Author Topic: Internetowe sklepy z muzyk±  (Read 61322 times)

0 Members i 6 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

bts

  • Posts: 737
  • Karma: +30/-0
  • Gender: Male
    • deadmint vinyl blog
Odp: Internetowe sklepy z muzyk±
« Reply #75 on: 2014-04-05, 11:10:43 »
Wrzucilem na probe 3 sztuki nowego Agallocha (ponad 30 funtow) - nie ma darmowej wysylki. Albo standard albo two day delivery to Poland. Obie platne.

bts

  • Posts: 737
  • Karma: +30/-0
  • Gender: Male
    • deadmint vinyl blog
Odp: Internetowe sklepy z muzyk±
« Reply #76 on: 2014-04-05, 11:14:22 »
« Last Edit: 2014-04-05, 11:16:51 by bts »

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Internetowe sklepy z muzyk±
« Reply #77 on: 2014-04-05, 12:14:30 »
Brytyjski Amazon od wczoraj przestal wysylac do Polski opcja 'Free Super Saver Delivery' :(

Dziwne. Przed chwil± sprawdzi³em dla przyk³adu przy zapowiedzi "Axiom" Archive i na "About FREE Super Saver Delivery at Amazon.co.uk" Polska nadal figuruje. Wzi±³em inny zapowiadany produkt "Serpent & Sphere" Agalloch i jest identycznie. We¼my co¶ starszego np. "Blackwater Park" Opeth, tak samo. Voice gdzie jest to info, o którym wspominasz?

Ja dostalem takie info mailem od amazona. A jeszcze przed otrzymaniem maila chcialem zamowic plyty i juz nie bylo darmowej wysylki. Zaraz sprawdze raz jeszcze.

Tez dostalem maila. Niestety.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Internetowe sklepy z muzyk±
« Reply #78 on: 2014-04-05, 13:59:36 »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

bts

  • Posts: 737
  • Karma: +30/-0
  • Gender: Male
    • deadmint vinyl blog
Odp: Internetowe sklepy z muzyk±
« Reply #79 on: 2014-04-05, 14:25:20 »
Jedyny plus jaki zauwa¿y³em z t± amazonowa akcj± to to, ¿e w ramach jednego zamówienia i jednych kosztów wysy³ki mo¿na braæ towar zarówno sprzedawany przez amazona jak i przez firmy zewnêtrzne pod warunkiem, ¿e amazon zajmuje sie obs³ug± wysy³ek.

Jak by³a darmowa dostawa to takich towarów nie by³o mo¿na ³aczyæ w ramach jednego zamówienia - wkurza³o mnie to strasznie jako, ¿e czêsto chcia³em co¶ wzi±æ np. od vinylhead (peaceville/kscope) i ¿eby mieæ free delivery to musia³em dobieraæ co¶ w ramach tego co ma vinylhead, a du¿o nie ma i czasem albo dobiera³em cos na si³ê, albo odpuszcza³em...... Teraz natomiast nie ma z tym problemu. Lepszy rydz niz nic.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Internetowe sklepy z muzyk±
« Reply #80 on: 2014-04-05, 14:57:29 »
Sugerujesz, ze przy takim ukladzie koszty wysylki nie beda wyzsze niz gdyby brac tylko od Amazona?
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

bts

  • Posts: 737
  • Karma: +30/-0
  • Gender: Male
    • deadmint vinyl blog
Odp: Internetowe sklepy z muzyk±
« Reply #81 on: 2014-04-05, 15:14:59 »
Sugerujesz, ze przy takim ukladzie koszty wysylki nie beda wyzsze niz gdyby brac tylko od Amazona?

Wla¶nie wzi±³em :) Katatonie od vinylhead i Bolt Thrower od amazona. wysy³ka za obie 4,63 funta. Za trzy p³yty wychodzi³o mi ciut powy¿ej 5 funtów. Da siê prze¿yæ a wachlarz mo¿liwo¶ci wiêkszy ni¿ przy free super saver delivery.

Edit. Sprawdzi³em cenê jakbym bra³ obie p³yty od amazona. Przesy³ka wychodzi za 4,3 funta wiêc faktycznie odrobinê taniej, ale na towar od amazona do ceny doliczane s± jakie¶ grosiaki przy finalizacji a na towar od firmy zewnêtrznej nie, wiêc wychodzi mniej wiêcej na to samo.
« Last Edit: 2014-04-05, 15:24:17 by bts »

PinkMoon

  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
  • www.pinkmoon.com.pl
Nowa p³yta w Pink Moon - Vinyl & CD
« Reply #82 on: 2014-07-25, 11:04:15 »
Witajcie

Wybaczcie, ¿e wrzucam ten temat tutaj ale z niewiadomych dla mnie przyczyn nie mogê za³o¿yæ go w dziale z og³oszeniami.

