Author Topic: Czego aktualnie słuchacie?  (Read 1421984 times)

0 Members i 20 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #7470 on: 2012-05-12, 22:55:11 »
Nie wiem czy kto¶ mia³ do czynienia z t± francusk± formacj±, wiem tylko ¿e mnie 'po¿ar³a' ca³kowicie...astonishing!



Tu mo¿na pos³uchaæ ca³ego materia³u, który gor±co polecam

Proponujê odpaliæ "Underwater" nastêpnie "The Shroud ( vs Frederika )" , "Everything Dies" ... Musicie tego pos³uchaæ!

a mnie zaintrygowa³o i to pomimo ewidentnie cha³upniczej produkcji.. jestem na drugim utworze i brzmi to dobrze :)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #7471 on: 2012-05-13, 12:15:27 »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

ambush1

  • Mourner
  • *
  • Posts: 966
  • Karma: +18/-0
  • Gender: Male
  • 3
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #7472 on: 2012-05-13, 22:58:28 »
Nie wiem czy kto¶ mia³ do czynienia z t± francusk± formacj±, wiem tylko ¿e mnie 'po¿ar³a' ca³kowicie...astonishing!



Tu mo¿na pos³uchaæ ca³ego materia³u, który gor±co polecam

Proponujê odpaliæ "Underwater" nastêpnie "The Shroud ( vs Frederika )" , "Everything Dies" ... Musicie tego pos³uchaæ!

a mnie zaintrygowa³o i to pomimo ewidentnie cha³upniczej produkcji.. jestem na drugim utworze i brzmi to dobrze :)

No tak, produkcja pozostawia wiele do ¿yczenia. 'Trochê' siê to zlewa gdy pojawia siê wiele dzwiêków, a i przej¶cia mo¿na by lepiej zepoliæ. Jednak¿e muzycznie bardzo mi odpowiada. Jestem ogromnie ciekaw Illuminatis, oraz pe³en wiary, ¿e poprawi± niedoci±gniêcia produkcyjne z The End, który i tak ci±gle katujê sprawiaj±c sobie tym ogromn± satysfakcjê.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #7473 on: 2012-05-14, 11:05:05 »

Cochise "Back To Beginning" - czyli Pawe³ Ma³aszyñski na wokalu, a Cezar z Bright Ophidia na bêbnach.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #7474 on: 2012-05-15, 19:00:16 »
Nowy Moonspell. Mo¿e to takie pierwsze wra¿enie, ale Omega White > Alpha Noir. Wbrew tytu³owi, Alpha wypada blado na tle Omegi. Do¶æ monotonna, chocia¿ taki Em Nome do Medo jest bardzo dobry (tym lepszy, ¿e lubiê piosenki w jêzykach, których nie rozumiem ;)). Ale to takie moje subiektywne odczucie, na pewno kto¶, kto lubi metal, bardziej zachwyci siê Alph± ;) Ja tam wolê gotyckorockowe smêty, wiêc bardziej, ni¿ podstawowa, podoba mi siê p³yta bonusowa. Chocia¿ jak jeszcze trochê pos³ucham, to mo¿e minimalnie zmieniê zdanie ;)

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #7475 on: 2012-05-15, 20:36:42 »
S³ucham w³a¶nie Amplifier - The Octopus, który to album Callahan poleca³ w podsumowaniu 2011 roku. ¦wietne. Co ciekawe, wyskoczy³o mi w polecanych na Amazon, gdy szuka³em tam Mogwai ;)
True Pagan Winter Crew

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #7476 on: 2012-05-15, 22:00:37 »
Generalnie Alpha Noir mi przypomina mocno Memorial. Obie p³yty to takie surowe strza³y w moonspellowym stylu. Omega White jest za to do¶æ bogata muzycznie i brzmi raczej jak wypadkowa Sin Pecado i Darkness and Hope. Po prostu s³ucha jej siê swobodniej i przyjemniej, ale obie s± ¶wietne. Na ka¿dej znajdzie siê pare naprawdê wspania³ych kawa³ków (szczególnie te dedykowane Peterowi Steele robi± wra¿enie). W porównaniu ze s³abowitym poprzednim albumem, tutaj jest szacun.
[under construction]

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #7477 on: 2012-05-16, 09:23:26 »
W porównaniu ze s³abowitym poprzednim albumem, tutaj jest szacun.
Muzycznie tak, chocia¿ tendencja do robienia obciachowych teledysków siê utrzyma³a od poprzedniego albumu ;P

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #7478 on: 2012-05-16, 14:29:19 »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #7479 on: 2012-05-16, 14:31:49 »
podzia³a³a na mnie kampania marketingowa 'tefalenowa' i pos³ucha³em albumu zespo³u Cochise (pod linkiem do przes³uchania online), którego frontmanem jest Pawe³ "Drewno" Ma³aszyñski. tak szczerze mówi±c da³em im szansê g³ównie dlatego, ¿e na garach jest tam Cezar, którego zespo³y Dominium i Bright Ophidia kiedy¶ mnie interesowa³y, no i mo¿e dlatego, ¿e Ma³ach ponoæ interesuje siê grunge'm i "oddaje to w swojej muzyce".

jednakowo¿, albumu poleciæ nie mogê bo wydaje mi siê strasznie monotonny, mêcz±cy, wtórny a na dodatek okraszony czêsto kuriozalnymi za¶piewami pana o mimice nieheblowanej deski (vide Dance albo 521). kilka miejsc jest wzglêdnie ciekawych (np. singlowe MLB - zdradzaj±ce zreszt± fascynacjê Mother Love Bone - czy My Way), ale p³ywa to w morzu nudy. có¿, przynajmniej wyrobi³em sobie w³asne zdanie.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #7480 on: 2012-05-17, 15:14:32 »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #7481 on: 2012-05-17, 21:53:36 »
W porównaniu ze s³abowitym poprzednim albumem, tutaj jest szacun.
Muzycznie tak, chocia¿ tendencja do robienia obciachowych teledysków siê utrzyma³a od poprzedniego albumu ;P
E tam, ten do Lickantrope rz±dzi. :P Widaæ, ¿e jajeczny. Mike wygl±da jak bêbniarz Pantery. ;)
[under construction]

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #7482 on: 2012-05-19, 10:39:10 »
Niegdy¶ w w±tku o kopiowaniu pisali¶my o tym, ¿e zbli¿aj± siê czasy, gdy zespo³y oficjalnie online bêd± udostêpnia³y do zaznajomienia siê najnowsze dokonania. Kolejnym z nich, jest Sonata Arctica.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Macbeth

  • Posts: 416
  • Karma: +22/-0
    • i'm stuck between.
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #7483 on: 2012-05-19, 11:20:17 »
I to siê dzieje coraz czê¶ciej, je¶li nie do ¶ci±gniêcia, to chocia¿ do pos³uchania w ca³o¶ci. Bardzo sobie ceniê zespo³y, które staæ na taki gest. Ostatnio Blueneck wystawi³ swoje trzy dotychczasowe albumu do ¶ci±gniêcia za darmo, z zastrze¿eniem ¿e taka mo¿liwo¶æ zniknie ze strony ich wydawcy po tygodniu ;)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Czego aktualnie s³uchacie?
« Reply #7484 on: 2012-05-20, 16:14:06 »
Od kilku dni znowu "Night Is The New Day" Katatonii i wci±¿ uwa¿am, ¿e to ¶wietna p³yta, nadal najlepsza dla mnie i najbardziej dojrza³a w ich dorobku.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

 

lofty-success