Author Topic: Opeth na komórkê  (Read 11377 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Opeth na komórkê
« Reply #15 on: 2006-01-31, 21:12:34 »
Có¿ moja komórka niezmiennie posiada logo "O"peth, dzwonek na telefon to Deliverance, a na esa To Bid You Farewell.
selfbanned

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Opeth na komórkê
« Reply #16 on: 2006-02-01, 14:50:56 »
A kiedy¶ my¶la³em, ¿e jestem najwiêkszym fanatykiem Opeth. :roll: Przebijacie mnie z kretesem :P
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Opeth na komórkê
« Reply #17 on: 2006-02-01, 15:27:34 »
Quote from: Not the simple thing
w ogóle ja nie mam ¿adnych dzwonków (bo ich nie u¿ywam bo s± wkurzaj±ce). wolê wibracje     :mrgreen:

O, popieram... z tym, ¿e ja jestem kobiet±...  :roll:
D¼wiêki mam w³±czone bardzo rzadko... (Nirvana "come as you are" i "sweet dreams"-sms w poli).  A na wy¶wietlaczu mam zazwyczaj graficzkê z Garfem  :mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?

rybosom

  • Posts: 260
  • Karma: +0/-0
    • http://www.satyrykon.goin.pl
Opeth na komórkê
« Reply #18 on: 2006-02-01, 16:01:38 »
Propheti, "wybrn±³e¶" :mrgreen:
www.satyrykon.goin.pl - comiesiêczna porcja satyry dla inteligencji...

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Opeth na komórkê
« Reply #19 on: 2006-02-01, 17:45:00 »
Quote from: minder
A kiedy¶ my¶la³em, ¿e jestem najwiêkszym fanatykiem Opeth. :roll: Przebijacie mnie z kretesem :P


minder, jedynie kiedy s³yszê opetha jako dzwonek chce mi siê odebraæ komórkê...
selfbanned

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Opeth na komórkê
« Reply #20 on: 2006-02-01, 19:00:45 »
to w³a¶nie powinno dzia³aæ odwrotnie ^^; kto¶ ju¿ pisa³ o tym, ¿e jak ma siê dzwonek z kawa³ka opeth to nie chce siê odbieraæ komórki, ¿eby dzwonek trwa³ i trwa³...

^^;
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Opeth na komórkê
« Reply #21 on: 2006-02-01, 20:21:23 »
moje dzwonki to mid a nie mp3 wiêc bez przesady...
selfbanned

Alcho

  • Posts: 34
  • Karma: +0/-0
Opeth na komórkê
« Reply #22 on: 2006-02-01, 21:34:42 »
Opeth na komórkê? Oo ¿a³osne, tylko taki komentarz...
spirit desire... spirit desire.. spirit desire... we will fall.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Opeth na komórkê
« Reply #23 on: 2006-02-01, 21:39:37 »
Quote from: Alcho
Opeth na komórkê? Oo ¿a³osne, tylko taki komentarz...


uuuu, widzê mrok! cholera, muszê trochê pos³uchaæ Opetha w zimnej ciemnej piwnicy...
heh :?
selfbanned

Alcho

  • Posts: 34
  • Karma: +0/-0
Opeth na komórkê
« Reply #24 on: 2006-02-01, 22:03:03 »
s³ucham?
je¶li my¶lisz, ¿ jestem niezrónowa¿on± emocjonalnie, buntuj±c± siê nastolatk± chodz±c± w porozci±ganych swetrach albo czarnych sukienkach, o w³osach ufarbowanych na czarno z ¿enuj±cym makija¿em, to jeste¶ w b³êdzie. nie wiem o co chodzi z tym mrokiem. mo¿e rozwiniesz? by³abym wdziêczna.
chodzi³o mi jedynie o to, ze przerabianie muzyki, i to takiej troche ambitniejszej muzyki, na dzwonki do telefonów jest po prostu trochê... puste? tragiczne? sama nie wiem, jak to uj±æ...
spirit desire... spirit desire.. spirit desire... we will fall.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Opeth na komórkê
« Reply #25 on: 2006-02-01, 22:59:04 »
Alcho, wiadomo, ¿e to ¿enada. Ten topic s³u¿y wy³±cznie do tego, ¿eby ró¿ni dewianci mogli siê chwaliæ jak nisko upadli, by jak najdobitniej pokazaæ swoj± fanatyczn± mi³o¶æ do zespo³u :twisted: ;)