Otó¿ wszystkich nosz±cych siê z zamiarem z³o¿enia preordera lub kupna najnowszej p³yty Opeth po premierze, zapraszam do mojego sklepu Pink Moon - Vinyl & CD. Sklep zajmuje siê sprzeda¿± muzyki w najlepszych wydaniach p³ytowych na winylu i cd, tak wiêc Opeth dostêpny bêdzie jedynie w wersji winylowej i cd deluxe. Preorder powinien pojawiæ siê na pocz±tku sierpnia.

Pink Moon - Vinyl & CD

Zapraszam równie¿ do zapoznania siê z ofert± sklepu, która mocno skupia siê na rocku progresywnym i twórczo¶ci chocia¿by Stevena Wilsona.

pozdrawiam
Mi³osz

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Nowa p³yta w Pink Moon - Vinyl & CD
« Reply #83 on: 2014-07-25, 11:22:39 »
Bardziej stosowny by³by ten w±tek. ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Nowa p³yta w Pink Moon - Vinyl & CD
« Reply #84 on: 2014-07-25, 12:06:15 »
£aaa³, powa¿nie macie dostêpne specjalne wydanie Road Salt One Pain of Salvation na CD?! Mam nadziejê, ¿e wytrzyma do wrze¶nia, bo cena ¶ciê³a mnie z nóg i do kolejnej wyp³aty nie mogê sobie pozwoliæ... :(

PinkMoon

  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
  • www.pinkmoon.com.pl
Odp: Nowa p³yta w Pink Moon - Vinyl & CD
« Reply #85 on: 2014-07-25, 13:50:15 »
Ok. W±tek ze sklepami rzeczywi¶cie by³by odpowiedniejszy.

Staram siê aby do mojego sklepu pozyskiwaæ rarytasy wiêc zapraszam do polubienia profilu na FB, poprzez który informujê o wszystkim co pojawia siê na pó³ce. A w temacie POS, mam ostatni± kopiê (i nie jest to stopniowanie napiêcia - rzeczywi¶cie jest ona ostatnia), egzemplarz jest nowy i w folii. Odezwê siê na priv.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Internetowe sklepy z muzyk±
« Reply #86 on: 2014-07-26, 11:39:37 »
Po³±czy³am. Na przysz³o¶æ przypominam, ¿e mo¿na zg³osiæ do moderatora, a w okienko wpisaæ komentarz o co chodzi. Dziêkujê i zachêcam do korzystania z tej opcji :)

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Internetowe sklepy z muzyk±
« Reply #87 on: 2014-07-26, 12:25:25 »
Ok. W±tek ze sklepami rzeczywi¶cie by³by odpowiedniejszy.

Staram siê aby do mojego sklepu pozyskiwaæ rarytasy wiêc zapraszam do polubienia profilu na FB, poprzez który informujê o wszystkim co pojawia siê na pó³ce. A w temacie POS, mam ostatni± kopiê (i nie jest to stopniowanie napiêcia - rzeczywi¶cie jest ona ostatnia), egzemplarz jest nowy i w folii. Odezwê siê na priv.

Nie zebym nie popieral inicjatywy, bo kazdy sklep sprzedajacy dobra muzyke warty jest uwagi, ale ceny niektorych produktow macie z kosmosu: dwa poprzednie albumy Riverside w wersjach wypasionych mozna w Mysticu kupic za 20 i 40 pln, a wy je macie za odpowiednio 65 i 82 ;) Mysle, ze zaden nawet srednio ogarniety kupujacy na to nie pojdzie ;)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

PinkMoon

  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
  • www.pinkmoon.com.pl
Odp: Internetowe sklepy z muzyk±
« Reply #88 on: 2014-07-26, 23:50:08 »
Dziêki za uwagê Voice. A bêd±c przy temacie Riverside, mam ostatni egzemplarz Second Life Syndrome na czarno-br±zowym winylu, absolutna gratka dla kolekcjonerów.
« Last Edit: 2014-07-26, 23:57:42 by PinkMoon »

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Internetowe sklepy z muzyk±
« Reply #89 on: 2014-09-01, 08:01:06 »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

 

lofty-success