Author Topic: Czego aktualnie słuchacie?  (Read 1421988 times)

0 Members i 15 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Snufkin

  • Guest
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4260 on: 2008-09-21, 18:46:35 »
Enslaved !!!  co¶ czego teraz potrzbuje

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4261 on: 2008-09-22, 23:37:10 »
A Fine Frenzy - Almost Lover - ¶liczny g³os  :serduszka: :serducho: i jaki prawdziwy liryk... :(
...If I call will you come and will you save me?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4262 on: 2008-09-23, 15:56:04 »
Blek, zabijê Ciê! Flunk mi siê zaczê³a podobaæ :shock: XD Staram siê nie s³yszeæ tekstów, bo nadal uwa¿am, ¿e s± g³upiutkie po prostu i zabijaj± naiwno¶ci±, ale jak mi siê przyczepi³y jeden z drugim to siê nie chc± odczepiæ ;) To by by³a bardzo fajna muzyczka, gdyby laska ¶piewa³a po jakim¶ norwesku czy portugalsku i nic bym nie rozumia³a...

A poza tym jeszcze dok³adniej odkrywam i doceniam The Cinematic Orchestra "Man With a Movie Camera", jako, ¿e kupi³am sobie rado¶nie, na Offie bodaj¿e, oryginalkê i czêsto mi leci na wie¿y... Jako¶ mam lepsz± percepcjê muzyki jak mi komputer nie szumi :P
wszystko, co sko¶ne.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4263 on: 2008-09-23, 19:19:24 »
A Fine Frenzy - Almost Lover - ¶liczny g³os  :serduszka: :serducho: i jaki prawdziwy liryk... :(
Teledysk te¿ ¶liczniutki. Osobi¶cie wolê remix z sekcj±.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4264 on: 2008-09-23, 19:42:07 »
A Fine Frenzy - Almost Lover - ¶liczny g³os  :serduszka: :serducho: i jaki prawdziwy liryk... :(

Te¿ o tym kiedy¶ ju¿ tu pisa³em (albo w kobiecych wokalach), ca³kiem fajne i takie lekkie. Ale ja wolê wersjê z samym fortepianem, bez sekcji.

Blek, zabijê Ciê! Flunk mi siê zaczê³a podobaæ :shock: XD Staram siê nie s³yszeæ tekstów, bo nadal uwa¿am, ¿e s± g³upiutkie po prostu i zabijaj± naiwno¶ci±, ale jak mi siê przyczepi³y jeden z drugim to siê nie chc± odczepiæ ;) To by by³a bardzo fajna muzyczka, gdyby laska ¶piewa³a po jakim¶ norwesku czy portugalsku i nic bym nie rozumia³a...

A poza tym jeszcze dok³adniej odkrywam i doceniam The Cinematic Orchestra "Man With a Movie Camera", jako, ¿e kupi³am sobie rado¶nie, na Offie bodaj¿e, oryginalkê i czêsto mi leci na wie¿y... Jako¶ mam lepsz± percepcjê muzyki jak mi komputer nie szumi :P

Hah! ;] Ja ostatnio zauwa¿y³em, ¿e nie zwracam uwagi na teksty (tzn zwracam bardzo rzadko), poza tym i tak ma³o bym z nich rozumia³ (mo¿e dlatego nie zwracam na nie uwagi). Flunk jest fajne i przyjemne, fajna muzyczka, ³adny g³osik i jest klimat. Porz±dna muzyka. Najbardziej podoba mi siê album 'Morning Star', bo kolejne nie s± ju¿ tak dobre. (albo zwyczajnie za ma³o ich s³ucha³em, ¿eby oceniæ).

Bardzo ma³o muzyki ostatnio s³ucham, a¿ jestem tym zdziwiony. A jeszcze bardziej jestem zdziwiony tym, ¿e jak ju¿ co¶ leci to jakie¶ pojedyncze piosenki Porcupine Tree (jak 'Trains', 'Blackest Eyes', 'Open Car')

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4265 on: 2008-09-24, 01:27:01 »
Oczywi¶cie, ¿e s³ucham nowej p³yty Marii Peszek "Maria Awaria8)
Teksty rz±dz± - nikt w polskim szo³biznesie nie ma takich jaj jak ona!  :mrgreen:
A miksowa³ j± Smolik...
Chocia¿ chyba muzyka lepsza by³a na "Miastomanii" - maczali w niej palce Waglewscy...
A ciê¿ko okre¶liæ, co to za rodzaj muzyki - trzeba pos³uchaæ!  8)
...If I call will you come and will you save me?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4266 on: 2008-09-24, 18:26:48 »
S³ucham z majspejsu blackowego Sauron'a (dwa kawa³ki z "HornologY") oraz progresywnego Tilion.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4267 on: 2008-09-24, 19:22:42 »
S³ucham z majspejsu blackowego Sauron'a

 :lol: prorokiem jestem, czy co? XD. Tolkien-metal, jak widzê, trzyma siê mocno XD Jakby¶, Jacku, natkn±³ siê kiedy¶ na zespó³ o której¶ ze wspomnianych przeze mnie w cytowanym po¶cie nazw, daj znaæ, ka¿dzi kolejni pasa¿erowie pleców ¶p. JRRTolkiena poprawiaj± mi humor setnie :lol:
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4268 on: 2008-09-24, 20:01:42 »
E tam, D¿± RR Tolkien tak naprawdê prawie nic nie napisa³; niemal wszystko to wynalazki Krystofera, który uwa¿a je za tak obciachowe, ¿e przypisuje je zmar³emu ojcu, ale profity czerpie. Tyle offtopa ;P

Wracaj±c do g³ównego tematu: Nahvalr nadal in play, poza tym mnóstwo innych rzeczy, w tym idealny na wrzesieñ You Go Now Chroma Key, i idealny do poci±gu The Last Days of Jesus - Alien Road.

Nelo_Angelo

  • Posts: 127
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • "Death and life taken so easily..."
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4269 on: 2008-09-25, 16:32:22 »
Dawno nies³uchanego Symphony X - Paradise Lost ;)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4270 on: 2008-09-25, 17:34:15 »
Dawno nies³uchanego Symphony X - Paradise Lost ;)
Wiele razy podchodzi³em do tego albumu, ale wci±¿ nie potrafiê siê przekonaæ. Brzmienie ma znakomite, ale muzycznie znacznie ustêpuje znakomitym poprzedniczkom "The Divine Wings of Tragedy", "Twilight in Olympus", "V: The New Mythology Suite" i "The Odyssey" - jak dla mnie p³yta jest za prosta, duch metalowej progresji ulotni³ siê i na dobr± sprawê mamy tylko wy¿szych lotów power metal.
Bardzo podobnie do Syphony X gra francuskie Adagio - polecam szczególnie "Underworld", choæ "Dominate" jest równie¿ niez³y.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4271 on: 2008-09-25, 18:16:45 »
:serducho: :chomik: Sonseed - Jesus Is My Friend :chomik: :serducho:



\m/ Trzytysi±cetrzystatrzydzie¶citrzy posty \m/
« Last Edit: 2008-09-26, 10:05:18 by Vronah »
selfbanned

Nelo_Angelo

  • Posts: 127
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • "Death and life taken so easily..."
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4272 on: 2008-09-25, 19:53:53 »
Bardzo podobnie do Syphony X gra francuskie Adagio

Oj znam, znam Adagio ;) ale nie przyci±ga mnie tak bardzo jak Symphony. A to, ¿e s³ucham najnowszej ich p³yty w tym momencie nie oznacza, ¿e nie znam ich ca³ej dyskografii i ¿e najbardziej lubiê akurat Paradise Lost ;)
Moje ulubione albumy to: The Damnation Game, The divine wings of tragedy i V, The New Mythology Suite. Szczególnie V,TNMS uwa¿am za arcydzie³o grupy :)
« Last Edit: 2008-09-25, 20:02:02 by Nelo_Angelo »

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4273 on: 2008-09-25, 21:10:39 »
Oczywi¶cie, ¿e s³ucham nowej p³yty Marii Peszek "Maria Awaria8)
Teksty rz±dz± - nikt w polskim szo³biznesie nie ma takich jaj jak ona!  :mrgreen:
A miksowa³ j± Smolik...
Chocia¿ chyba muzyka lepsza by³a na "Miastomanii" - maczali w niej palce Waglewscy...
A ciê¿ko okre¶liæ, co to za rodzaj muzyki - trzeba pos³uchaæ!  8)
Ogl±da³em koñcówkê Wojewódzkiego i wys³ucha³em 'Chujawiaka'. Ciekawy jestem jak d³ugo my¶la³a nad tym tekstem ;]
Tolkien-metal, jak widzê, trzyma siê mocno XD Jakby¶, Jacku, natkn±³ siê kiedy¶ na zespó³ o której¶ ze wspomnianych przeze mnie w cytowanym po¶cie nazw, daj znaæ, ka¿dzi kolejni pasa¿erowie pleców ¶p. JRRTolkiena poprawiaj± mi humor setnie :lol:
Ka¿dy szanuj±cy siê fan Burzuma wie, ¿e poprzednia nazwa zespo³u to Uruk-Hai.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4274 on: 2008-09-25, 21:18:14 »
Tolkien-metal, jak widzê, trzyma siê mocno XD Jakby¶, Jacku, natkn±³ siê kiedy¶ na zespó³ o której¶ ze wspomnianych przeze mnie w cytowanym po¶cie nazw, daj znaæ, ka¿dzi kolejni pasa¿erowie pleców ¶p. JRRTolkiena poprawiaj± mi humor setnie :lol:
Ka¿dy szanuj±cy siê fan Burzuma wie, ¿e poprzednia nazwa zespo³u to Uruk-Hai.

Nie... :buhaha: Vertigo, you've made my day XD :lol: (nie wiedzia³am tego, bo nie jestem szanuj±c± siê fank± Burzuma. To znaczy jestem szanuj±c± siê, ale nie fank± XD)
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

 

lofty-success