Author Topic: Cytaty  (Read 176320 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Cytaty
« Reply #75 on: 2006-10-22, 14:15:35 »
ohohohhoho! To powinno byæ w dziale humor! Ja nie jestem nastawiony na atak ¶miechu wchodz±c na cytaty! ;] Zajebiste!
selfbanned

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Cytaty
« Reply #76 on: 2006-10-24, 15:34:23 »
dr. Fojt

- Wiecie pañstwo jak hamulec bezpieczeñstwa wygl±da... No tam jest taki drut do ci±gniêcia <tu sam z³apa³ siê za g³owê i siê za¶mia³> no wiecie pañstwo, taki z r±czk±...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Cytaty
« Reply #77 on: 2006-10-25, 20:00:50 »
Z rozmowy z mama:
<mama> I co? I zdezynfekowalas spirytusem?
<ja> No, tak.
<mama> Ty lepiej wypij ten spirytus, zamiast go marnowac, lepiej ci zrobi.

O_o Fajna mam mame.

mona700

  • Posts: 180
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Cytaty
« Reply #78 on: 2006-10-26, 22:48:42 »
profesorka na historii :
"To s± ¶mieci, czy gazy bojowe fruwaj±ce tam z ty³u?"
 :)
Fata viam invenient

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Cytaty
« Reply #79 on: 2006-10-27, 12:49:48 »
rzygam już tą całą nagonką na Giertycha, że to, że tamto. Rozumiem, że bojówki czerwone się obrażają, bo skąd teraz brać kasę na organizację, rozumiem, że pedały się obrażają, bo to w końcu wina Giertycha i jego poglądów, że są tacy jacy są. tydzień temu w szkole wybrano przewodniczącego samorządu uczniowskiego. został nim pierwszoklasista [taki wiecie z gatunku ni to facet ni to baba]. dziś przyszło do szkoły pismo z ministerstwa, wiecie, w całej Polsce o 11. we wszystkich szkołach apele pamięci tej gimnazjalistki. u nas też. po 15minutowym dość dobrym przemówieniu naszego dyrektora głos zabrał przewodniczący/a. Mówił/a coś w ten deseń: "Obok tego co się stało nie można przejść obojętnie. Nie tyle szokuje nas śmierć samobójcza młodej uczennicy gdańskiego gimnazjum ile postawa ministerstwa edukacji narodowej. być może gdyby nie zła polityka obecnego ministra oświaty nigdy by do tego nie doszło. apeluję do was, koleżanki i koledzy, o zebranie się przed ratuszem dziś o godz. 18. Będziemy tam czcić pamięć naszej koleżanki z Gdańska oraz protestować przeciwko narzucanemu nam przez ministerstwo zachowaniu. My wiemy jak się zachować i żaden polityk, a już na pewno nie taki, nie będzie nam mówił jak [chodzi o pismo z ministerstwa o przymusowym zorganizowaniu apelu]"
fani opozycji nie przepuszczą żadnej okazji...

inny cytat: nasz wychowawca, nauczyciel polskiego (swoją drogą najlepszy nauczyciel jaki mnie kiedykolwiek uczył) wskazując na rząd portretów polskich poetów i pisarzy na ścianie w sali od polskiego (m.in. mickiewicz, rej, kochanowski, orzeszkowa): "a tymi trupami to się jeszcze zajmiemy. wszystkich trzeba wywalić. a w miejsce trupów gombrowicza, gałczyńskiego... [itd]" niezła pompa była :)
« Last Edit: 2006-10-27, 13:14:59 by Soja »
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

benetnash

  • Posts: 337
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.icpnet.pl/~benetnash
Odp: Cytaty
« Reply #80 on: 2006-10-27, 14:57:24 »
Bêdziemy tam protestowaæ przeciwko narzucanemu nam przez ministerstwo zachowaniu.
super, ¶wietne zachowanie. Straszliwie mnie ¶mieszy takie podej¶cie - i¶æ, pokrzyczeæ pod ratuszem na Romka, kóry mówi, ¿e m³odzierz siê zachowuje "¼le" a potem wbiæ siê do knajpy i napruæ jak ¶winia...

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Cytaty
« Reply #81 on: 2006-10-27, 19:13:42 »
W drodze wyj±tku :P zgodzê siê z Tob±, Soja, ¿e ten wasz przewodnicz±cy trochê przegi±³  - Romkowi mo¿na zarzuciæ bardzo wiele, ale akurat rozwydrzenie czy mo¿e ju¿ raczej rozbestwienie ma³olatów nie jest jego win±, wszak to nie on wymy¶li³ prawo, które nie pozwala nauczycielom broniæ siê przed  agresj± ze strony podopiecznych :?  Inna sprawa, ¿e to wydarzenie mo¿e byæ dla Giertycha Jr. wod± na m³yn... :(
dobra, ¿eby nie ci±gn±æ offtopikowych rozwa¿añ ma³y cytacik z lekcji wychowawczej:

Wych.: Co wam siê nie podoba w waszej szkole, co by¶cie chcieli zmieniæ?
klasa chórem: Szko³ê! :mrgreen:
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Cytaty
« Reply #82 on: 2006-10-28, 14:24:30 »

- (o ko¶ciotrupie w sali biologicznej) Stefan jeszcze musi po¿yæ....

