Author Topic: Polskie prasa, telewizja i radio  (Read 8718 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Juzef Le Dragon

  • Guest
Polskie prasa, telewizja i radio
« Reply #15 on: 2006-05-24, 14:28:22 »
Ja uwielbiam tv trwam - bum bum bum - bam bam bam.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Polskie prasa, telewizja i radio
« Reply #16 on: 2006-05-24, 17:21:17 »
Quote from: andreas
ostatnio, chyba ze 2-3 tygodnie temu(?) lecia³o trio z beleville (http://www.gutekfilm.pl/trio-z-belleville/). zaczyna³o siê ok 23-ciej. WTF?!?!? baja animowana o takiej godzinie?

Bo to by³ jaki¶ cykl cotygodniowy na jedynce... Widzowie wybierali filmy, czy sam± ich kolejno¶æ... "Trio..." by³o przedostatnim filmem, a ostatnim by³ w³a¶nie "Otik" który lecia³ w tym tygodniu... Widzia³am wcze¶niej jak Kamel losowa³ te filmy... Ale godziny naprawdê nieziemskie, szczególnie dla osób ucz±cych siê/pracu±cych...  :roll:
...If I call will you come and will you save me?

Arthus

  • Posts: 89
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Polskie prasa, telewizja i radio
« Reply #17 on: 2006-05-24, 18:03:48 »
Quote
mo¿e kto¶ podpowie jakie¶ ciekawe internetowe radio z alternatywn± muz±?

Quote
andreas, antyradio, o ile jeste¶ z Warszawy lub ¦l±ska.

Quote
niestety nie. cholera. :?

Przecie¿ aby sobie s³uchaæ antyradia przez internet nie musisz byæ z Wa-wy czy ¦l±ska :P  :wink:
"Frozen is heaven and frozen is hell. And I am dying in this living human shell. I am a dying God, coming into human flesh. Frozen my heart. Frozen my soul. Frozen my love. I am a dying God, coming into human flesh"

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Polskie prasa, telewizja i radio
« Reply #18 on: 2006-05-24, 19:09:06 »
Arthus, mo¿e andreas woli s³uchaæ przy u¿yciu odbiornika radiowego - tak jest klimatyczniej  :mrgreen2:

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Polskie prasa, telewizja i radio
« Reply #19 on: 2006-05-24, 19:15:57 »
Quote from: djdioda
s³uchaæ przy u¿yciu odbiornika radiowego - tak jest klimatyczniej  :mrgreen2:

Eeee, a ja niestety nie mam co liczyæ na klimat, muszê przez internet :mrgreen2: Na ogó³ s³ucham Rze¼ni w Antyradiu, czasem mocnych nocnych w radiu bis.

Arthus

  • Posts: 89
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Polskie prasa, telewizja i radio
« Reply #20 on: 2006-05-24, 20:17:47 »
Quote from: djdioda
Arthus, mo¿e andreas woli s³uchaæ przy u¿yciu odbiornika radiowego - tak jest klimatyczniej :mrgreen2:

ale¿ on wyra¼nie napisa³ "internetowe radio"!
"Frozen is heaven and frozen is hell. And I am dying in this living human shell. I am a dying God, coming into human flesh. Frozen my heart. Frozen my soul. Frozen my love. I am a dying God, coming into human flesh"

andreas

  • Posts: 238
  • Karma: +0/-0
Polskie prasa, telewizja i radio
« Reply #21 on: 2006-05-24, 20:44:17 »
haha, orajt. chodzi³o mi o internetowe, faktycznie. i oczywi¶cie próbê ods³uchu antyradia mam ju¿ za sob± (mi³o by³o us³yszeæ acid drinkers "always look on..." i rozmowy na temat sceny z kingsajzu "wiktorio nie kop pana bo siê spocisz" --> roffle!), teraz idê za ciosem i robiê ods³uch internetowego tok fm. booyah.

dziêki za impuls.

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Polskie prasa, telewizja i radio
« Reply #22 on: 2006-05-25, 20:45:48 »
telewizji nie ogladam prawie wcale,chyba ze dostane cynk ze jest cos godnego uwagi.jesli chodzi o prase to czytam "przekroj"  i rzeczy tematyczne,typu "mystic art","thrash em'all" albo "Basket"  :P
a jesli mowa o radio to jak jestem w lublinie to slucham glownie akademickiego radia Centrum,duzo rocka tam leci i raz w tygodniu w Radio Lublin leci audycja "Metall hammer show",ktora tez sobie wlaczam :)