Author Topic: Utarczek z ma³p± ci±g dalszy  (Read 19666 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Utarczek z ma³p± ci±g dalszy
« Reply #45 on: 2007-07-18, 16:22:24 »
Prosi³abym, ¿eby natenczas wydzieliæ temat. Pó¼niej zapewne bêdzie do zamkniêcia i wywalenia, ale teraz siê przyda bo bardzo offtopujemy.

@arktyczna - my jeste¶my tu bardzo grzeczni. I grzecznie odpowiadamy, có¿ ¿e z sarkazmem na zaczepki. To nie jest forum na "fora.pl" gdzie masz stada niewychowanych dzieci neostrady (ugryz³a siê w jêzyk, ¿eby nie powiedzieæ czego¶, czego bêdzie ¿a³owaæ). Jednocze¶ænie wyj±tkowo ¶mieszy mnie postawa "wy musicie ja nie muszê." Mówisz, ¿e my jeste¶my chamscy? W dobrym tonie jest przedstawiæ siê w odpowiednim miejscu i powiedzieæ kim siê jest i jak siê trafi³o. I tak w³a¶nie robi± u¿ytkownicy tego forum. Zdaje siê znaj± netykietê.
Je¿eli lubisz inne zespo³y to jest wiele innych miejsc gdzie mog³aby¶ o nich porozmawiaæ. Nikt Ciê tutaj nie trzyma, naprawdê.
Forum Arktycznych Ma³p na przyk³ad. Tylko przyda³aby Ci siê znajomo¶æ angielksiego, bo polskiego forum nie znalaz³am. Ale tu te¿ masz pole do manewru, skoro ich tak bardzo lubisz, to mo¿e pomy¶lisz o za³o¿eniu takowego?
Jest tak¿e forum po¶wiêcone Tori Amos. Tym razem polskie.
@tharos - pewnie zjad³aby na ¶niadanie jak by siê dowiedzia³a a potem obgryzaj±c kosteczki stwierdzi³a, ¿e to ona by³a ofiar± :/ Polityka ma³py jest boska.

absent_friend

  • Posts: 601
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • friend of absynth
Odp: Utarczek z ma³p± ci±g dalszy
« Reply #46 on: 2007-07-18, 16:32:04 »
Widaæ, nie potrzeba Armii 12 Ma³p ¿eby zniszczyæ ¶wiat  :mrgreen: wystarczy jedna - przynajmniej na taki "ma³y" jak nasze forum  :P
nie mam ksi±¿ki ¿adnej do czytania, a nikt mi nie chce ¿adnej po¿yczyæ :/

 

"I don't expect I'll ever understand.. How life just trickled through my hand.."

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Utarczek z ma³p± ci±g dalszy
« Reply #47 on: 2007-07-18, 16:56:06 »
To ja dolejê oliwy do ognia i zaprezentujê moj± ostatni± korespondencjê. Tylko nie ¶miejcie siê zbyt g³o¶no.

Przez ten w±tek o AM zosta³am uznana na forum za osobê ca³kowicie pozbawion± gustu muzycznego i z tego powodu jest mi bardzo przykro.
To tyle.

UWAGA! Zanim odpowiesz na tê wiadomo¶æ, daj sobie co najmniej 12 godzin na przemy¶lenie ca³ej sprawy. W tym czasie najlepiej przeczytaj j± kilka razy i dobrze wszystko przemy¶l. Je¶li odpiszesz przed up³ywem 12 godzin, to lepiej, ¿ebym nie znalaz³ tam histeryzowania czy jakiegokolwiek naje¿d¿ania na kogokolwiek. Dok³adne przemy¶lenie i wyci±gniêcie wniosków z poni¿ej wiadomo¶ci jest Twoj± ostatni± szans± na jakiekolwiek istnienie na tym forum.

Quote
Przez ten w±tek o AM zosta³am uznana na forum za osobê ca³kowicie pozbawion± gustu muzycznego i z tego powodu jest mi bardzo przykro.

