Author Topic: Czego aktualnie słuchacie?  (Read 1422075 times)

0 Members i 10 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #4710 on: 2009-01-10, 09:14:15 »
- White Crow - kolejna prog metalowa formacja z Polski. Z pewno¶ci± drzemie w nich jaki¶ potencja³. Najgorsze tylko, ¿e poza drobnymi wyj±tkami wszystkie te polskie formacje progresywno metalowe tak ma³o ró¿ni± siê miêdzy sob±... a mo¿e to tylko takie wra¿enie, bo cz³owiek jest za ma³o os³uchany...

- Pawe³ Kowalczyk - Wrong - w jednej z edycji (chyba trzeciej) Idola przegra³ fina³ z Brodk±. Niezbyt przepadam za popem, ale ogólnie Kowalczyk to ciekawy wokalista barw± g³osu przypominaj±cy nieco Micka Hucknalla z Simply Red.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

bigfish

  • Posts: 87
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • last...
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #4711 on: 2009-01-10, 18:11:18 »
Agalloch ca³y dzieñ praktycznie (Pale Folklore i The Mantle ) .. no mo¿e z przerwami na Novembre i planowane na nied³ugo Orphaned Land ( jako premierowy odsluch )

klymatyczny metal tzw  :mrgreen:

Life is like a mystery
With many clues, but with few answers

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #4712 on: 2009-01-10, 19:23:12 »
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #4713 on: 2009-01-11, 01:45:48 »
XIII.Století
Astrální válka a èerné aury démonù, silueta Candymana, kletva voodoo, paprsek luny, v srdci se smìj a pentagram vlkodlaka na kù¾i si dej, dám ti lásky svého tìla temné voodoo... klasyk ;]

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #4714 on: 2009-01-11, 01:53:17 »
XIII.Století
Astrální válka a èerné aury démonù, silueta Candymana, kletva voodoo, paprsek luny, v srdci se smìj a pentagram vlkodlaka na kù¾i si dej, dám ti lásky svého tìla temné voodoo... klasyk ;]

No Candyman jest boski :twisted:
selfbanned

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #4715 on: 2009-01-11, 11:11:29 »
XIII.Století
Astrální válka a èerné aury démonù, silueta Candymana, kletva voodoo, paprsek luny, v srdci se smìj a pentagram vlkodlaka na kù¾i si dej, dám ti lásky svého tìla temné voodoo... klasyk ;]

No Candyman jest boski :twisted:

czyz nie? :]
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #4716 on: 2009-01-11, 13:15:48 »
XIII.Století
Astrální válka a èerné aury démonù, silueta Candymana, kletva voodoo, paprsek luny, v srdci se smìj a pentagram vlkodlaka na kù¾i si dej, dám ti lásky svého tìla temné voodoo... klasyk ;]
No Candyman jest boski :twisted:
czyz nie? :]
Moje ulubione kawa³ki z tej p³yty to Dum kde tanci mrtvi oraz Testament. Bardzo klimatyczna i nale¿±ca do najlepszych w dorobku jest tak¿e Elizabeth. Z innych p³yt uwielbiam Transylvanian Werewolf ³±cznie z genialnym intro Royale Carpathia. Je¿eli kto¶ ich nie zna, to dwa z wymienionych wy¿ej mo¿e pos³uchaæ na MySpace.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #4717 on: 2009-01-11, 19:22:12 »
XIII.Století
Astrální válka a èerné aury démonù, silueta Candymana, kletva voodoo, paprsek luny, v srdci se smìj a pentagram vlkodlaka na kù¾i si dej, dám ti lásky svého tìla temné voodoo... klasyk ;]


O w paszczê je¿ozwierza, mocne! XD Chyba siê przyjrzê temu zjawisku, zw³aszcza po tym boskim teledysku co go kto¶ kiedy¶ wrzuca³ :lol:.

