Author Topic: Czego aktualnie słuchacie?  (Read 1422041 times)

0 Members i 10 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3735 on: 2008-05-13, 08:20:36 »
u mnie No-Man - Schoolyard Ghosts, czyli najnowsze dzielo S.Wilsona. Album piekny, bijacy na g³owe poprzednie wydawnictwa. 'O dziwo' - uzale¿nia.
To ja chyba s³ucha³am innej p³yty.  :shock:

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3736 on: 2008-05-13, 11:09:19 »
A ja chc±c nie chc±c, ca³y czas rocka z lat 50/60 s³ucham bo mam nauczay³a siê komputer obs³ugiwaæ. Mam do¶æ ;[
selfbanned

Superunknown

  • Posts: 18
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3737 on: 2008-05-13, 14:10:49 »
Ja aktualnie s³ucham Akercocke - "Words that go unspoken, deeds that go undone" oraz "Antichrist". ¦wietne p³yty ;)

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3738 on: 2008-05-13, 19:02:12 »
Mój pierwszy raz z Current 93... podoba mi siê. :)
[under construction]

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3739 on: 2008-05-14, 16:26:25 »
 :immortal: Darkspace :immortal:
Ju¿ zapomnia³em jakie to zaj**iste!
Niesamowity klimat + energia!
selfbanned

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Polecamy ciekaw± muzykê
« Reply #3740 on: 2008-05-14, 16:47:28 »
Spiritualized - Ladies and Gentlemen We Are Floating in Space, d³ugo przymierza³em siê do wys³uchania tego albumu, tak wiele dobrego o nim i o samym Spiritualized s³ysza³em, zreszt± panowie z Ulver wymieniaj± ich jak jedn± ze swoich najwiêkszych inspiracji. Ladies and Gentlemen to cudowna hybryda wielu gatunków, czego my tu nie znajdziemy. Rock psychodeliczny miesza siê z elektronik±, post-rockiem, soulem, improwizacj±, shoegazem, bluesem, wszystko doskonale wymieszane i przyprawione w niesamowicie oryginalny sposób.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3741 on: 2008-05-14, 21:29:34 »
W sumie, to teraz King Crimson u mnie niespodziewanie wróci³o do ³ask i codziennie co¶ ich u mnie leci.
Ale bardziej mi chodzi o to, ¿e jestem zauroczony piosenk± Adele - Chasing Pavements. S³ysza³em to z piêæ razy i nic, a jak za szóstym po¶wiêci³em trochê uwagi, to da³em siê oczarowaæ. Niby prosta pioseneczka i to raczej popowa, a co¶ w sobie ma. Tekst te¿ nie za ambitny. Ale melodia i to, jak piosenka jest za¶piewana mnie zwala z nóg. Dlaczego? Bo jest w jaki¶ sposób naturalnie. Co z tego, ¿e Adele ze dwa razy brakuje g³osu? I tak jest milion razy lepsza ni¿ to, co mo¿na us³yszeæ, jak siê nieopatrznie w³±czy Vivê skacz±c po kana³ach.
Tak szczerze i prosto za¶piewane.  :marzenie:

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3742 on: 2008-05-15, 11:20:40 »
Triad - co tu napisaæ? Najkrócej wenezuelskie toolowanie. Momentami, dla mniej wtajemniczonych, mo¿na odnie¶æ wra¿enie, ¿e to jakie¶ ma³o znane kawa³ki Tool. Pomimo tego, ¿e mo¿e to nic odkrywczego, przyjemnie siê s³ucha.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3743 on: 2008-05-15, 20:27:21 »
A ja sobie przypominam, jak fajn± muzykê potrafi± tworzyæ Krzyki George'a Dorna :) (chyba, ¿e "dorn" co¶ znaczy :) ) Podoba mi siê jeszcze mocniej, ni¿ kiedy¶.

No i wpada³oby mo¿e od¶wie¿yæ Riverside, bo z moim mocnym lubieniem najnowszego albumu (REM) jest tak, jak z reformami gabinetu Tuska. Maj± byæ, a nie ma.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3744 on: 2008-05-15, 20:37:56 »
A ja sobie przypominam, jak fajn± muzykê potrafi± tworzyæ Krzyki George'a Dorna :) (chyba, ¿e "dorn" co¶ znaczy :) ) Podoba mi siê jeszcze mocniej, ni¿ kiedy¶.

George Dorn to by³ bohater jakiej¶ sagi fantasy, co siê Illuminatus! zwie, w zwi±zku z czym kapela przek³ada³a by siê raczej na Jerzy Dorn Krzyczy ;) Swoj± drog± mogliby Dornsi co¶ nowego wydaæ w koñcu, no :? planowo p³ytka mia³a w marcu byæ, a jest po³owa maja...

Aktualnie s³ucham sobie nowego Laibacha - dobre to, aj, dobre :D momentami co prawda brzmienie mocno ryzykuje wyjechaniem w jakie¶ dicho, ale taka w koñcu uroda tej muzyki. Szczerze polecam.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3745 on: 2008-05-16, 00:23:05 »
Swoj± drog± mogliby Dornsi co¶ nowego wydaæ w koñcu, no :? planowo p³ytka mia³a w marcu byæ, a jest po³owa maja...
Stare niusy masz :P Jak rozmawia³am z Magd± przed koncertem w Saturatorze, to mówi³a, ¿e ma byæ EPka na wiosnê, a p³yta na jesieni (i zdaje siê, ¿e gdzie¶ na tym forum ju¿ o tym by³o. O tu siê zaczyna, a tu jest wiêcej ;))

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3746 on: 2008-05-16, 00:31:34 »
Swoj± drog± mogliby Dornsi co¶ nowego wydaæ w koñcu, no :? planowo p³ytka mia³a w marcu byæ, a jest po³owa maja...
Stare niusy masz :P Jak rozmawia³am z Magd± przed koncertem w Saturatorze, to mówi³a, ¿e ma byæ EPka na wiosnê, a p³yta na jesieni (i zdaje siê, ¿e gdzie¶ na tym forum ju¿ o tym by³o. O tu siê zaczyna, a tu jest wiêcej ;))
W kiblu :P
Swoj± drog±, to na epkê ju¿ czas... z panem Kub±... :/
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3747 on: 2008-05-16, 00:56:47 »
W kiblu, kotek, poznaje siê ciekawych ludzi i nawi±zuje d³ugoletnie przyja¼nie. Co Ty, do szko³y nie chodzi³a¶?

¯eby nie by³o offtopa: leci u mnie (w tym tygodniu) Radian - Juxtaposition. Fajna elektronika; kazali mi tego s³uchaæ z zaznaczeniem, ¿e ciê¿kostrawne, ale jako¶ przesz³o bezbole¶nie i siê nawet spodoba³o. Nie powiem, jak brzmi, bo dla mnie to jest podobne zupe³nie do niczego (tzn. jak na tê porê i ten stan ;))

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3748 on: 2008-05-16, 10:05:33 »
A ja sobie teraz s³ucham (bo jestem na L4) "Deliverance" Opeth. Piêkna p³yta. I w tym tygodniu, fatalnym zawodowo, uspokaja mnie i wprowadza w dobry nastrój. Dzia³a lepiej ni¿ leki uspokajaj±ce. :szalenstwo:
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3749 on: 2008-05-16, 10:24:09 »
A ja sobie teraz s³ucham (bo jestem na L4) "Deliverance" Opeth. Piêkna p³yta. I w tym tygodniu, fatalnym zawodowo, uspokaja mnie i wprowadza w dobry nastrój. Dzia³a lepiej ni¿ leki uspokajaj±ce. :szalenstwo:

To muszê zastosowaæ t± kuracjê na moj± mamê, bo ostatnio te¿ ma jakie¶ straszne przewa³y w pracy i mi marudzi non stop jak tylko rozmawiamy :>
wszystko, co sko¶ne.