Author Topic: Opeth na komórkê  (Read 11419 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

kubeon

  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
Opeth na komórkê
« on: 2006-01-08, 15:47:51 »
Jako ¿e jaki¶ czas temu zmuszony by³em do nabycia telefonu, a trafi³ mi sie z kolorowym wyswietlaczem, stwierdzi³em, ze trzeba sobie cos na tapete wrzuciæ - przyjemniejszego od jakichs usmiêchnietych mordek albo landszaftów zapisanych domyslnie w telefonie. tako¿ wiêc "stworzy³em" tapete z logo Opeth na kómórke. Wysz³o ¶wietnie, wiêc chce sie podzieliæ owym obrazkiem z tymi, którzy na to nie wpadli albo nie maja programu graficznego albo jeszcze co innego. jedynym mankamentem jest konieczno¶æ po³±czenia kompa z komórka, ale zawsze da sie znale¼c jakiegos znajomego, ktory to ma.  Rozdzielczo¶æ tego obrazka to 128x128 choæ mój tel stwierdzi³, ze 151x151. anyway dzia³a.
pozdrawiam

eBAT

  • Guest
Opeth na komórkê
« Reply #1 on: 2006-01-08, 16:01:54 »
Moja przegl±darka te¿ swietrdza, ¿e owe obrazki maj± rozdz. 151x151 :mrgreen:

kubeon

  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
Opeth na komórkê
« Reply #2 on: 2006-01-08, 16:06:26 »
no masz babo placek... moja przegladarka rzeczywiscie te¿ pokazuje 151.. ale corel draw 128.. w ka¿dym razie róznicy nie ma.

rybosom

  • Posts: 260
  • Karma: +0/-0
    • http://www.satyrykon.goin.pl
Opeth na komórkê
« Reply #3 on: 2006-01-09, 12:18:46 »
Oo gratulacje... My¶la³em o tym ale jako¶ nigdy nie mog³em siê za to zabraæ po prostu wrzuca³em zwyk³e zdjecia uprzednio zmieniaj±c rozmiar... A nie mog³em znale¼æ ¿adnego fajnego O na tapete... Gratuluje szczegolnie projektu nr. dwa... Przerobi³e¶ to kolorystycznie, czy znala¿³e¶ gdzie¶ w takich barwach?
www.satyrykon.goin.pl - comiesiêczna porcja satyry dla inteligencji...

kubeon

  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
Opeth na komórkê
« Reply #4 on: 2006-01-09, 14:11:39 »
wszystkie  tapety to przerobiona tapeta sci±gniêta ze strony promujacej grand conjuration. Tak wiêc i tapeta 2 jest z tego samego  Â¼ród³a, ale ma odwrócone barwy i wyciête kolory.

Budyñ

  • Posts: 166
  • Karma: +0/-0
  • go¶æ
    • spirit
Opeth na komórkê
« Reply #5 on: 2006-01-09, 14:48:31 »
e, my¶³a³em, ¿e jakie¶ bajeranckie dzwonki... No ale to pewnie kwestia czasu.
Avril kocham Ciê :*

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Opeth na komórkê
« Reply #6 on: 2006-01-09, 17:11:55 »
Quote from: Budyñ
e, my¶³a³em, ¿e jakie¶ bajeranckie dzwonki... No ale to pewnie kwestia czasu.

Ja kiedy¶ dorwa³am dzwonek z motywem gitarowym z koñcówki Deliverance... Opeth nie brzmi w tej wersji najlepiej...  :twisted:

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Opeth na komórkê
« Reply #7 on: 2006-01-09, 18:35:19 »
jak mia³em telefon, który pozwala³ na takie bajery jak tapety i dzwonki polifoniczne (a d³ugo to nie trwa³o, bo brat mi go zwin±³ ^^) to robi³em w³asne; przerobiæ jaki¶ kawa³ek mp3 na format komórko-strawny to ¿aden problem, ale mimo wszystko nie brzmi to najlepiej, choæby siê nie wiadomo jak dobry telefon mia³o ^^;

a tapetki ³adne;

pzdr;
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Opeth na komórkê
« Reply #8 on: 2006-01-09, 18:38:36 »
a ja mam telefon z czarno-bialym (ze tak powiem) wyswietlaczem (i nie zamienie na inny), i od kilku tygodni pracuje nad nowym obrazkiem na wygaszacz, bo juz jeden opethowy mialam (ale wywalilam)
a co do dzwonkow... to nie jestem za profanowaniem tworczosci Opeth, ale jak mnie najdzie, to sobie wrzuce ;P (matka ma mozliwosc mp3 wrzucania na dzwonek... moze jej ustawic? np. "Epilogue" ;))

rybosom

  • Posts: 260
  • Karma: +0/-0
    • http://www.satyrykon.goin.pl
Opeth na komórkê
« Reply #9 on: 2006-01-09, 20:51:20 »
Mp3 na dzwonek brzmi kijowo... Przez jakiÅ“ czas mia³em The drapery falls... Problemy by³y dwa. Kiedy ktoÅ“ dzwoni³, to zwleka³em z odbieraniem, bo chcia³em d³u¿ej pos³uchaæ, a¿ w efekcie ktoÅ“ siê roz³¹cza³... Musia³em oddzwaniaæ i traci³em wiêcej kasy. Poza tym brzmienie by³o piekielnie kijowe i a¿ ¿al tak puszczaæ zniekszta³cone szumy w miasto...  :mrgreen:
www.satyrykon.goin.pl - comiesiêczna porcja satyry dla inteligencji...

Not the simple thing

  • Guest
Opeth na komórkê
« Reply #10 on: 2006-01-13, 12:59:41 »
to wie¶niactwo, nic innego. Opeth na komórkê... - ¶mieszne. Opeth siê s³ucha normalnie, a nie jako jaki¶ piszcz±cy syf.

(btw i tak mam zawsze dzwonki wy³±czone)

rybosom

  • Posts: 260
  • Karma: +0/-0
    • http://www.satyrykon.goin.pl
Opeth na komórkê
« Reply #11 on: 2006-01-13, 21:54:57 »
Jesli wolisz polifoniczne techno, to prosze uprzejmie :mrgreen:
www.satyrykon.goin.pl - comiesiêczna porcja satyry dla inteligencji...

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Opeth na komórkê
« Reply #12 on: 2006-01-13, 22:40:06 »
Ja tam nie wolê ani polifonicznego techno ani techniawkowo-polifonicznego Opeth  :twisted:

Not the simple thing

  • Guest
Opeth na komórkê
« Reply #13 on: 2006-01-30, 10:56:06 »
ja nie mam dzwonków polifonicznych. w ogóle ja nie mam ¿adnych dzwonków (bo ich nie u¿ywam bo s± wkurzaj±ce). wolê wibracje     :mrgreen:

Propheti

  • Guest
Opeth na komórkê
« Reply #14 on: 2006-01-30, 22:43:38 »
a ja nie moge miec wibracji bo telefon "wibrno³" by raz czy dwa razy i po baterii  :mrgreen: