Author Topic: Czego aktualnie słuchacie?  (Read 1422078 times)

0 Members i 14 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5805 on: 2009-11-30, 22:59:01 »
Morphelia - klasyczny rock neoprogresywny czyli wczesny Marillion.
http://www.myspace.com/morphelia
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5806 on: 2009-12-01, 12:54:08 »
Sobie s³ucham Lacuna Coil. Jako¶ tak dobrze mi siê tego s³ucha przy pisaniu pracy. Poczyta³am sobie nawet trochê recenzji w necie, bo nie wiedzia³am od czego zacz±æ i wyczyta³am, ¿e album Comalies jest lepszy ni¿ Carmakode. Przes³ucha³am obydwa i niestety albo mam kijowy gust (co raczej nie mo¿e byæ prawd± :lol: )albo ci recenzenci siê myl± (to ju¿ prêdzej :P), bo Carmakode jak dla mnie bije Comalies, który w ogóle mi jako¶ w ucho nie wpad³ :roll:.  
« Last Edit: 2009-12-01, 13:43:36 by Jasmin »

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5807 on: 2009-12-02, 08:34:41 »
Long Distance Calling - intryguj±ce granie, ma w sobie co¶ z nietuzinkowej twórczo¶ci Ozric Tentacles, Oceansize... W The Nearing Grave wokalnie udziela siê Jonas Renkse z Katatonii.
Wyslano: 2009-12-01, 15:22:51

Animations z najnowszej p³yty pt. "Reset Your Soul" do 7 grudnia, czyli do dnia premiery, mo¿na s³uchaæ na MySpace.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

kwarnik

  • Mourner
  • *
  • Posts: 694
  • Karma: +27/-0
  • Gender: Male
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5808 on: 2009-12-02, 12:23:11 »
Powoli zaczynam przekonywaæ siê do nowej p³yty Votum. Wcze¶niej pisa³em, ¿e wed³ug mnie za bardzo smêc±, ale teraz widzê, ¿e owo "smêcenie" ma swój urok  :) A ju¿ kawa³ek otwieraj±cy p³ytê — "Falling Dream" — wrêcz nie chce opu¶ciæ mojej g³owy  :D S³ucham go kilka razy dziennie. Jest niesamowicie nostalgiczny...


Animations z najnowszej p³yty pt. "Reset Your Soul" do 7 grudnia, czyli do dnia premiery, mo¿na s³uchaæ na MySpace.
Nowej p³yty jeszcze nie mia³em czasu pos³uchaæ, ale ju¿ z³o¿y³em na ni± zamówienie  :)

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5809 on: 2009-12-02, 13:08:13 »
Sobie s³ucham Lacuna Coil. Jako¶ tak dobrze mi siê tego s³ucha przy pisaniu pracy. Poczyta³am sobie nawet trochê recenzji w necie, bo nie wiedzia³am od czego zacz±æ i wyczyta³am, ¿e album Comalies jest lepszy ni¿ Carmakode. Przes³ucha³am obydwa i niestety albo mam kijowy gust (co raczej nie mo¿e byæ prawd± :lol: )albo ci recenzenci siê myl± (to ju¿ prêdzej :P), bo Carmakode jak dla mnie bije Comalies, który w ogóle mi jako¶ w ucho nie wpad³ :roll:

Oba s± niez³e. Prawdziwszy hardkor to pierwsza p³yta, trzeba mieæ zaciêcie do niej ;p Z tego co pamiêtam (niestety nawet nie mogê przes³uchaæ, bo mój komp jest zepsuty od miesi±ca ;p) to na Comalies by³o wiêcej chwytliwych kawa³ków. Dla mnie bardzo podobne s± te albumy, wiêc mo¿e siê prêdzej czy pó¼niej przekonasz ;)
wszystko, co sko¶ne.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5810 on: 2009-12-02, 13:28:27 »
Ju¿ mi powoli Comalies zaczyna wchodziæ. Tyle, ¿e potrzebowa³am na niego wiêcej czasu a Carmakode jako¶ tak od razu zaskoczy³o. W sumie faktycznie oba s± dosyæ podobne do siebie, bo ju¿ mi siê zaczynaj± zlewaæ w jedn± ca³o¶æ ;p

Prawdziwszy hardkor to pierwsza p³yta, trzeba mieæ zaciêcie do niej ;p

Masz na my¶li Unleashed memories?
« Last Edit: 2009-12-02, 13:42:03 by Jasmin »

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5811 on: 2009-12-02, 23:39:14 »
Masz na my¶li Unleashed memories?
\