A ja aktualnie siê rozp³ywam nad paroma kawa³kami z Eye of the Hunter Brendana Perry'ego, bo (jak ostatnio wiêkszo¶æ akustycznej muzyki) sprzêg³y mi siê z Dzie³em ¯ycia T.T. W przerwach mêczê dostane od Veili, a mocno antyczne i z kasety zgrywane Wszystkiego Najlepszego - takie fajne turystyczne piosenki rozpisane na ¶wietne wielog³osy, a nikt ich nie zna i siê kurz±. Szkoda, no.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #4718 on: 2009-01-12, 00:19:02 »
Kiedy¶ robi³am podej¶cie pod XIII.Stoleti i jak juz pisa³am nie da³am rady. Jestem bardziej muzyczna ni¿ tekstowa (dlatego lubiê Comê XD) i zwyczajnie mnie odrzuci³o :/

Lestat

  • Posts: 532
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ludzie to s±...
Odp: Polecamy ciekaw± muzykê
« Reply #4719 on: 2009-01-12, 09:32:40 »
Neyra - "Self made torment"
Zespó³ z mojej okolicy. Muzyka zespo³u to mix death metalu i thrash. Pierwsze co rzuca siê w uszy to energia i ¶wie¿o¶æ wykonywanej przez nich muzyki. Jaka¶ tak naturalno¶æ w sposobie jej grania. Nie ma tu nic na si³ê, wszystko jest przemy¶lane i kolejne partie logicznie wynikaj± z drugich. Na pewno prym na tym demku (bo to demo) wiod± gitary i wokal, jedyn± rzecz± do której mo¿na siê przyczepiæ to czasami ma³o urozmaicone partie perkusyjne...
Polecam! Ch³opaki niedawno podpisali kontrakt i tylko czekaæ na debiutancki album... :)

Neyra na MySpace
Clip do kawa³ka Rage
"Judge me for who I am,
Relieve me for what I am,
Remember me for what I was,
Forgive me for what I became"

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #4720 on: 2009-01-12, 16:57:11 »
A mnie wziê³o na totalny staroæ z 1975 roku, a dok³adnie na debiutancki album Teda Nugenta. P³ytê otwiera d³uga¶ny znakomity Stranglehold z przepiêknym niespiesznie p³yn±cym i ewoluuj±cym solem gitarowym Teda. Najwiêkszym natomiast przebojem z albumu by³ Snakeskin Cowboys. Stare ale jare - super mi siê tego nadal s³ucha po latach. 8)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #4721 on: 2009-01-12, 19:39:03 »
'About the Crash' i 'About the Crash (Reprise)' Drimów z³apa³y mnie za gard³o i kaza³y siê wczoraj ca³y dzieñ s³uchaæ. A dzisiaj Lao Che i dwa po prostu przecudowne wersy, które trafiaj± do mnie za ka¿dym razem i w których jest tyyyyyle prawdy, ¿e ³ohoho!:
Tak trudno przychodzi mi, by siê targn±æ na s³owo, co siê zaczyna na "mi".
Tak trudno przychodzi mi to, ¿eby siê nie baæ i wyb±kaæ, ¿e ja ciebie ko.

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #4722 on: 2009-01-13, 00:33:36 »
Kiedy¶ robi³am podej¶cie pod XIII.Stoleti i jak juz pisa³am nie da³am rady. Jestem bardziej muzyczna ni¿ tekstowa (dlatego lubiê Comê XD) i zwyczajnie mnie odrzuci³o :/
Widocznie nie przeczyta³a¶ ulotki znajduj±cej siê w opakowaniu: '...XIII.Stoleti stsowac nalezy w kurduplastych porcyjkach, co by svého tìla temné voodoo se uchachalo i skombinovalo lepsy albumik.'  :>

Lizard

  • Guest
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #4723 on: 2009-01-13, 13:10:33 »
Star of Ash - przegl±dam zespo³y z podsumowania i muszê powiedzieæ, ¿e przy tym akurat zatrzymam siê na d³u¿ej

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #4724 on: 2009-01-13, 17:13:00 »
Dzi¶ rano sobie pomy¶la³am, ¿e by³ fajny doomowy zespó³ z Portugalii, którego nazwa zaczyna³a siê na "P", ale nie pamiêta³am, jak dok³adnie brzmia³a. Jako, ¿e teraz mam straszny ba³agan na dysku, bo porz±dkujê wszystko :P to trochê czasu zajê³o mi znalezienie i przypomnienie, ¿e nazywa siê Process of Guilt. Ale naprawdê fajnie graj± :) Dema swego czasu mieli do ¶ci±gniêcia na stronie, nie wiem, jak teraz. Generalnie mo¿na testowaæ na majspejsie (jak wszystko obecnie... o widzê, ¿e Faded Pictures jest, to naprawdê mo¿na pos³uchaæ, ten utwór jest ca³kiem fajny ;))
« Last Edit: 2009-01-13, 17:14:49 by Kas »