Czapeczka z Opeth, skarpetki z Opeth, majtki z Opeth, koszulka z Opeth, bluza z Opeth, zapalniczka z Opeth, wisiorek z Opeth, kolczyki z Opeth, tatua¿ z Opeth... i jeszcze naszywka i przypinki na plecaku :twisted: a¿ w koñcu dochodzimy do logosa i dzwonka na komórce :P
True Pagan Winter Crew

eBAT

  • Guest
Opeth na komórkê
« Reply #26 on: 2006-02-01, 23:04:44 »
...kondomki z Opeth

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Opeth na komórkê
« Reply #27 on: 2006-02-02, 07:32:08 »
Quote from: minder
majtki z Opeth


fajne s± :mrgreen:
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Opeth na komórkê
« Reply #28 on: 2006-02-02, 10:03:57 »
Quote from: minder
Czapeczka z Opeth, skarpetki z Opeth, majtki z Opeth, koszulka z Opeth, bluza z Opeth, zapalniczka z Opeth, wisiorek z Opeth, kolczyki z Opeth, tatua¿ z Opeth... i jeszcze naszywka i przypinki na plecaku :twisted: a¿ w koñcu dochodzimy do logosa i dzwonka na komórce :P


oj minder, naprawdê nie widzisz ró¿nicy miêdzy tymi bzdurami (bo oczywi¶cie s± to bzdury) ale czy to ¿e mam taki dzwonek oznacza, ¿e jestem ¿a³osnym maniakalnym fanatykiem. Je¶li mam do wyboru to co mi dzwoni w telefonie to wybieram to co mi siê najbardziej podoba. To, ¿e mam taki dzwonek nie jest spowodowane tym, ¿e Opeth musi byæ wszêdzie, a jedynie prostym wyborem najbardziej odpowiadaj±cej mi melodii (a dzwonek w komórce s³yszy siê bardzo czêsto). Dlatego denerwuje mnie je¶li kto¶ mi mówi, ¿e przez to, ¿e wybra³em co¶ co mnie nie bêdzie wkurzaæ jestem (no i tu wasze cytaty).
selfbanned

rybosom

  • Posts: 260
  • Karma: +0/-0
    • http://www.satyrykon.goin.pl
Opeth na komórkê
« Reply #29 on: 2006-02-02, 15:27:33 »
Nilfheim, masz absolutna racje. Podejscie o charaktere: Opeth jest genialny i nalezy go sluchac w skupieniu etc., nie jest najwlasciwsze. Wiadomo ze nikt przeciez nie  slucha swojego dzwonka dla zabawy. Nie  wiem jak wy, ale ja zawsze,, dzien w dzien, powtarzam, zawsze i bez wyjatkow, przesluchuje co najmniej jedna plyte Opeth w skupieniu i ³ó¿ku... Kiedy slysze utwor w wersji gorszej, od razu podswiadomosc sie wlacza i dorabia nieslyszalne w mp3kach fragmenty. Jesli mam wybrac durne disco polo kktore mnie drazni lub Opeth, w ktorym drazni mnie jedynie jakosc nagrania i to nie drazni wyjatkowo silnie, to wybieram drugie. Pozytywnie nastawia do zycia taki incydencik kiedy masz kolejny szary dzien a tu nagle z kieszeni wydobywa sie niespodzianka- Opeth... Nie uwazam takiego zachowania za zalosne. Tu bowiem nie choodzi o pozerstwo, tak jak w przypadku np. ludzi obwieszonych wszystkimi dostepnymi Opethanymi gadzetami.
www.satyrykon.goin.pl - comiesiêczna porcja satyry dla inteligencji...

 

lofty-success