Author Topic: Czego aktualnie słuchacie?  (Read 1421920 times)

0 Members i 11 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2400 on: 2007-05-04, 20:30:12 »
A ja zachwycam siê obecnie Tori Amos - wstyd siê przyznaæ, ale do tej pory nie zna³em jej muzyki. Zapoznajê siê z 'Little Earthquakes' i jest ¶wietnie. Szczególnie jak na razie w ucho wpad³y mi 'Silent All These Years'[/quote] i 'Me And A Gun', ale bêdê jeszcze sporo wieczorem s³ucha³, wiêc pewnie spodoba mi siê bardziej, ni¿ dotychczas jeszcze sporo innych utworów :)

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2401 on: 2007-05-04, 21:06:20 »
A ja zachwycam siê obecnie Tori Amos - wstyd siê przyznaæ, ale do tej pory nie zna³em jej muzyki. Zapoznajê siê z 'Little Earthquakes' i jest ¶wietnie. Szczególnie jak na razie w ucho wpad³y mi 'Silent All These Years' i 'Me And A Gun', ale bêdê jeszcze sporo wieczorem s³ucha³, wiêc pewnie spodoba mi siê bardziej, ni¿ dotychczas jeszcze sporo innych utworów :)
Ja darzê sentymentem jeden utwór z tej p³yty - Winter. A w ogóle to "Raining Blood" w interpretacji Tori rz±dzi  :mrgreen:

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2402 on: 2007-05-04, 23:02:53 »
Tak s³ysza³em, ¿e muzycy Slayera stwierdzili, ¿e ten kawa³ek nic nie straci³ na swojej drapie¿no¶ci, a wrêcz sami os³upieli ze zdziwienia. My¶lê, ¿e niewiele coverów mia³o lepsz± interpretacjê, a Raining Blood w szczególno¶ci. Kawa³ek jest w wersji Tori po prostu nieziemski.
[under construction]

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2403 on: 2007-05-04, 23:10:39 »
The Twilight Singers i Boards Of Canada mêczê, czyli jest "wieczornie", spokojnie, chilloutowo, melancholijnie... chyba nie trzeba mówiæ nic wiêcej?  :mrgreen:

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2404 on: 2007-05-04, 23:37:16 »
Podej¶cie do Ulvera, numero veintitres :P Tym razem historia najnowsza czyli Blood Inside i jest trochê lepiej ni¿ zwykle ;)
wszystko, co sko¶ne.

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2405 on: 2007-05-05, 00:40:12 »
Podej¶cie do Ulvera, numero veintitres :P Tym razem historia najnowsza czyli Blood Inside i jest trochê lepiej ni¿ zwykle ;)
Chocia¿ wiem, nie mo¿na oceniaæ po sobie to uwa¿aj, bo nied³ugo spodoba Ci siê tak, ¿e nie bêdziesz mog³a siê oderwaæ od tej p³ytki :mrgreen:

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2406 on: 2007-05-05, 10:48:41 »
Polecam s³uchanie na nietrze¼wego jad±c nocnym autobusem. Na trze¼wego mo¿e byc Perdition City. :twisted:
[under construction]

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2407 on: 2007-05-05, 12:30:28 »
Chocia¿ wiem, nie mo¿na oceniaæ po sobie to uwa¿aj, bo nied³ugo spodoba Ci siê tak, ¿e nie bêdziesz mog³a siê oderwaæ od tej p³ytki :mrgreen:

Spokojnie, ja jestem nie¼le znieczulona ;) Chyba od roku siê próbujê przekonaæ - czasem mi siê wydawa³o, ¿e ju¿ mi siê prawie podoba, ale niestety. No ale mo¿e kiedy¶ dotrze, rok temu Lao Che uwa¿a³am za niezbyt, a teraz?
wszystko, co sko¶ne.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2408 on: 2007-05-05, 20:39:43 »
Po kilku dok³adniejszych przes³uchaniach 'Little Earthquakes' Tori Amos szczególnie wybi³y mi siê utwory 'Silent All These Years', 'Winter' i 'China'. G³os Tori mnie urzeka, a 'Little Earthquakes' to po prostu bardzo dobra p³yta. Wiem, ¿e na niej nie poprzestanê i bêdê chcia³ dalej poznawaæ dorobek Tori.

Wybi³ mi siê te¿ nowy Antimatter. Po pierwszych kilku "rzutach ucha" album 'Leaving Eden' wydaje mi siê najlepszym z dotychczas nagranych, ale niestety to kolejny zespó³, który gra coraz ciê¿ej...

eBAT

  • Guest
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2409 on: 2007-05-05, 21:31:59 »
Nelly Furtado

a poza tym (:mrgreen:)
Ansur - Axiom
« Last Edit: 2007-05-05, 21:40:16 by eBAT »

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2410 on: 2007-05-06, 12:23:10 »
Ja ostatnio odkry³em tyle nowych albumów, ¿e nawet nie wiem od czego zacz±æ :mrgreen: powoli wkrêcam siê w post-rockowe klimaty (tak tak!ja!) Do May Say Think i A Silver Mt. Zion. Do tego trochê ciê¿aru w postaci kilku p³ytek Boris których wcze¶niej nie zna³em (Flood, Feedbacker i debiut Absolutego). Na nowo odkry³em Earth, czyli zespó³ który zapocz±tkowa³ ca³± scenê drone/ambient (Sunn O))) powsta³ ku jego pamiêci :P ), za to nie przymula tak jak niektóre (polecam Earth 2, Pentastar: In The Style Of Demons, i najnowszy Hibernaculum - cudo). Do tego Aphex Twin'owski Richard D. James Album, i These Arms Are Snakes, których pozna³em na koncercie jako support Pelicana. Aha, no i trochê polskiego jazzu i yassu w postaci Mi³o¶ci, Komedy i Krzysztofa Sadowskiego.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2411 on: 2007-05-06, 12:42:34 »
Chyba Do Make Say Think. ;) Z tych wymienionych These Arms Are Snakes rz±dzi i dzieli  :mrgreen: No i spróbujê Earth, skoro takie cudo ;)

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2412 on: 2007-05-06, 12:47:04 »
Chyba Do Make Say Think. ;)
Oj, za szybko napisa³em  :mrgreen:

eBAT

  • Guest
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2413 on: 2007-05-06, 12:49:50 »
to popraw! :P

A ja od rana mêczê melodyjny/klimatyczny black, jak Thurisaz czy Wyrd

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2414 on: 2007-05-06, 20:17:05 »
Negura Bunget
Pierwszy kontakt z zespo³em i wszystkie znaki na niebie, ziemi, pulpicie i g³o¶nikach mówi±, ¿e nie ostatni. Wielce interesuj±ca i niekonwencjonalna muzyka. Teoretycznie black, a wyrywa siê schematom i biegnie daleko w mroczne i niezbadane zakamarki. Pyszne!