Author Topic: Czego aktualnie słuchacie?  (Read 1422039 times)

0 Members i 13 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2835 on: 2007-07-25, 13:36:37 »
Don Caballero - World Class Listening Problem
S³ucham, s³ucham... i nie mogê siê nas³uchaæ :mrgreen: geniusz w czystej postaci, math rock najwy¿szych lotów. Gor±co polecam, jestem przekonany ¿e spodoba siê wiêkszo¶ci z Was.

Heheh, no i gra u nich genialny perkusista, wszyscy portnoyowcy mog± siê schowaæ :P

>>pos³uchaæ<<

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2836 on: 2007-07-25, 13:55:45 »
Biosphere - Shenzhou, znany z mro¼nych ambientowo-elektronicznych brzmieñ Biosphere, tym razem serwuje, zdecydowanie cieplejsze d¼wiêki, na minimalistyczne plamy, nak³adaj± siê szumy, trzaski , bardzo dobrze siê s³ucha :)

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2837 on: 2007-07-25, 14:12:03 »
Mnie dotknê³o pragnienie Opetha. Po smutnym Morningrise [i, jak zawsze, wyciskaj±cym ³zy 'To Bid You Farewell'...] p³ynie obecnie Orchid. Jaka ta muzyka jest piêkna...

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2838 on: 2007-07-25, 14:27:36 »
Dziêki Sol'owi, który zaproponowa³ mi próbkê Orphaned Land, powróci³em do "The Human Equation" Ayreon, na której to g³osu swojego u¿yczy³ m.in. Mikael Akerfeldt.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2839 on: 2007-07-25, 22:41:49 »
No to teraz wszyscy mnie wyklniecie jako totalne bezguście: :lol:

Otóż w poszukiwaniu czegoś do rozrywki przekopałem stare szafy i odkryłem zakopane w kurzu, a nie sprzedane na Allegro... stare płyty Korn'a. How metal is that? :mrgreen: Żeby tego było mało odkurzyłem je wszystkie i wszystkie przesłuchałem. Ale to jeszcze nic. Najgorsze jak stwierdziłem, że te piosenki, które uwielbiałem jako dzieciak nadal mi się podobają. No i cały dzień słucham Jonathana Davisa. Odbiło mi... :twisted:
[under construction]

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2840 on: 2007-07-25, 22:56:22 »
Unas, takie rzeczy to tutaj :mrgreen:

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2841 on: 2007-07-25, 22:58:20 »
Unas, takie rzeczy to tutaj :mrgreen:
¦wiêta racja. :twisted:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2842 on: 2007-07-25, 23:05:01 »
Niby racja, ale w sumie co mi tam. Mo¿na czasem zg³upieæ :mrgreen:.
[under construction]

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2843 on: 2007-07-25, 23:28:27 »
No to teraz wszyscy mnie wyklniecie jako totalne bezgu¶cie: :lol:

Otó¿ w poszukiwaniu czego¶ do rozrywki przekopa³em stare szafy i odkry³em zakopane w kurzu, a nie sprzedane na Allegro... stare p³yty Korn'a. How metal is that? :mrgreen: ¯eby tego by³o ma³o odkurzy³em je wszystkie i wszystkie przes³ucha³em. Ale to jeszcze nic. Najgorsze jak stwierdzi³em, ¿e te piosenki, które uwielbia³em jako dzieciak nadal mi siê podobaj±. No i ca³y dzieñ s³ucham Jonathana Davisa. Odbi³o mi... :twisted:
Ja lubie Korna i siê tego nie wstydze :)
Bite your tongue, ignore the splinter.

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2844 on: 2007-07-26, 00:42:37 »
Pierwsza p³yta jest ok, ale ja siê nie odzywam bo nawet pierwsza p³yta limp bizkit mi siê podoba³a :mrgreen: to znaczy... mam do nich sentyment, niby wychowa³em siê na tej "pierwszej fali" nu-metalu :lol:

A teraz s³ucham sobie nowej EPki Venetian Snares, "Sabbath Subs". S± tam zaledwie dwa 5-minutowe numery, do¶æ powolne (jak na pana A. Funka) remixy "Black Sabbath" i "Electric Funeral" Sabbathów :> powiem szczerze ¿e po ka¿dym przes³uchaniu mam wielki niedosyt, chcê wiêcej takich przeróbek!! :mrgreen:

