Author Topic: Czego aktualnie słuchacie?  (Read 1422007 times)

0 Members i 13 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Lestat

  • Posts: 532
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ludzie to s±...
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2730 on: 2007-07-05, 23:18:39 »
Tenhi - Maaäet  - mniam, mniam, mniam... Nie mogê siê oderwaæ, po prostu genialne to jest. Dziêki Sol:)

A tak btw, drummmer gdzie kupi³e¶ ten digipack Tenhi, o którym pisa³e¶ wcze¶niej?
"Judge me for who I am,
Relieve me for what I am,
Remember me for what I was,
Forgive me for what I became"

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2731 on: 2007-07-06, 00:06:15 »
A tak btw, drummmer gdzie kupi³e¶ ten digipack Tenhi, o którym pisa³e¶ wcze¶niej?
Tutaj. Tenhi, owszem, straaasznie pyszne. Dysponujê [od wczoraj] ca³± dyskografi± [w formie elektroniczej, a Maaäet równie¿ w p³ytowej :)], w razie trudno¶ci ze znalezieniem [zreszt± bez nich równie¿ :mrgreen:] mogê, ekhm, po¿yczyæ :) Co ciekawe, chyba ka¿dy ich utwór mi siê straszliwie podoba... Nawet demo, które nagrane zosta³o na kasecie :) Dla mi³o¶ników [neo]folku skandynawskiego - miód!

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2732 on: 2007-07-06, 16:32:09 »
Tenhi, owszem, straaasznie pyszne. Dla mi³o¶ników [neo]folku skandynawskiego - miód!

no nawet je¶li, to z ca³kiem spor± ³y¿k± dziegciu :P s³ucha³am Maaäet i ma³o co zdo³owa³o mnie bardziej :|ok, na percepcjê móg³ mieæ/mia³ spory wp³yw nieciekawy okres w moim ¿yciu :roll:. Mo¿e jeszcze kiedy¶ siê z Tenhi przeproszê - przewidujê spadek nastroju gdzie¶ tak pod koniec listopada  :mrgreen:

co mi w s³uchawkach/g³o¶nikach buczy ostatnio? Ano Ulverowe Blood Inside, Sylwek Szweda i jego U Pana Boga za Piecem, duuu¿o górskiej poezji ¶piewanej i God Is An Astronaut - kolejny po Mogwaiu i Sigurach postrock fakt s³uchania którego moja ¶wiadomo¶æ jest w stanie odnotowaæ :mrgreen:

Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2733 on: 2007-07-06, 18:31:45 »
Nawróci³em siê na Cult Of Luna. Na dworze grzmia³o, pu¶ci³em Salvation ze zwiêkszon± moc± i co¶ zaskoczy³o ;]

Miasma & the Carousel of Headless Horses - ciekawy zespól, chocia¿ trochê ciê¿ko to sklasyfikowaæ. Groteskowa atmosfera, pomys³ na granie jest nieco zbli¿ony do tego co prezentuje Diabolical Masquerade (z tym, ¿e nie jest to black/death). Parê momentów kojarzy mi siê z Comusem, sporo jest jazzowatych wstawek, ca³o¶æ p³yty jest instrumentalna i brzmi jak ¶cie¿ka d¼wiêkowa do opowiadañ E.A. Poe, takich jak Masque of the Red Death albo Hop-Frog 8)

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2734 on: 2007-07-06, 18:59:10 »
brzmi jak ¶cie¿ka d¼wiêkowa do opowiadañ E.A. Poe, takich jak Masque of the Red Death albo Hop-Frog 8)
Trudno sobie to wyobraziæ, ale mimo wszystko brzmi zachêcaj±co! ;]
selfbanned

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2735 on: 2007-07-06, 20:27:13 »
Nawróci³em siê na Cult Of Luna.
A jednak  :mrgreen:

S³ucham sobie 65daysofstatic - The Destruction Of Small Ideas. Kawa³ek dobrego post-rocka, a dawno nic z tego gatunku nie s³ucha³am, wiêc podoba siê tym bardziej ;]

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2736 on: 2007-07-06, 23:24:16 »
Nawróci³em siê na Cult Of Luna.
A jednak  :mrgreen:
Teraz zaczynam mieæ lêki co to bêdzie jak mi siê kiedy¶ Neurosis spodoba  :mrgreen:

eBAT

  • Guest
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2737 on: 2007-07-06, 23:39:42 »
Nile - Annihilation of the Wicked. Nie ma co, mistrzowski album z gatunku technical death metal :P. Po prostu rozkosz!
"Nakrêcam" siê przed jutrzejszym weselem...  :twisted:

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2738 on: 2007-07-07, 13:32:43 »
Swoim w³asnym? :twisted:

U mnie ostatnio czêsto dyskografia Neurozy go¶ci. Lubiê takie klimaty.
[under construction]

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2739 on: 2007-07-08, 12:53:15 »
Negurã Bunget - Om
Du¿o ju¿ o tym albumie pisali¶cie (i to g³ównie w superlatywach), có¿ ja nie mogê napisaæ nic innego jak: jeden z najlepszych albumów w blacku. Od trzech dni nie mogê siê od tego oderwaæ. S³uchaj±c Þesarul De Lumini przechodz± mnie ciarki, a takich prze¿yæ (s³uchaj±c muzyki ;P) nie mia³em chyba od czasu poznawania Opeth'a. Bijê g³êbokie pok³ony przed panami z Negury!

Bardzo dobry album :) Sama go od jakiego¶ czasu mêczê :)

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2740 on: 2007-07-08, 14:11:23 »
U mnie Amon Amarth - 'Once Sent From The Golden Hall'. Wyczyta³em, ¿e tutaj na instrumentach perkusyjnych poczyna sobie niejaki Martin Lopez, wiêc ¶ci±... dosta³em ten album :) S³ucham go w³a¶nie drugi raz, ale jak na razie baaardzo mi siê ta muzyka podoba.

A no i s³ucham ostatnio te¿ Emperora, a konkretnie 'Anthems To The Welkin At Dusk'. Bardzo fajny album. Ju¿ widzê, jak zró¿nicowana bêdzie moja tygodniowa lista na last.fm. Od smêtów w stylu najwolniejszych utworów Porcupine Tree, po Amon Amarth, Behemotha, Emperora, czy Vadera...

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2741 on: 2007-07-08, 15:14:50 »
Ja sobie s³ucham teraz albumu Carcass-Swansong

p.s.vader ble.
Bite your tongue, ignore the splinter.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2742 on: 2007-07-08, 15:57:04 »
Acid Drinkers - Strip Tease
Praktycznie nie s³ucham thrash'u, a nawet fajne to to ;]
selfbanned

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2743 on: 2007-07-08, 16:03:25 »
Czy kto¶ dysponuje [i móg³by po¿yczyæ] albumami kapeli Mother Depth? Jest to projekt ludzi z Tenhi, lecz nigdzie nie uda³o mi siê tego znale¼æ [poza darmowymi próbkami na oficjalnej stronie zespo³u] :/

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2744 on: 2007-07-08, 16:25:25 »
 Wróci³em do niemieckiego Ahaba z The Call of the wretched Sea i jestem zadziwiony d³ugowieczno¶ci± tej p³yty. S³ucha³em ju¿ oko³o piêciu miesiêcy, a po miesiêcznej przerwie znów nie mogê siê oderwac.