Author Topic: Wasze ulubione gry  (Read 77763 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #285 on: 2008-05-23, 11:20:35 »
 O, ja w Wielkanoc koñczy³em Baldura Tronem Bhaala. Magiem wojownikiem. Bardzo ³atwo siê gra, ale i tak jest wielka satysfakcja po ukoñczeniu ;]
 W Icewind Dale I zatrzyma³em siê kiedy¶ na ostatniej walce i nie skoñczy³em, bo siad³ mi komputer :P

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #286 on: 2008-05-23, 19:54:49 »
A moje dwie ulubione gry to Operation Flashpoint i Enemy Territory. Pogra³bym sobie jeszcze w ET, ale nie ma to, jak gra ze znajomymi, albo chocia¿ lud¼mi z jednego forum (mia³em kiedy¶ klan w ET, to by³a gra! :D). A poza tym nie mam chyba nawet zainstalowanego a i coraz mniej ludzi w to gra.

A RPGi ¶rednio lubiê.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #287 on: 2008-05-23, 19:58:03 »
cRPGi rz±dz±! ;] Ale najlepsze i tak s± prawdziwe (papierowe).
A tak btw: Ozeh dalej zainteresowany jeste¶, bo znalaz³em MG do Warm³otka (wymagaj±cy ;])?
selfbanned

Snufkin_

  • Guest
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #288 on: 2008-05-24, 10:29:20 »
a ja lubie takie gry w które moge 5 minut intensywnie pograæ :P jakies wy¶cigi, NHL itp... w RPGi sie za bardzo wci±gam i tarce poczucie czasu :P wiêc unikam :D

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #289 on: 2008-05-24, 11:46:34 »
Daltego ju¿ w ogóle w nic nie gram ;[
selfbanned

Lizard

  • Guest
Diablo II + LoD - Circle of Nine
« Reply #290 on: 2008-06-14, 13:26:55 »


bez disclaimerow, niech sie wypowiadaja osoby zainteresowane:

Diablo II 1.11b + LoD (nie musi byc oryginal)
serwer: Circle of Nine, kraina: CoN
http://forum.c9realm.com/index.php

gram postaciami HC, jesli ktos ma ochote na wspolna zabawe to moj nick: Lizard_Red, aktualne postacie: Nathalie (1lvl czarka, bo umarla 2 razy), Aurvana (amka 20 lvl), takze mozemy grac od poczatku

przybylo mi GG, wiec mozna sie juz ze mna kontaktowac na bardzo wiele sposobow :)




no jak ja tego k** nienawidze. Przeciez nie pisze o mojej ulubionej grze, tylko zapraszam do wsplnej gry tu i teraz. Do osoby co mnie tu wkeila: myslisz, ze wszyscy sprawdzaja ten topic, zeby zobaczyc, czy ktos nie napisal ze chce teraz grac ? A noz pod wplywem tematu "Diablo" go najdzie chec, a nie zobaczy ze jest nowy post w "wasze ulubione gry" i pomysli, ze znowu ktos sie tam wynurza ze on lubi tamto a tamen sramto.

Grrr.... przyznaj sie zly czlowieku kim jestes.
« Last Edit: 2008-06-14, 19:07:43 by Lizard »

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #291 on: 2008-06-14, 19:21:43 »
Wyluzuj...
Na pocieszenie: je¶li kto¶ chcia³by w co¶ zagraæ (np. w Diablo) to na pewno nie zignoruje tego w±tku.

Tak btw: DII przeszed³em wszystkimi postaciami na wszystkich poziomach trudno¶ci ;]
Battlenet tylko zamkniêty i bez LoD'a bo to komercha ;P
selfbanned

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Diablo II + LoD - Circle of Nine
« Reply #292 on: 2008-06-14, 19:41:24 »
no jak ja tego k** nienawidze. Przeciez nie pisze o mojej ulubionej grze, tylko zapraszam do wsplnej gry tu i teraz. Do osoby co mnie tu wkeila: myslisz, ze wszyscy sprawdzaja ten topic, zeby zobaczyc, czy ktos nie napisal ze chce teraz grac ? A noz pod wplywem tematu "Diablo" go najdzie chec, a nie zobaczy ze jest nowy post w "wasze ulubione gry" i pomysli, ze znowu ktos sie tam wynurza ze on lubi tamto a tamen sramto.

Grrr.... przyznaj sie zly czlowieku kim jestes.
To ja mo¿e odpowiem w podobnym tonie. Po to jest temat o grach na forum muzycznym, ¿eby rozmawiaæ w nim o grach. Za chwilê kto¶ zapragnie zagraæ w WoWa, kto¶ w Starcrafta, kto¶ w Diablo z dodatkami, kto¶ w Diablo bez dodatków, a kto¶ inny w guziki i dupê Maryni i siê zrobi 342397 tematów z propozycjami zagrania, do których pies z kulaw± nog± nie wejdzie i nie odpowie patrz±c na popularno¶æ tego tematu (bo je¶li kogo¶ gówno obchodzi co siê w nim pojawia, to tym bardziej nie zajrzy do tematu z propozycj± grania w Diablo czy inne "tamto i sramto", nie s±dzisz?). Je¶li co¶ nie odpowiada, to zawsze mo¿esz pój¶æ spamowaæ takimi tematami forum o grach online, pewnie bêd± siê cieszyæ wiêksz± popularno¶ci±.

Lizard

  • Guest
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #293 on: 2008-06-14, 21:15:07 »
Nie nie sadze, bo brak zaintersowanie spowoduje ze temat umrze i koniec. A wsadzanie tego tematu tutaj jest offtopowaniem od tematu "Wasze ulubione gry". Jak juz tak bardzo to przeszkadzalo to mozna bylo zalozyc temat "propozycje grania w gre XXX" i nie byloby 10000 zbednych tematow.

EOT

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #294 on: 2008-06-15, 00:51:19 »
A Ty co, Jaszczur, bijesz rekord w ilo¶ci zak³adanych tematów?
Gry to gry i np. ja mam je w nosie... (poza literakami :D)
Wybieraj temat najbardziej pasuj±cy do posta, który chcesz napisaæ i tyle :P
A diablo siê bojê  8)
...If I call will you come and will you save me?

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #295 on: 2008-06-30, 17:50:08 »
nadchodzi sequel jednej z moich i wielu z was ulubionych gier, Diablo - popatrzmy
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #296 on: 2008-07-04, 09:32:09 »
nadchodzi sequel jednej z moich i wielu z was ulubionych gier, Diablo - popatrzmy
Wygl±da to obiecuj±co. Tylko gdzie ja znajê kompa, na którym bêdê móg³ w to graæ? ;[
selfbanned

paatos

  • Guest
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #297 on: 2008-07-04, 09:37:33 »
W pracy?  :)

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #298 on: 2008-07-04, 09:44:58 »
W pracy?  :)
Heh, na to wychodzi.

Jak ja nie cierpiê jak co¶ nie dzia³a! Mam BGII+ToB (dziêki Soju! ;]). Wszystko super siê instaluje, ale oczywi¶cie podczas wgrywania dodatku wszystko siê sypie i ca³a (ponad pó³godzinna) instalacja to czas stracony (i tak parê razy wczoraj, ehhhh).
selfbanned

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #299 on: 2008-07-04, 10:39:55 »
W pracy?  :)
Heh, na to wychodzi.

Jak ja nie cierpiê jak co¶ nie dzia³a! Mam BGII+ToB (dziêki Soju! ;]). Wszystko super siê instaluje, ale oczywi¶cie podczas wgrywania dodatku wszystko siê sypie i ca³a (ponad pó³godzinna) instalacja to czas stracony (i tak parê razy wczoraj, ehhhh).

U mojego kumpla podobnie by³o z ID I - podstawka siê piêknie instalowa³a i dzia³a³a, a po zainstalowaniu dodatku HoW gra ju¿ nie chcia³a ³adnie chodziæ i siê wy³±cza³a. Nie pamiêtam, czy w koñcu co¶ z tym zrobi³, ale drugi kumpel zcrackowa³ gierkê i wszystko by³o w porz±dku.  :-k

 

lofty-success