Author Topic: Czego aktualnie słuchacie?  (Read 1422067 times)

0 Members i 12 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4425 on: 2008-11-11, 19:20:16 »
Przes³ucha³em pó³ nowej Comy, czyli jedn± p³ytê z dwóch. I wiem, ¿e wiêcej nie chce mieæ z tym nic wspólnego. Teraz mam pewno¶æ.
Powracam do normalnej muzyki...
Aaaa, dzisiaj jeszcze s³ucha³em Maleñczuka z Waglewskim. Ujdzie. Kilka fajnych kawa³ków, ca³o¶æ strawna, ale ogólnie bez rewelacji.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4426 on: 2008-11-11, 21:30:41 »
A jak Ci podchodzi³y wcze¶niejsze produkcje Comy?  Mnie siê podoba³ drugi album, wiêc pytam :)

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4427 on: 2008-11-11, 21:47:51 »
Nie lubiê. Nie próbowa³em w ca³o¶ci, bo s³uchanie pojedynczych kawa³ków mnie skutecznie zniechêci³o. Pozytywne recenzje nowego albumu da³y mi nadziejê, ¿e co¶ siê zmieni³o, ale nie. Nadal Rogucki wyklucza mo¿liwo¶æ s³uchania Comy. Podziwiam sam siebie, ¿e godzinê wytrzyma³em. Ostatni raz.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4428 on: 2008-11-11, 22:07:38 »
Ja sobie s³ucham i ca³kiem niez³e, ale na szczê¶cie mam wyj±tkow± zdolno¶æ ignorowania wokali, która nie dzia³a tylko na LaBrie :)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4429 on: 2008-11-11, 23:35:32 »
Tak jak podejrzewa³em:
W wiêkszo¶ci te nowe kawa³ki Comy maj± ¶wietne melodie, ale nadal trudno wyczuæ jaka bêdzie ta nowa p³yta? Czy znajdzie siê na niej co¶ wiêkszego, skrojonego na miarê Zaprzepaszczonych si³ wielkiej armii ¶wiêtych znaków, Listopada i Schizofrenii? Czy mo¿e bêdzie to tylko zbiór takich mocniejszych piosenek jak te udostêpnione na Onecie?
tym razem dok³adnie siê sprawdzi³o. Pomijaj±c to, dla mnie nowy album jest s³abszy od poprzedniego. Jest za d³ugi i w tak du¿ej dawce nu¿± mnie te wszystkie przerywniki z odg³osami z ¿ycia g³ównego bohatera. Wiem, ¿e taka mia³a byæ koncepcja by album by³ ca³o¶ciowy, ale mnie nie przekona³a. Poza tym nie podchodz± mi (muzycznie) te transowe rzeczy (jak podró¿ poci±giem, choæ tekst o zakupieniu flachy genialny :wink: ) oraz wodewilowy pastisz. Ale jak sobie zrobi³em edit albumu do wielko¶ci jednego kr±¿ka, to s³ucha mi siê tego naprawdê nie¼le - zosta³y praktycznie same rockowe i balladowe numery, z obecnie moj± najulubieñsz± z albumu Wol± istnienia. A Rogucki imho jest ¶wietnym ¶piewakiem obdarzonym ciekawym rockowym g³osem i znakomitym interpretatorem swoich tekstów.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4430 on: 2008-11-11, 23:48:26 »
Isis - (najlepsza sludge'owa p³yta ¶wiata) Celestial .
S³uchaj±c tej p³yty czujê jakbym siê przenosi³ do jakiej¶ ogromnej kopalni odkrywkowej, w pe³nym blasku sp³ywa na mnie ¿ar i ¶wiszczy mi w nozdrzach py³. S³yszê te wszystkie maszyny, koparki i ogromne wywrotki LHD. Ogrom, przestrzeñ, ciê¿ar, nieorganiczna sterylno¶æ, normalnie kosmos!
« Last Edit: 2008-11-11, 23:50:29 by Milad »
No way in from the outside, no way out from within.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4431 on: 2008-11-12, 11:32:55 »
Nightly Gale - ...And Jesus Wept, Erotica, Illusion of Evil, Imprint.
Na dobicie umys³u.
selfbanned

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4432 on: 2008-11-12, 16:28:55 »
Ignis Fatuus - black metal z polskojêzycznym growlem i bulgotem.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4433 on: 2008-11-13, 08:42:18 »
Bang Gang - islandzki indie smutek. Ju¿ nawet zakupi³em Something Wrong, czekam jeszcze na listonosza. Nic wielkiego, facet chyba jaki¶ astmatyczny, muzyka ma³o odkrywcza, ale podoba mi siê.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4434 on: 2008-11-13, 10:01:08 »
Ale nazwę to on ma, bynajmniej nie indie rockową. :lol: :mrgreen:
[under construction]

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4435 on: 2008-11-13, 10:39:11 »
Ale na Trójce w dzieñ leci, wiêc nic strasznego to nie jest ;P (swoj± drog± ok³adkê ma ³adn± ta p³yta)

Ja sobie s³ucham Lowood, bo mam nastrój na piosenki z serii "nikt mnie nie kocha i jest mi smutno". Poza tym Depeche Mode - Construction Time Again, bo bardzo fajne jest, same przeboje ;D

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4436 on: 2008-11-13, 16:36:37 »
No tak, ale to ja mam zboczone skojarzenia. :lol:
[under construction]

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4437 on: 2008-11-13, 21:17:05 »
Od rana d¼wiêcza³a mi ochota na Moospell - [1997] - Sin/Pecado. Teraz dosz³o do realizacji i jestem nad wyraz kontent. Ju¿ mi siê zapomnia³o jak to siê fajnie buja :]

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4438 on: 2008-11-13, 21:32:28 »
Ajzis - sygna³ pjenæ
No way in from the outside, no way out from within.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Czego aktualnie słuchacie?
« Reply #4439 on: 2008-11-13, 21:38:52 »
Ostatnio na zmianê Led Zeppelin [cztery pierwsze p³ytki, wczoraj i dzi¶ trzecia, nadal nie wiem, która najlepsza, ale III na pewno jest t±, która o pierwsze miejsce walczy] i Winds [pierwsza pe³nowymiarowa p³yta, skoro siê spodoba³o, to postanowi³em chronologicznie w miarê ich przetrawiæ, jak siê tej nauczê na pamiêæ, to wezmê siê za nastêpne, a jest cudownie, je¶li kto¶ chce swoj± muzyk± podbiæ moje ucho to graj±c rock/metal powinien korzystaæ z fortepianu; a ci panowie jeszcze smyczki do tego dorzucaj± i nie tandetnie, ale tak ze smakiem, przez co wszystko jest takie przejrzyste, czyste i dostojne, a jednocze¶nie takie w porz±dku po prostu]. Poza tym w tym momencie zapoznajê siê z czym¶, czego nie rozumiem dlaczego nie zna³em dot±d - Rainbow - "Rising". To¿ to cudowna p³ytka jest [keyboardowe wstawki im wybaczam ;)], kawa³ek ¶wietnego, radosnego hard rocka :D Lata siedemdziesi±te to by³y wspania³e czasy je¶li chodzi o muzykê... :marzenie:

 

lofty-success