Dobrze, ¿e Ci przykro. Mo¿e nabierzesz trochê szacunku do innych i zaczniesz trochê zanim co¶ napiszesz.

I nie, nie zosta³a¶ uznana za osobê pozbawion± gustu. Zosta³a¶ uznana za osobê, która kompletnie bezpodstawnie uwa¿a siê za wyroczniê w sprawach muzyki. Osobê, której nie da siê wyt³umaczyæ, ¿e ka¿dy ma odmienny gust. Wmawiasz wszystkim na si³ê, ¿e jaki¶ zespó³ jest ¶wietny a inne s± do dupy tylko dlatego, ¿e tak uwa¿a Anna Gacek i jacy¶ tam krytycy, o których nikt nigdy nie s³ysza³. Je¶li kto¶ ¶mie powiedzieæ co¶ z³ego na Twój ulubiony zespó³ (lub pozytywnego na ten, który nie lubisz), to od razu siê miotasz, mówisz, ¿e dana osoba nie zna siê na muzyce albo na pewno nie s³ysza³a p³yt danego wykonawcy. Na odpowied¼, ¿e s³ysza³a wszystkie w komplecie odpowiadasz, ¿e na pewno siê nie ws³ucha³a, a poza tym jak mo¿na nie lubiæ, skoro Anna Gacek i armia brytyjskich krytyków uzna³a co¶ za ¶wietne. Sama skaza³a¶ siê na wy¶miewanie.

Zrozum w koñcu - i naprawdê piszê to ostatni raz - mamy w dupie Annê Gacek i rzeszê bezimiennych brytyjskich krytyków. G³êboko. Dla ka¿dego cz³onka tego forum licz± siê tylko te zespo³y, które mu siê podobaj±. Ewentualnie mo¿na siê zastanawiaæ je¶li wielbiony przez nas krytyk siê wypowie. Ale my Ciê nie zmuszamy do uznania zdania Kaczkowskiego jako jedynie s³usznego krytyka. Ty masz Annê Gacek, my mamy Kaczkowskiego i Kosiñskiego. Cenimy ich, ale nie mówimy, ¿e je¶li kto¶ siê nie zgadza z ich opini±, to ma wszy na pêpku i nie zna siê na muzyce.

Zauwa¿ jak wiele cierpliwo¶ci okazali¶my Ci w t³umaczeniu tego, co napisa³em powy¿ej. Ale Ty dalej musia³a¶ nam udowadniaæ, ¿e jeste¶my ignorantami i muzycznymi bezgu¶ciami, bo AM i Anna Gacek nic dla nas nie znacz±. Dla Ciebie nic nie znaczy Opeth czy Porcupine Tree (co ka¿e zapytaæ po cholerê jeste¶ na tym forum) i jako¶ nikt z tego powodu nie p³acze ani nie bije piany. Masz swój gust i my to szanujemy. Niestety Ty nie szanujesz naszych gustów i dlatego tak naprawdê nikt Ciê na tym forum nie lubi. Teraz jêczysz, ¿e jest Ci przykro, bo w swoim mniemaniu zosta³a¶ przez nas uznana za muzyczne bezgu¶cie (chocia¿ nie przypominam sobie, ¿eby kto¶ tak o Tobie napisa³). Pomy¶l teraz jak czuli siê cz³onkowie forum gdy mówi³a¶ im, ¿e to ONI s± bezgu¶ciami, bo ¶mi± siê nie zgadzaæ ze zdaniem Anny Gacek.

Po Twoich postach w temacie Humor my¶la³em (jak z reszt± wiêkszo¶æ), ¿e jednak siê wyrabiasz i jest jeszcze dla Ciebie nadzieja. Potem znów zaczê³a¶ siê piekliæ, ¿e Jackowi nie podoba siê AM i uwa¿a, ¿e nic warto¶ciowego nie nagrali.

