼niejszym czasie. Czyli wygl±da³oby na to, ¿e jedyn± opcj± na tañszy zakup by³oby zdobycie jej z drugiej rêki od kogo¶ kto nie wie, co sprzedaje :lol: Bo inaczej mo¿e byæ nawet dro¿ej :P Ewentualnie mo¿e jaki¶ Szwed z Pir*teB*y sie tym zajmie i udostêpni  :twisted:

Zawarto¶æ dla fana zespo³u niew±tpliwie ciekawa, gdybym by³ np. dobrze zarabiaj±cym informatykiem to ju¿ bym j± mia³ zamówion± ;) Przynajmniej edycja nie-super-wypasiona nie bêdzie limitowana, wiêc siê nie wyczerpie. Powychodzi³y w Polsce biografie Slayera, Vadera czy Behemotha, wiêc mo¿e i na Opeth by siê ktos pokusi³. Ale nie wiem czy wydawca wersji angielskiej by siê zgodzi³, mo¿e dopiero za kilka lat?

Ostatecznie mo¿na napisaæ mail w imieniu fanklubu i spytaæ o zni¿kê, najwy¿ej nie odpisz±  :>
Kupiæ kilka, zamówiæ w jedno miejsce i oszczêdziæ na przesy³ce? Ale nie widzê zainteresowanych...
Albo, [pomys³ ekstremalny], zrobiæ ¶ciepê od znanych u¿ytkowników. Kto¶ da³by wiêkszo¶æ forsy (np. skromny ja), a reszta dofinansowa³a resztê i w zamian za to dosta³a poczt± ksi±¿kê do przeczytania na np. miesi±c. Tylko trzeba by mieæ pewno¶æ ¿e dany delikwent ksi±¿kê prze¶le dalej a nie zapadnie siê z ni± pod ziemiê t³umacz±c ¿e poczta zgubi³a. I ¿e jej nie zniszczy przy czytaniu.[/pomys³ ekstremalny]
True Pagan Winter Crew
.
..swift chill of desolation...

gogaty

  • Posts: 102
  • Karma: +0/-0
Odp: Official Illustrated History of Opeth
« Reply #29 on: 2015-07-25, 09:00:42 »
Ja bym siê pisa³, i to - mimo ¿e nie jestem dobrze zarabiaj±cym informatykiem - przemy¶lwiuje mi siê wersja full wypas :wink: :wink: