Author Topic: Czego aktualnie słuchacie?  (Read 1421967 times)

0 Members i 9 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Lizard

  • Guest
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3825 on: 2008-05-25, 22:20:08 »
Ayreon - Human Equation
Wy³apa³em g³os Majka :), sprawdzi³em na wikipedii i siê nie myli³em.

A odnosnie PF, to czy szanowni forumowicze znaja solowa tworczosc Watersa ? :)
Np. Taki "Amused to Death" wywoluje....

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3826 on: 2008-05-25, 22:25:03 »
Np. Taki "Amused to Death" wywoluje....
...torsje? ;P

Ja wcale nie jestem z³o¶liwa.

A ¿eby nie by³o offtopa: s³ucham sobie nowego Moonspella ostatnio. Wiêcej, ni¿ niez³y. Nied³ugo doceniê w pe³ni i nie bêdê w stanie s³uchaæ niczego innego ;)

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3827 on: 2008-05-25, 23:21:47 »
Np. Taki "Amused to Death" wywoluje....
...torsje? ;P

Blu¼nisz.
Znaj±. W sumie lubiê ca³o¶æ, tylko Radio K.A.O.S mi jako¶ nie wchodzi, troszkê za bardzo... hmmm... taneczne? :?
Ca Ira bardzo zacna rzecz. Niedawno trochê s³ucha³em i muszê przyznaæ, ¿e niektóre motywy mnie porwa³y niemal natychmiast :D
A Amused lubiê bardzo. Nawet Bardzo bardzo. Uwa¿am za ¶wietn± p³ytê i s³ucham do¶æ czêsto. Tylko co do Perfect Sense jako¶ tak bardziej lubiê w wersji live, która trafi³a na Flickering Flame, bo jest bardziej przebojowa, z charakterem, przy niej wersja albumowa jest delikatnie za delikatna ;)

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3828 on: 2008-05-26, 00:14:24 »
Jezdy, k³ótnia na cztery strony i nie napisa³em w niej ani jednego posta ^^ Powiedzia³bym, ¿e to mój prywatny sukces pracy nad sob±, ale zwyczajnie pomin±³em w±tek :P A Lizard jest bratem bli¼niakiem Arktycznej i basta :P



Wszelki komentarz zbedny :)

Jestem w trakcie wypo¿yczania autentycznego, studyjnego, kwadrofonicznego miksu tej p³yty. Je¶li ruszy Dyskusyjny Klub Muzyczny, to do³o¿ê starañ, by ten miks zainaugurowa³ jego dzia³anie.
True Pagan Winter Crew

Lizard

  • Guest
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3829 on: 2008-05-26, 01:04:36 »
Jezdy, k³ótnia na cztery strony i nie napisa³em w niej ani jednego posta ^^ Powiedzia³bym, ¿e to mój prywatny sukces pracy nad sob±, ale zwyczajnie pomin±³em w±tek :P A Lizard jest bratem bli¼niakiem Arktycznej i basta :P
n/c


Wszelki komentarz zbedny :)

Jestem w trakcie wypo¿yczania autentycznego, studyjnego, kwadrofonicznego miksu tej p³yty. Je¶li ruszy Dyskusyjny Klub Muzyczny, to do³o¿ê starañ, by ten miks zainaugurowa³ jego dzia³anie.

Ja rozumiem ze ta plyta jest genialna, ale doprawdy kult, ktory wokol niej powstal dzisiaj jest po prostu sztuczny (ah, znowu jestem taaaaaaaki niekulturalny). W momencie kiedy ona wychodzila byla genialna a dzisiaj.... Dzisiaj ta plyta jest po prostu denerwujaca.

Niech pierwszy rzuci na mnie kamien ten, kogo nigdy jeszcze nie poirytowaly lub zdenerwowaly wstepy do "Time" albo "Money".

Doprawdy podniecenie i pobudzenie jakie wykazujecie jest az niezdrowe.

Nie sadzicie, ze troche takie TWA zaczeliscie tworzyc ?

PS. Fakt, ze wysylam tego posta NIE znaczy, ze chce Was obrazic czy cos, bo jakos brak powodu i co ja bym z tego mial? Natomiast ZNACZY tyle, ze jeszcze mi zalezy na rozmowie z Wami, a nie przypinaniem etykietek.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3830 on: 2008-05-26, 01:07:09 »
<rzuca kamieniem>
Ale to moze dla tego, ¿e jako¶ przesadnie czêsto jej nie s³ucham.

Edit: Pier^%$ne pierwsze strony! :evil:
selfbanned

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3831 on: 2008-05-26, 01:20:29 »
Edit: Pier^%$ne pierwsze strony! :evil:
Mo¿e wola³by¶ ¿eby by³o jak na majspejsie - wszystko na jednej stronie? :mrgreen:

Odno¶nie omawianej p³yty PF - ja jej nie s³ysza³em nigdy :twisted: [chyba ¿e przypadkiem, nie wiedz±c, ¿e to to]
I nie spieszy mi siê - mam wbudowany uraz do tego co wszechpopularne&kultowe&musisz_znaæ_bo¶_nietrue, tzn. zostawiam takie rzeczy na koniec ['mo¿e kiedy¶ przes³ucham'] :P Tak wiêc mo¿e kiedy¶ przes³ucham, ale jednak wolê wykopywaæ niedocenione pere³ki :]

Lizard

  • Guest
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3832 on: 2008-05-26, 01:25:57 »
ale jednak wolê wykopywaæ niedocenione pere³ki :]

no musze przyznac ze bardzo piekne masz pere³ki :) z uwaga sledze Twoja playliste