Stansfield

  • Posts: 175
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2845 on: 2007-07-26, 09:11:09 »
No to teraz wszyscy mnie wyklniecie jako totalne bezgu¶cie: :lol:

Otó¿ w poszukiwaniu czego¶ do rozrywki przekopa³em stare szafy i odkry³em zakopane w kurzu, a nie sprzedane na Allegro... stare p³yty Korn'a. How metal is that? :mrgreen: ¯eby tego by³o ma³o odkurzy³em je wszystkie i wszystkie przes³ucha³em. Ale to jeszcze nic. Najgorsze jak stwierdzi³em, ¿e te piosenki, które uwielbia³em jako dzieciak nadal mi siê podobaj±. No i ca³y dzieñ s³ucham Jonathana Davisa. Odbi³o mi... :twisted:

co wy chcecie, ich stare p³yty s± ¶wietne... w ka¿dym razie pierwsze dwie z popem nic wspólnego nie maj±, a Untouchables (pi±ta) niejednemu fanowi Opeth by siê spodoba³a  :> Moim zdaniem Korn skoñczy³ siê dopiero w³a¶nie na tej pi±tej p³ycie.
bring our minds together, press them tight

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2846 on: 2007-07-26, 09:30:05 »
co wy chcecie, ich stare p³yty s± ¶wietne...
¯artujemy sobie, nie bierz tego powa¿nie. :wink:
: 26 Lipiec 2007, 09:18:07
A teraz s³ucham sobie nowej EPki Venetian Snares, "Sabbath Subs". S± tam zaledwie dwa 5-minutowe numery, do¶æ powolne (jak na pana A. Funka) remixy "Black Sabbath" i "Electric Funeral" Sabbathów :> powiem szczerze ¿e po ka¿dym przes³uchaniu mam wielki niedosyt, chcê wiêcej takich przeróbek!! :mrgreen:
To jest "Sabbath Subs" czy "Sabbath Dubs"? Bo w sieci jest info (np. tu i tu), ¿e p³ytka zatytu³owana "Sabbath Dubs". Wychodzi na to, ¿e jest to projekt z Wêgier - tak pisze na myspace.
« Last Edit: 2007-07-26, 09:34:08 by Jacek »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2847 on: 2007-07-26, 13:30:25 »
To jest "Sabbath Subs" czy "Sabbath Dubs"? Bo w sieci jest info (np. tu i tu), ¿e p³ytka zatytu³owana "Sabbath Dubs". Wychodzi na to, ¿e jest to projekt z Wêgier - tak pisze na myspace.
Ops, literówka 8) poza tym pan Aaron Funk (jedyny cz³onek Venetian Snares/Vsnares/Snares!/Senetian Vnares itp...) jest stuprocentowym Kanadyjczykiem, o jego fascynacji Wêgrami mo¿na siê dowiedzieæ czytaj±c info nt. albumu "Rossz Csillag Alatt Született" - IMO jednej z najlepszych p³yt wszechczasów, pisa³em o niej nie raz :mrgreen: Z niecierpliwo¶ci± czekam na "My Downfall", która ma byæ kontynuacj± "Wêgierskiego albumu"

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2848 on: 2007-07-26, 13:53:40 »
Z niecierpliwo¶ci± czekam na "My Downfall", która ma byæ kontynuacj± "Wêgierskiego albumu"
Czyli kr±¿ek ten bêdzie przesycony aur± wspó³czesnej muzyki klasycznej i awangardowej? Dwa kawa³ki z "My Downfall" zamieszone na myspace (if I could say I love you i Hollo Utca 2) jakby na to wskazuj± - intryguj±ce... :-k
« Last Edit: 2007-07-26, 13:55:46 by Jacek »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #2849 on: 2007-07-26, 16:55:41 »
Z niecierpliwo¶ci± czekam na "My Downfall", która ma byæ kontynuacj± "Wêgierskiego albumu"

Rewelacyjna wiadomo¶æ, a ju¿ my¶la³em, ¿e Aron ju¿ nigdy nie nagra czego¶ w stylu genialnego  Rossz Csillag Alatt Született. Tylko co to jest na tym myspace, gdzie siê podzia³ drum'n'bass i rozszala³a elektronika?

 

lofty-success