Zauwa¿, ¿e wszystkie wypowiedzi na tym forum brzmi± tak, jakby na pocz±tku by³o "moim zdaniem" - tego nie trzeba dodawaæ, bo wiadomo, ¿e ka¿dy mówi za siebie. Z wyj±tkiem Ciebie. Ty musisz podpieraæ siê zdaniem Anny Gacek i krytyków, których nikt nie zna i powa¿a. Wygl±dasz przez to jak ma³e zakompleksione dziecko, które próbuje zdobyæ pos³uch za pomoc± starszego brata. Szczegó³, ¿e ten brat jest rachityczny, nie umie siê biæ i wcale nie zamierza stan±æ w Twojej obronie. Gdyby¶ wypowiada³a siê tylko za siebie i dopu¶ci³a w ogóle my¶l, ¿e nie wszystkim musi siê podobaæ to co Tobie - a niektórzy nawet bêd± nienawidziæ to, co Ty kochasz - nie by³oby tych wszystkich durnych przepychanek i straci³aby¶ mniej nerwów. Zauwa¿ jak to u nas wygl±da - kto¶ pisze, ¿e co¶ mu siê podoba, inny odpowiada, ¿e on tego nie cierpi, oboje mówi±, ¿e to rzecz gustu i przechodz± nad tym do porz±dku dziennego. Wszyscy, tylko nie Ty. Chcesz siê k³óciæ, rozmawiaj o polityce - na ten temat (i w sumie tylko na ten) mo¿na i trzeba siê tutaj k³óciæ.

Z reszt± po co ja to piszê? Pewnie przeczytasz z tego dwa zdania na krzy¿, wyci±gniesz wniosek, ¿e jeste¶my debilami, którzy nie znaj± siê na muzyce i tylko na Ciebie naje¿d¿aj±, bo ¶miesz g³osiæ prawdy objawione.

Po raz kolejny - i ju¿ ostatni - dobrze Ci radzê (wykrzesa³em z siebie naprawdê resztki sympatii): je¶li masz zamiar siê puszyæ i naje¿d¿aæ na wszystkich, którzy siê z Tob± nie zgadzaj±, to lepiej od razu przestañ siê na tym forum udzielaæ. Nikt za Tob± nie bêdzie p³aka³.

Poza tym mog³aby¶ chocia¿ raz odpowiedzieæ na pytanie, które co jaki¶ czas siê przewija - czy Opeth cokolwiek dla Ciebie znaczy? Je¶li tak, to czemu nie napisa³a¶ jeszcze ani jednego posta w tematach im po¶wiêconych? Je¶li nie, to po co w ogóle rejestrowa³a¶ siê na tym forum? Bo mieli¶my w±tek o Arctic Monkeys?

Gratulujê, je¶li doczyta³a¶ (bez pomijania niczego!) a¿ dot±d.

Aha - korespondencja zostanie upubliczniona je¶li odpowiadaj±c znów zaczniesz siê o¶mieszaæ, wiêc naprawdê wszystko dobrze przemy¶l.

Jak zwykle naprodukowa³em masê badziewia, a dziecina nic sobie do serca nie wziê³a.

Wed³ug mnie naprawdê nie powinni¶cie jej dalej zaczepiaæ, to mo¿e w koñcu sobie pójdzie. Ostatecznie mo¿emy przeg³osowaæ banowanie, ale uwa¿am, ¿e to tylko pó³¶rodek.
True Pagan Winter Crew

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Odp: Utarczek z ma³p± ci±g dalszy
« Reply #48 on: 2007-07-18, 17:01:53 »
dajcie jej bana i bêdzie po problemie :P
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Utarczek z ma³p± ci±g dalszy
« Reply #49 on: 2007-07-18, 17:04:11 »
Niekoniecznie - to jak zamiatanie ¶mieci pod dywan :P
True Pagan Winter Crew

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Odp: Utarczek z ma³p± ci±g dalszy
« Reply #50 on: 2007-07-18, 17:07:25 »
no je¶li oka¿e siê bardzo upierdliwa, to rzeczywi¶cie nie bêdzie po problemie. ale je¶li ma odrobinê przyzwoito¶ci to powinna siê straciæ po grzecznym 'proszê'. ale wnioskujê, ¿e kulturalnie nic nie da, wiêc ban to chyba lepszy argument ;)
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

arktyczna ma³pa19

  • Ograniczone prawa
  • Posts: 138
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Utarczek z ma³p± ci±g dalszy
« Reply #51 on: 2007-07-18, 17:26:58 »
Widzê ze pewien moj post wogóle nie zosta³ zauwa¿ony wiêc jeszcze raz: Minder, zastanawiam siê sk±d w Tobie tyle nienawi¶ci.Czy ja wypisujê o Tobie na forum takie rzeczy? Nie. Wiêc Ty te¿ tego nie rób.