- Ja przez swoje uprzedzenia nie dotrê do istoty zupy pomidorowej

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Cytaty
« Reply #83 on: 2006-11-06, 20:21:25 »
Ja sie nie moge powstrzymac, zeby nie wrzucic tekstu, jaki padl na etyce nauczycielskiej z ust pani doktor:
Mlodziez jest teraz rozwydrzona i to nie jest wina tej mlodziezy, tylko rodzicow. Ja tez jestem rodzicem takiej mlodziezy.
 :lol:

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Cytaty
« Reply #84 on: 2006-11-06, 21:56:17 »
Ostatnio z kole¿ank± mamy fazê na aliteracje literackie :mrgreen: oto kilka naszych dzie³ek:
- ¿ygam RZeromskim (pisownia zamierzona :P)
- si±kam SiÊkiewiczem
- wyjê do Witkacego
- lejê na Le¶miana
- prycham na Przybosia
- brechtam z Brzechwy
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Cytaty
« Reply #85 on: 2006-11-20, 19:55:45 »
dr Fojt <jak zwykle>

<o przyk³adzie zdania, gdzie by³a z³a interpunkcja>
"Ró¿nica jest taka, ¿e na przyk³ad w tym roku by³a masakra w odró¿nieniu od katastrofy trzy lata temu, która nic nie spowodowa³a, tylko zniszczy³a lodziarniê..."

Dodaj±c do tego jego teksty o spychaczu i podpalaniu sali to... dochodzê do wniosku, ¿e ten pan ma zadatki na terrorystê.. :D

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Cytaty
« Reply #86 on: 2006-11-24, 12:38:25 »
« Last Edit: 2006-11-24, 12:48:49 by djdioda »

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Cytaty
« Reply #87 on: 2006-11-24, 13:47:50 »
Apropos pana Romka to bardzo zintrygowa³o mnie podej¶cie jednego z moich profesorów do wydarzenia jakim by³o awansowanie Romka na stanowisko Ministra:
Moja znajoma z roku ( zagorza³a anarchistka buntowniczka i bardzo ambitna dziewczyna) chcia³a siê przenie¶æ na studia dzienne i brakowa³o jej pó³ oceny do wymaganej ¶redniej, wiêc postanowi³a przej¶æ siê do ostatniego wyk³adowcy u którego jeszcze nie mia³a oceny wpiasanej do indeksu.
Z racji tego ¿e jest to straszny dziad i kosi ³by studentów jak je¼dziec apokalipsy, to biedna na ³awce bi³a siê z my¶lami dwie godziny przed pój¶ciem do niego.
 t³umaczy³a siê przez parê minut o co jej chodzi ¿e chce wy¿sz± ocenê itd... na pocz±tku on siê nie chcia³ zgodziæ a¿ w koñcu wypali³ :" a wie pani, ja pani± kojarzê z telewizji by³a pani na demonstracji przeciwko Giertychowi, widzia³em Pani±! To nie ma problemu" :lol:
nie¼le... nie wiem sama do tej pory co mam  o tym my¶leæ...mo¿e tylko tyle ¿e dziewczyna mia³a farta...

PS: sorry za przyd³ugi wstêp :marzenie:
« Last Edit: 2006-11-24, 23:11:26 by Ogatan Szlachetny »

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Cytaty
« Reply #88 on: 2006-11-24, 21:15:50 »
ostatnie szusy mej polonistki:

- w tej skrzynce-trumnie mieszcz± siê nie tylko rêce Czechowicza, ale i ca³y Czechowicz
- co te kobiety tam robi³y? tak, robi³y na drutach! :lol:
- wiecie, bedziemy mieæ wizytê z kuratorium, wiêc mo¿e nie biegajcie jak dzikusy po korytarzach :-/
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Cytaty
« Reply #89 on: 2006-11-24, 23:15:11 »
ja w liceum mia³am niez³ego nauczyciela od fizyki który zawsze dawa³ przestrogê dziewczynom..."myjcie siê dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny"...my¶lê ¿e pedagogiem nie by³ najlepszym ale jako higienistka móg³by spokojnie dorabiaæ :lol:

 

lofty-success