Author Topic: studio  (Read 10587 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
studio
« Reply #15 on: 2005-06-07, 12:55:21 »
Quote from: morningrise
PS. Kurczê ja to mia³em babkê z plastyki zarombist± :( Siê zna³a na sztuce, Opeth s³ucha³a...  =P~

a ja z muzyki :D
 :drinkers:  za ich zdrowie :D

@rybosom: mi te¿ mo¿esz podrzuciæ, format w zasadzie obojêtny... (byle nie mp3 ;) nie, no, ¿eby siê mp3 wypleni³o, to trzeba jeszcze du¿o czasu, cierpliwo¶ci :))

rybosom

  • Posts: 260
  • Karma: +0/-0
    • http://www.satyrykon.goin.pl
studio
« Reply #16 on: 2005-06-07, 14:29:56 »
dobra spokojnie... nie wiemc czy mam nagrane gotowe sciezki w formacie audacity... jesli nie to nie3stety jestescie skazani na mp3 :(

a w ogole nie znalazlby mi ktos w miare dobrego serwera, bo najwieksza piosnka w mp3 ma 8MB i na zaden ze znanych mi serwerow (znam tylko podstawowe wiec mam nadzieje ze mi pomo¿eta) nie da sie wgrac tak duzego pliku :|
www.satyrykon.goin.pl - comiesiêczna porcja satyry dla inteligencji...

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
studio
« Reply #17 on: 2005-06-07, 16:30:07 »
Ja mam dostêp do serwera... Nie jest wprawdzie jaki¶ super szybki, ale dosc duzo na moim koncie sie miesci ;) Napisz tylko ile zajmuje caly album, a zobaczê co siê da zrobiæ... Ale raczej na 99% wrzucê. Daj znaæ na gg to Ci podam maila i mi przeslesz wszystko, a po kilkudziesiêciu minutach bedzie mozna sciagac :D Moj nr: 3079466

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
studio
« Reply #18 on: 2005-06-08, 10:24:47 »
Mo¿esz s³aæ do mnie na mejla na opeth.pl (jest w stopce wiadomo¶ci). Najlepiej po jednym kawa³ku na list. Potem mogê to umie¶ciæ na serwerze. Acha: na jakiej licencji rozprowadzasz te utwory? Osobi¶cie polecam licencje Creative Commons. Wolna kultura to przysz³o¶æ. Potem móg³by¶ wgraæ swoje utwory na archive.org gdzie bêd± pewnie a¿ do koñca ¶wiata :)
True Pagan Winter Crew

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
studio
« Reply #19 on: 2005-06-08, 23:39:27 »
O, widzê, ¿e oferta Mindera trochê smerfniejsza ;) Ale jakby co to nie ma problemu, na mój serwer te¿ mo¿na wrzuciæ ;)

rybosom

  • Posts: 260
  • Karma: +0/-0
    • http://www.satyrykon.goin.pl
studio
« Reply #20 on: 2005-06-10, 20:01:38 »
Utworki na pewno Ci przesle Min (swoja drog± djdzida dzieki za oferte:) ) ale daj mi jescze tydzien bo jestewm nieprzytomny... mam jeszcze tydzien wyciagania durnych ocen... brrr... tak wiec zapewne nadesle Ci te utworki za jakis tydzien a narazie o licencji nie myslalem... ba! nigdy nie myslalem o licencji. przeciez to moje pierwsze powazniejsze nagranie a nie myslalem nawet o jego rozprowadzaniu... nie mam zielonego pojecia co nalezy zrobic po od³o¿eniu gitarki na miejsce i zapisaniu pioseneczki w wybranym formacie.
www.satyrykon.goin.pl - comiesiêczna porcja satyry dla inteligencji...