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Utarczek z ma³p± ci±g dalszy
« Reply #52 on: 2007-07-18, 17:29:08 »
 :shock:  :o  :>  :@: Jaaaaaakie rzeczy?

arktyczna ma³pa19

  • Ograniczone prawa
  • Posts: 138
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Utarczek z ma³p± ci±g dalszy
« Reply #53 on: 2007-07-18, 17:31:54 »
Takie rzeczy:
Postanowi³em dorzuciæ swoje trzy grosze do dyskusji.

Problem jest nie we mnie tylko w Was, bo gdziekolwiek co¶ napisze to  od razu wszyscy siê na mnie rzucaj± z jakimi¶ z³osliwymi i chamskimi tekstami.

Moja droga, znowu siê o¶mieszy³a¶. Co to za tekst? "Wszyscy s± gupcy, tylko ja jestem mondra". Gdyby jedna osoba siê czepia³a, to jeszcze mo¿na powiedzieæ, ¿e pewnie ma z³y humor lub jest dziwna. Dwie osoby to ewentualnie niefortunny przypadek. Ale trzy i wiêcej, to ju¿ powód do zastanowienia siê czy mo¿e nie maj± jakich¶ podstaw.

Czy mozecie mnie wszyscy przestaæ obgadywaæ za moimi plecami, zejsc ze mnie i zmienic temat?
:rotfl2: Muah. Ju¿ kto¶ by³ ³askaw to tutaj napisaæ - trudno kogo¶ obgadywaæ za plecami, skoro dyskusja odbywa siê ca³kowicie jawnie.

Aktualnie czê¶æ osób odpowiada arktycznej w sposób do¶æ nieprzyjemny i zamienia swoje wypowiedzi na ostre zaczepki. Trudno jednak kogokolwiek winiæ. Arktyczna dostatecznie zalaz³a wszystkim za skórê i teraz dzia³a mechanizm odreagowania.

Niedawno wyja¶ni³em arktycznej ca³± sytuacjê na PM, ale widzê, ¿e nie przeczyta³a mojej wiadomo¶ci zbyt uwa¿nie (znów naprodukowa³em "masê badziewia"). Co¶ czujê, ¿e niebawem opublikujê obszerne fragmenty tej korespondencji - potomnym ku przestrodze.

Jak dla mnie EOT w sprawie arktycznej. Mam ogromn± pro¶bê do wszystkich forumowiczów:
Je¶li mieliby¶cie jej odpisaæ co¶ zawieraj±cego ironiê, sarkazm, ¿art wymagaj±cy IQ z górnej klasy ¶redniej, to najlepiej nie odpisujcie. Najlepiej w ogóle jej nie odpisujcie - no chyba, ¿e naprawdê napisze co¶ odkrywczego i pozytywnego. Natomiast bezwzglêdnie proszê siê powstrzymywaæ przed odpisywaniem na idiotyczne posty. Troll nie karmiony zdycha lub idzie ¿erowaæ gdzie indziej. Arktyczna jest typowym przyk³adem trolla, bo nie zarejestrowa³a siê na forum, by dyskutowaæ w g³ównych tematach. Dowodem na to jest fakt, ¿e nie napisa³a ani jednego posta na temat Opeth czy choæby Porcupine Tree czy Bloodbath, za to zak³ada³a idiotyczne tematy, k³óci siê o byle co i u¿ywa retoryki charakterystycznej dla osób z psychoz± lub pokrewnym schorzeniem. W zwi±zku z tym bardzo proszê o niekarmienie i wyrozumia³o¶æ. Z góry dziêkujê.