Niee, ta akurat nigdy mnie nie wci±gnê³a specjalnie (nigdy siê przez ni± nie przegryz³am). My¶lê o In a Reverie, pamiêtam, ¿e bardzo musia³am siê namêczyæ, a¿ w koñcu nawet mi siê spodoba³a. Za surowe to dla mnie trochê, nie tego w takiej muzyce szukam, ale w koñcu jako¶ j± polubi³am. Zreszt± z innymi zespo³ami podobnie, a nawet jeszcze gorzej jest z pierwszym The Birthday Massacre na przyk³ad, nie jestem w stanie s³uchaæ :P
wszystko, co sko¶ne.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5812 on: 2009-12-03, 11:44:46 »
Long Distance Calling - intryguj±ce granie, ma w sobie co¶ z nietuzinkowej twórczo¶ci Ozric Tentacles, Oceansize... W The Nearing Grave wokalnie udziela siê Jonas Renkse z Katatonii.

co prawda LDC raczej ¶rednio mi podszed³, ale dziêki Twojemu postowi zainteresowa³em sie Ozric Tentacles, którzy okazali siê rewelacyjni! Dziêki :D

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5813 on: 2009-12-03, 11:51:16 »
nowego utworu Mojej Adrenaliny  :supz:

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5814 on: 2009-12-03, 20:42:31 »
Septic Flesh - Sumerian Daemons

Przypomnia³o mi siê po latach, ¿e nie¼le zagrali na brutalu i postanowi³em siê zapoznaæ ;p

Na la¶cie otagowani jako: death metal, melodic death metal, atmospheric death metal, doom metal, dark metal. No i powiem, ¿e pasuje, klimacik ma, ale z tym melodic bym nie przesadza³ ;]
selfbanned

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5815 on: 2009-12-04, 15:44:28 »
Twelve Moons czyli ho³d z³o¿ony King Crimson.
Wyslano: 2009-12-03, 21:51:24
Gargamel i Gargamel!
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5816 on: 2009-12-06, 00:23:27 »
Ja mmm chyba sciebie - Ja mmm chyba sciebie

Zespó³ Lowców.B. Mistrzostwo!

Foki! :D
selfbanned

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5817 on: 2009-12-06, 10:28:04 »
Trochê muzy z Polski:
- Love De Vice
- Tenebris
- Whorehouse
- Beheading Machine
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5818 on: 2009-12-06, 14:04:05 »
Hm hm. Pewnie bêd±c nastolatk± ominê³am pewien etap i teraz on do mnie wróci³. Dlatego te¿ pewnego dnia pomy¶la³am sobie (wiedz±c, ¿e muzycznie jestem ju¿ i tak stracona dla ¶wiata) - skoro mogê s³uchaæ japoñskiego popu, to mogê równie dobrze pos³uchaæ Marilyna Mansona ;p

Wiêc zdoby³am t± tak± najznañsz± p³ytê - Mechanical Animals, pomy¶leæ, ¿e to ma ju¿ 10 lat :shock: W ka¿dym razie s³ucham i s³ucham i podoba mi siê coraz bardziej. Muzycznie spoko, wokal od rzutu przypad³ mi do gustu (nie wiem czemu), teksty - my¶la³am, ¿e bêd± jakie¶ hardkorowe a tu nic takiego, a imid¿ przestaje robiæ wra¿enie przy pierwszym lepszym zespole visual kei :P Jestem pozytywnie zaskoczona po prostu. Taki melodyjny industrial ;) O wiele ³atwiej przyswajalny zreszt± ni¿ NIN chocia¿by. Wiemy, wiemy, to mainstream. No ¿ycie.

A oprócz tego z normalniejszych rzeczy, to próbujê Dir en Grey ale dawno ostrzejszych rzeczy nie s³ucha³am i mi ciê¿ko trochê :P (a tam growluje go¶æ i wogle).
wszystko, co sko¶ne.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #5819 on: 2009-12-06, 14:08:22 »
A nowy teledysk Mansona widzia³a¶ [/widzieli¶cie]? :mrgreen: Mnie rozbroi³. Ponad po³owa klipu to mizianie siê z firank±, ale kto jest wytrwa³y i doczeka do koñca, ten zostanie nagrodzony scenk± morderstwa :P A kawa³ek kojarzy siê raczej [bez wnikania w tekst] z klimatem w którym Manson bieg³by z t± kobiet± za rêkê przez s³oneczn± ³±kê, a nie z morderstwem XD

 

lofty-success