Author Topic: Czego aktualnie słuchacie?  (Read 1421928 times)

0 Members i 12 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5445 on: 2009-07-28, 23:59:51 »
Tiamat na (pog³êbienie) do³a.

Który? Ostatnio od¶wie¿y³am "The Deeper Kind of Slumber", chocia¿ nadal uwa¿am "Wildhoney" za najgenialniejsz± p³ytê.
wszystko, co sko¶ne.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5446 on: 2009-07-29, 00:05:12 »
i jak ten nowy album, bo s³ysza³em, ¿e bardziej lajtowy (mniej noise'u) ni¿ poprzedniczki?
Lajtowym bym go nie nazwa³. Jest mniej noise za to wiêcej do³u. Powiedzia³bym ¿e czêsto ocieraj± siê o drone albo sampluj± doom metal. Niszczy mnie te¿ zsamplowany Clint Massel z "Fontanny" w "Street Diction".
[under construction]

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5447 on: 2009-07-29, 00:42:05 »
i jak ten nowy album, bo s³ysza³em, ¿e bardziej lajtowy (mniej noise'u) ni¿ poprzedniczki?
Lajtowym bym go nie nazwa³. Jest mniej noise za to wiêcej do³u. Powiedzia³bym ¿e czêsto ocieraj± siê o drone albo sampluj± doom metal. Niszczy mnie te¿ zsamplowany Clint Massel z "Fontanny" w "Street Diction".

do³owo to u nich zawsze by³o ;) no ale zobaczymy sam muszê oceniæ co tam wymodzili :)

Soap&Skin - Lovetune For Vacuum, smutno mi siê zrobi³, a jak pu¶ci³em Soap&Skin to jeszcze bardziej, ten album jest niesamowity, ale chyba nie na mój skrzywiony nastrój w tej chwili, dlatego dla pogody ducha i na dobranoc -> Coil - Panic :D
« Last Edit: 2009-07-29, 00:45:05 by Whodo »

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5448 on: 2009-07-29, 22:15:09 »
Kocham Annê German.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5449 on: 2009-07-29, 23:35:00 »
Soap&Skin - Lovetune For Vacuum, smutno mi siê zrobi³, a jak pu¶ci³em Soap&Skin to jeszcze bardziej, ten album jest niesamowity, ale chyba nie na mój skrzywiony nastrój w tej chwili,

No co ty, ja tego s³ucham w³a¶nie jak mi smutno  :P.
A dzi¶ s³ucha³am sobie Bat for Lashes i jako¶ tak wlecia³o jednym uchem, wylecia³o drugim... sama nie wiem co o tym my¶leæ.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5450 on: 2009-07-30, 00:11:18 »
Soap&Skin - Lovetune For Vacuum, smutno mi siê zrobi³, a jak pu¶ci³em Soap&Skin to jeszcze bardziej, ten album jest niesamowity, ale chyba nie na mój skrzywiony nastrój w tej chwili,

No co ty, ja tego s³ucham w³a¶nie jak mi smutno  :P.

starzeje siê chyba (albo dziwny jestem), kiedy¶ s³ucha³em smutnej muzy na do³a, a teraz w³±czam jakiego¶ odhumanizowanego industraiala i od razu siê lepiej czuje :P

A dzi¶ s³ucha³am sobie Bat for Lashes i jako¶ tak wlecia³o jednym uchem, wylecia³o drugim... sama nie wiem co o tym my¶leæ.

a którego albumu s³ucha³a¶ bo na pierwszym to jest jedna fajna piosenka z ¶wietnym teledyskiem
a nowy Two Suns, to do¶æ wysoki poziom, ju¿ sam otwieracz mia¿d¿y, a na sam koniec Natasha serwuje nam duet z samym Scottem Walkerem :)

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5451 on: 2009-07-30, 00:24:32 »

A dzi¶ s³ucha³am sobie Bat for Lashes i jako¶ tak wlecia³o jednym uchem, wylecia³o drugim... sama nie wiem co o tym my¶leæ.

a którego albumu s³ucha³a¶ bo na pierwszym to jest jedna fajna piosenka z ¶wietnym teledyskiem
a nowy Two Suns, to do¶æ wysoki poziom, ju¿ sam otwieracz mia¿d¿y, a na sam koniec Natasha serwuje nam duet z samym Scottem Walkerem :)

S³ucha³am Two Suns i Fur and gold, ten pierwszy bardziej mi podszed³.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5452 on: 2009-07-30, 14:21:13 »
Current 93 - Aleph At Hallucinatory Mountain, po d³u¿szej przerwie powracam do tej p³yty i chyba, robi na mnie jeszcze wiêksze wra¿enie ni¿ poprzednio! :)

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5453 on: 2009-07-30, 23:23:39 »
 Ja od jakiego¶ czasu g³ównie s³ucham wszystkiego napisanego przez Najgenialniejszego Kompozytora, z naciskiem na etiudy, ballady, polonezy, koncerty fortepianowe i preludia. Poza tym trochê starego, dobrego country w wykonaniu Hanka Williamsa (tego najstarszego ;)). Nie tam jakie¶ sztuczne, stereotypowo amerykañskie nukantry 0% klimat, jakim siê popisuje Mr±gowo, tylko proste, szczere granie z dusz± ubieg³ego wieku. Do tego znowu od¶wie¿am Walknuta, najlepsze podsumowanie atmosferycznego black metalu jakie znam. Graveforests and their shadows jest prze¶wietne. Melodie, harmonie, brzmienie, wokale (mimo, ¿e z pocz±tku wydaj± siê niewybitne), warstwa liryczna, atmosfera. Genialna p³yta, chocia¿ teoretycznie to wszystko ju¿ by³o. Ale mnie akurat Grobowe Lasy trafiaj± prosto w serce, tak jak chyba ¿aden inny blackowy album.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5454 on: 2009-08-01, 01:35:34 »
Od dwóch dni na zmianê s³ucham:
Kanye West - 808s & Heartbreak
Zu - Carboniferous
Atom™ - Liedgut

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5455 on: 2009-08-01, 08:52:08 »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5456 on: 2009-08-01, 21:55:25 »
 Mam downa! :z±bek: Na marcu ¶wiêci \m/ Over the under wyrywa korzonki. Hell no!

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5457 on: 2009-08-01, 23:36:56 »
Ja z tej p³yty zawsze wola³em ¯a³obnikuj.
[under construction]

deartio

  • Guest
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5458 on: 2009-08-03, 18:30:42 »

Caspian - Tertia (2009)
Klimatyczny post-rock, có¿ wiêcej dodaæ - palce lizaæ! (Albo uszy). Tutaj mo¿na obejrzeæ trailer.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5459 on: 2009-08-03, 18:38:31 »
Ariel Pink's Haunted Graffiti - The Doldrums, mêczê ca³y dzieñ, a pó¼niej Sunn O)))!

 

lofty-success