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Utarczek z ma³p± ci±g dalszy
« Reply #54 on: 2007-07-18, 17:35:00 »
A co mama  i  tato powiedzieli o forum?  :>
Bite your tongue, ignore the splinter.

arktyczna ma³pa19

  • Ograniczone prawa
  • Posts: 138
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Utarczek z ma³p± ci±g dalszy
« Reply #55 on: 2007-07-18, 17:39:24 »
Zapytali siê: Sk±d siê bior± tacy ludzie... :twisted:

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Utarczek z ma³p± ci±g dalszy
« Reply #56 on: 2007-07-18, 17:41:56 »
Z nich samych?... :roll:
[no offence]

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Utarczek z ma³p± ci±g dalszy
« Reply #57 on: 2007-07-18, 17:42:19 »
 Elita siê sk±d¶ nie bierze, elita po prostu jest. I bêdzie.


 ;P

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Utarczek z ma³p± ci±g dalszy
« Reply #58 on: 2007-07-18, 17:43:37 »
Wiesz najpierw do¶c d³ugo siê ucz± i studiuj± ¿eby wyrobiæ i rozwin±æ charakter, czasem sama m±dro¶c ich zwyczajnie poci±ga. No, ale to wyj±tkowo rzadko zdarza siê na wiochach gdzie ludzie niekoniecznie wiedz± co siê do nich mówi.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Utarczek z ma³p± ci±g dalszy
« Reply #59 on: 2007-07-18, 18:00:50 »
Kochani, proszê j± ignorowaæ. Zamykam temat, ¿eby Wam w tym dopomóc. Wszelkie utarczki z innych postów bêd± jak najszybciej przenoszone tutaj i dziêki temu automatycznie zamykane.

Nie warto nadal dyskutowaæ z t± osob± - przynajmniej do momentu gdy przemy¶li wszystko, publicznie wyzna swoje b³êdy, przeprosi oraz obieca zachowywaæ siê w sposób mniej upierdliwy. Do tego czasu proszê nie dawajcie jej dalszej satysfakcji z dziecinnego zwracania na siebie uwagi. Róbmy swoje :faja: :partyman: :-({|=  :¶piê: :axe: itd. :)

Zada³em sobie nawet pytanie dlaczego jej nie zbanowa³em (a powodów by³o do¶æ ju¿ dawno temu). Chyba wy³±cznie na z³o¶æ Budyniowi, który postulowa³ to kiedy¶ miêdzy wierszami ;) :P

EDIT:
Dodam jeszcze zdanie aibrean, którego nie uda³o siê jej dodaæ z powodu zamkniêcia w±tku:
¦miesznie by³o dopóki tylko siê zacietrzewia³a, ale teraz jej zachowanie zaczyna ju¿ ludzi ostro wkurzaæ.

Od siebie dodam jeszcze: Zmarnowa³a szansê, której da³em jej w PM - napisanym nie z nienawi¶ci, ale ku przestrodze, ¿eby daæ znaæ w któr± stronê nale¿y pod±¿aæ by ¿yæ z nami w zgodzie. Je¶li moja dobra wola i ci±g³e t³umaczenie zasad tutaj obowi±zuj±cych jest brane jako atak, to ta osoba nie zas³uguje na udzia³ w naszej spo³eczno¶ci. Je¶li nie odej¶æ po "proszê", to mo¿e odejdzie na skutek ostracyzmu (bojkotu towarzyskiego).
: 18 Lipiec 2007, 17:48:55
Ca³a ta sytuacja powoli sk³ania mnie do poszukania wtyczki, która umo¿liwi ka¿demu ignorowanie dowolnych u¿ytkowników. Zamiast bana ka¿dy sam by decydowa³ czyich postów nie chce ogl±daæ.

Po raz kolejny proszê o bojkotowanie wypowiedzi arktycznej. Zaci¶nijcie zêby i nie dajcie siê sprowokowaæ.
True Pagan Winter Crew

 

lofty-success