Author Topic: Sauron opu¶ci³ Decapitated  (Read 5899 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Sauron opu¶ci³ Decapitated
« on: 2005-07-04, 23:03:00 »
Sauron opu¶ci³ sk³ad Decapitated. Jego miejsce zaj±³ Covan znany wcze¶niej z Atrophia Red Sun
Quote from: Sauron
Po d³ugich rozwa¿aniach zdecydowa³em siê opu¶ciæ sk³ad Decapitated. Nie by³a to ³atwa decyzja ale nie jestem w stanie pogodziæ dobra zespo³u i moich planów, st±d by³o to jedyne wyj¶cie nie hamuj±ce dalszego rozwoju Decapitated. W obliczu nadchodz±cych, szeroko zakrojonych planów zespo³u, musia³em dokonaæ wyboru pomiêdzy zespo³em a celami osobistymi. Ponadto wynik³y te¿ pewne komplikacje zdrowotne, które równie¿ przyczyni³y siê do podjêcia tej decyzji. Chcê po pierwsze podziêkowaæ ch³opakom z zespo³u za te dziewiêæ lat wspó³pracy. Wielki uk³on tak¿e w stronê wszystkich fanów i innych ludzi, którzy przez ten czas nas wspierali! Mikrofon w Decapitated powierzam w godne rêce i co wiêcej, jestem pewien, ¿e zmiana ta wyjdzie Decapitated na dobre. Pozdrowienia dla Covana i powodzenia!
Ze swojej strony zawsze bêdê ¶ledzi³ to, co dzieje siê z Decapitated i wspiera³ zespó³ w ka¿dy mo¿liwy sposób. Pozdrawiam.
Sauron

¼ród³o
True Pagan Winter Crew

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Sauron opu¶ci³ Decapitated
« Reply #1 on: 2005-07-05, 09:17:24 »
Heh, szkoda go trochê, w koñcu Decapitated to najm³odszy zespó³ deathmetalowy, który zdoby³ jako tak± s³awê na ¶wiecie. M.in. za spraw± wokalu Saurona. Nie ¿ebym jako¶ ich wielbi³, ale szkoda. :|  :roll:
[under construction]

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Sauron opu¶ci³ Decapitated
« Reply #2 on: 2005-07-05, 12:18:09 »
Tak, bez Saurona ¦ródziemie nie bêdzie ju¿ takie same  :evil:  :)

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Sauron opu¶ci³ Decapitated
« Reply #3 on: 2005-07-05, 23:12:59 »
szkoda,szkoda :(zawsze lubilem Decpitated,zawsze lubilem Saurona,ale skoro uznal ze to najwlasciwsza decyzja,to pewnie tak jest w rzeczywistosci. z jego wypowiedzi wnioskuje,ze nie planuje on w tej chwili wystepow scenicznych,ciekawe czy powroci i w jakim teamie?
co do nastepcy Saurona,to ze wstydem przyznaje ze nie slyszalem ARS i ciezko mi tu cos powiedziec :oops: ale mam nadzieje ze godnie zastapi bylego wokaliste i nowy album Decapitated bedzie rownie dobry jak poprzednie :twisted:

 

lofty-success