Author Topic: Czego aktualnie słuchacie?  (Read 1421926 times)

0 Members i 13 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2220 on: 2007-03-27, 14:14:48 »
No i ogólnie Ninja Tune rz±dzi  :mrgreen:
Tylko szkoda, ¿e ich p³yty s± nieco dro¿sze :P przynajmniej u mnie, nie mówi±c o kochanym Hydra Head (przeciêtnie p³yta kosztuje ko³o 20 eurosów :kulkaw³eb: trzeba jednak przyznaæ, ¿e zazwyczaj s± cholernie fajnie wydane).

A u mnie w kó³ko to samo:
Pelican - Australasia
Cortez - Initial
Antigama - Resonance

i od czasu do czasu now(y)a £ona

Nile

  • Guest
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2221 on: 2007-03-28, 15:03:48 »
Opeth - Blackwater Park. Zaje*iste! Znacie to?

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2222 on: 2007-03-28, 15:13:13 »
Opeth - Blackwater Park. Zaje*iste! Znacie to?
dobre, bo polskie, mam trzy utwory z tej płytki, zaraz włączę kazę będzie więcej (jupi!)

btw: Opeth mi się strasznie znudził :| , tylko GR ostatnio sobie czasem włączam
« Last Edit: 2007-03-28, 15:14:45 by Soja »
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2223 on: 2007-03-28, 15:25:25 »
btw: Opeth mi siê strasznie znudzi³ :|
Heh, coraz wiêcej nas :mrgreen: ja czekam, mo¿e samo mi kiedy¶ wróci..

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2224 on: 2007-03-28, 15:36:01 »
Jakie¶ zara¼liwe to ;/
Aktualnie g³ównie Saltus i (stary jak i nowy) Behemoth.
selfbanned

Nile

  • Guest
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2225 on: 2007-03-28, 16:38:57 »
Nowy Finntroll. Niestety nic specjalnego (a ju¿ drugi raz mu da³em szansê)  :x :(

pawel

  • Posts: 13
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2226 on: 2007-03-30, 18:29:43 »
Zespo³y wszecgczasów? Ja mam jeden taki zespó³ - In Flames  :P , zacz±³em s³uchaæ tego zespo³u po ogl±dniêciu dvd "Used & Abused..." Mo¿e nie wszystkie p³yty maj± genialne, ale i tak to mój ulubiony zespó³ :P, ostatnio te¿ du¿o s³ucham Porcupine Tree... te¿ ostatnio wydali genialne dvd :D





Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2227 on: 2007-03-30, 20:27:24 »
Quote
po ogl±dniêciu

Bleh, nie lubiê jak kto¶ tak mówi.

Przes³ucha³em sobie darmowych utworów Stworówwodnych (z ich strony) - muszê powiedzieæ, ¿e mi siê podoba³y, powalczê o ca³y album kiedy¶ :)

A teraz Bell Orchestre - Recording A Tape The Colour of Light - nie s±dzi³em, ¿e tak mi siê spodoba. Fajne :)

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2228 on: 2007-03-30, 22:52:42 »
Nowy Novembers Doom, trochê mnie rozczarowa³. Parê ciekawych riffów, ale im bli¿ej koñca albumu tym bardziej nie chce mi siê tego s³uchaæ. Na dodatek kawa³ek 'Twilight Innocence' brzmi jak cover 'Behind Blue Eyes', Limp Bizkit :shock:

btw. polecam soundtrack z 300, jest równie dobry jak efekty w tym filmie ;]

benighted

  • Posts: 399
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • STILL LIFE
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2229 on: 2007-03-30, 23:10:24 »
Nowy Novembers Doom, trochê mnie rozczarowa³. Parê ciekawych riffów, ale im bli¿ej koñca albumu tym bardziej nie chce mi siê tego s³uchaæ.

Nic dodaæ, nic uj±æ. Generalnie ten zespó³ skoñczy³ siê na sk±din±d genialnej p³ycie "To Welcome The Fade". Je¶li kto¶ ma jaki¶ problem z tym co napisa³em , to niech z³o¿y za¿alenie na PW  :P
True Pagan Winter Crew

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2230 on: 2007-03-30, 23:47:49 »
Jak p³yta ma w nazwie rezerwuar to czegó¿ siê spodziewaæ. :P

Mastodon - Remission
[under construction]

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2231 on: 2007-03-31, 00:09:22 »
A ja ju¿ który¶ raz podchodzê do nowego Pelicana. Niestety ch³opaki strasznie na nim przynudzaj±, po kilkunastu minutach s³uchania muzyka zlewa siê z otoczeniem, mo¿e poza kilkoma momentami z wykopem (np. "Dead Between The Walls"). Tak wiêc IMO "City of Echoes" nijak siê ma do monumentalnych, dwóch poprzednich LP :?

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2232 on: 2007-03-31, 00:36:10 »
Zapoznajê siê z dyskografi± Elend. Cudne, lecz nie jest to bynajmniej muzyka, któr± mo¿na poznaæ po jednokrotnym przes³uchaniu, ze wzglêdu na wielkie bogactwo d¼wiêków. Fantastycznie klimatyczne toto...

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2233 on: 2007-03-31, 11:06:11 »
Zapoznajê siê z dyskografi± Elend.

A które albumy? Bo jak dla mnie najlepsze ich p³yty to 'The Umbersun' i 'Winds Devouring Men' dwa cuda mocno ró¿ni±ce siê od siebie, pierwszy bardzo trudny, d³ugie neoklasyczne kompozycje, agresja przejawiaj±ca siê w wokalach/krzykach mêskich i piêkno przedstawione prze ¶piew kobiecy, drugi to spokojniejsze rejony, krótsze utwory, ale i tu pojawia siê agresja i brutalno¶æ ale nie przejawia siê w wokalach czy mocnym zaznaczeniu d¼wiêków, ale w industrialno-ambientowych wciêciach (muzycy nie chcieli u¿ywaæ sampli dlatego wszystkie mechaniczne elementy nagrali w fabryce - efekt fantastyczny). No i zapomnia³em jeszcze o cudownym 'Les Tenebres Du Dehors', te¿ nieprzeciêtny, znakomity.

a teraz u mnie leci:
Manes - How the World came to an End, na razie pierwsze przes³uchanie  :shock: po pierwsze elementy hip-hopu, po drugie du¿o elektroniki, wiêcej ni¿ na 'Vilosophe' i to czêsto takiej brudnej industrialnej, z drugiej strony mniej energii, wiêcej wyciszenia... ciê¿ko na razie pisaæ o jakiejkolwiek ocenie, ale jest dobrze.
   

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2234 on: 2007-03-31, 14:40:23 »
Manes - How the World came to an End, na razie pierwsze przes³uchanie  :shock: po pierwsze elementy hip-hopu, po drugie du¿o elektroniki, wiêcej ni¿ na 'Vilosophe' i to czêsto takiej brudnej industrialnej, z drugiej strony mniej energii, wiêcej wyciszenia... ciê¿ko na razie pisaæ o jakiejkolwiek ocenie, ale jest dobrze.
U mnie z t± p³yt± jest jak z "Volk" Laibach. Z jednej strony s± na niej naprawdê dobre, wrêcz genialne momenty, a z drugiej ca³e kawa³ki których nie mogê w ogóle strawiæ (jezusmaria, chyba g³ównie ten z francuskim hip-hopem :? ). Mo¿e jeszcze zmieniê zdanie po kilku przes³uchaniach, ale póki co zdecydowanie bardziej podoba mi siê poprzednia Manesowa p³yta.