Lizard

  • Guest
Odp: Polecamy ciekaw± muzykê
« Reply #3833 on: 2008-05-26, 02:10:37 »
Kino - Picture
rosyjski zespó³ prog-rockowy; klimaty: Riverside, Interpol. Bardzo delikatne prog/art-rockowe granie. Wokal czysty, wszystkie piosenki po angielsku. Moja wielce zrównowa¿ona by³a dziewczyna okre¶li³a ich muzykê: bardzo siê staraj± pokazaæ co potrafi±, ale wychodzi taki prze³adowany energia nastolatek. Dla mnie ta muzyka to przede wszystkim ¶wie¿o¶æ i lekko¶æ grania. Co¶ co powoduje, ze ¿ycie jest trochê bardziej kolorowe. Momentami rado¶æ jest nawet za du¿a i mo¿na poczuæ "popowatosc". Podsumowuj±c - lekkie granie, przyjemne dla ucha. Fanom Riverside powinno siê spodobaæ. Na start dwa kawa³ki: "Loser's Day Parade" oraz "Leave a Light On".

PS. Je¶li kto¶ jest wyczulony na "flojdoz¿yny" niech nie s³ucha, bo ta p³yta pod tym wzglêdem mo¿e robiæ za pomnik :)
« Last Edit: 2008-05-26, 02:12:56 by Lizard »

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Polecamy ciekaw± muzykê
« Reply #3834 on: 2008-05-26, 09:51:59 »
Do Riverside to bym jednak Kino nie przyrownywal :)Juz wiecej tam polskiego Iluzjon slychac...
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3835 on: 2008-05-26, 14:49:26 »
mam wbudowany uraz do tego co wszechpopularne&kultowe&musisz_znaæ_bo¶_nietrue, tzn. zostawiam takie rzeczy na koniec ['mo¿e kiedy¶ przes³ucham'] :P Tak wiêc mo¿e kiedy¶ przes³ucham, ale jednak wolê wykopywaæ niedocenione pere³ki :]

Mam podobnie nieortodoksyjne i nietrv podej¶cie - do ewentualnego zapoznania siê z  tzw. p³ytami 'kultowymi' sk³ania mnie wy³±cznie ciekawo¶æ - chcê mianowicie sprawdziæ, czym ludno¶æ tak siê zachwyca :P i czasem nawet przyznajê im racjê, jak to mia³o miejsce z Darksajdem, ¿eby daleko nie szukaæ.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Snufkin_

  • Guest
Odp: Polecamy ciekaw± muzykê
« Reply #3836 on: 2008-05-27, 09:35:27 »
Gorath - Misotheism
1. P³yta od pierwszych d¼wiêków wbija w krzes³o.
2. S³ychaæ blackowe brudy ale momentami muzyka przeradza siê w ciekawy progresyw.
3. Co do samej kapeli polecam ich cover utworu Britney S. - Toxic który mo¿na pos³uchac tutaj o ;p

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3837 on: 2008-05-28, 17:26:53 »
Gnaw Their Tongues - jakby tu najkrócej scharakteryzowaæ, mo¿e  eksperymentalny i awangardowy doom i black. Ten eksperyment muzyczny pasowa³aby jak ula³ na "Warszawsk± Jesieñ". Uwaga: tylko dla s³uchaczy o mocnych nerwach. Pytanie: czy to jest jeszcze muzyka?
« Last Edit: 2008-05-28, 17:52:28 by Luksor »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3838 on: 2008-05-28, 21:49:27 »
Prymitywna muzyka dla prymitywnych ludzi. Zachwyci³o mnie. A poza tym podoba mi siê strona graficzna, ca³y dizajn i "i'm happy because i'm stupid"

the boy least likely to

No i kto nie pokocha czerwonego, zezowatego czego¶ z ³apkami?

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #3839 on: 2008-05-29, 00:51:33 »
Gnaw Their Tongues - jakby tu najkrócej scharakteryzowaæ, mo¿e  eksperymentalny i awangardowy doom i black. Ten eksperyment muzyczny pasowa³aby jak ula³ na "Warszawsk± Jesieñ". Uwaga: tylko dla s³uchaczy o mocnych nerwach. Pytanie: czy to jest jeszcze muzyka?

 Naprawdê mroczne i chore, do tego te teksty :shock: Przy okazji sprawdzi³em te¿ drugi projekt osoby odpowiedzialnej za Gnaw their tongues - De Magia Veterum. Te¿ trochê chore, ale nie tak bardzo. Awangardowy black. W sumie po pierwszym przes³uchaniu EPki nie jestem w stanie wiele wiêcej powiedzieæ.

 Poza tym zauwa¿y³em, ¿e na MySpace In Lingua Mortua s± fragmenty trzech kawa³ków z nadchodz±cej ma³ymi krokami p³yty. Zapowiada siê bardzo dobrze :)

 Zapozna³em siê te¿ bli¿ej z polecanym przez deluminathora Tatterdemalion express zespo³u Mar de Grises. Zaskakuj±ce :) Wiele bardzo ciekawych rozwi±zañ i pomys³ów. Jeszcze nie wszystko mam pouk³adane, bo p³yta jest dosyæ z³o¿ona, a do tego bardzo g³êboka. Takie jest te¿ brzmienie albumu - g³êbokie. Hmm, do tego sporo naprawdê ³adnych melodii i fragmentów nieprzesterowanych. Ciekawy jest ostatni utwór, w którym przesterowana gitara nie pojawia siê w ogóle, a mimo w kulminacyjnym momencie jest bardzo gêsto i w pewnym sensie ciê¿ko. No :P