Author Topic: ¦wiat Nieuchronnie Zmierza Ku Zag³adzie  (Read 7601 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: ¦wiat Nieuchronnie Zmierza Ku Zag³adzie
« Reply #15 on: 2007-11-09, 18:57:20 »
Dziêki. A¿ tak podobne do When Day Descends? :) Komponujê w³a¶nie kolejny utwór, nieco chyba ciê¿szy od pozosta³ych miejscami. Co do NewBreed to jako¶ niespecjalnie negatywnie bym ich oceni³, ca³kiem fajnie graj±. Jedynie do czego bym siê przyczepi³, to powtarzalno¶æ. I czy a¿ tak ¶ci±gaj± z Opeth? Ale to by³o chyba w innym w±tku. Ja czasem wymy¶lê jaki¶ riff a¿ dostajê banana na twarzy a po setnym przes³uchaniu dochodzê do wniosku "Opeth already did it" :/ ALe co tam, mnóstwo z tych pomys³ów, które teraz rozwijam pochodzi z czasów, kiedy jeszcze nie by³o Orchid. Pamiêtam, jak s³ucha³em Orchid i Morningrise i ¶mia³em siê z siebie, bo ch³opaki grali (nieco inaczej oczywi¶cie) rzeczy, które sam mia³em w g³owie. :)

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: ¦wiat Nieuchronnie Zmierza Ku Zag³adzie
« Reply #16 on: 2007-11-12, 23:58:03 »
Dziêki. A¿ tak podobne do When Day Descends? :) Komponujê w³a¶nie kolejny utwór, nieco chyba ciê¿szy od pozosta³ych miejscami.
Bardzo podobne, tyle ¿e Dave Caswell ma jeszcze genialne wstawki na akustyku :P. Na oficjalnej stronie WDD podana jest informacja, ¿e rozszed³ siê ju¿ ca³y nak³ad p³yty 'Transcend'. Jak widaæ op³aca siê czasem zainwestowaæ swój czas w tego typu, jednoosobowe projekty.

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: ¦wiat Nieuchronnie Zmierza Ku Zag³adzie
« Reply #17 on: 2007-11-13, 15:07:32 »
Hehe, ja Transcend zamówi³em jak tylko us³ysza³em utwór Infinite. Pisa³em o tym projekcie w 2005. W sumie jest to dla mnie niejako inspiracja pod wzglêdem w³o¿onej w projekt pracy. Chcia³bym nagraæ podobnej jako¶ci brzmi±cy album, choæby mia³o mi to zaj±æ lata.

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: ¦wiat Nieuchronnie Zmierza Ku Zag³adzie
« Reply #18 on: 2010-09-09, 12:26:15 »
Trudno uwierzyæ jak ten czas mija szybko. Na www.myspace.com/agarvesmusic umie¶ci³em dwa ponownie nagrane dema. Pomy¶la³em, ¿e mo¿e kto¶ z forum zna kogo¶, kto zna kogo¶, kogo przyjaciel ma znajomego, któremu taki materia³ przypad³by do gustu i by³by zainteresowany wspó³prac± ;)

Chodzi³oby g³ównie o perkusistê w sumie, no i wokal (choæ to pewnie dwa najtrudniej dostêpne towary na tym rynku jak znam ¿ycie). Wokal co prawda mam, ale taki trochê na pó³ etatu. Teksty do tych dwóch utworów s±, aktualnie jestem w trakcie ponownego nagrywania trzeciego utworu a w kolejce czekaj± na przerobienie cztery kolejne (jest w sumie siedem kawa³ków na ten album).

Gdyby wiêc znalaz³ siê kto¶ zainteresowany graniem mojego materia³u (perkusja, wokal, bas) i ma mo¿liwo¶æ nagrywania ¶cie¿ek, to czekam na informacje.

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: ¦wiat Nieuchronnie Zmierza Ku Zag³adzie
« Reply #19 on: 2010-09-16, 12:34:29 »
Doda³em do profilu kolejny utwór - Dusk (Down The Mountain Trail Part 1). Chwilowo nie ma tekstu, ale wkrótce bêdzie siê pisa³ :)

Ave

  • Posts: 25
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: ¦wiat Nieuchronnie Zmierza Ku Zag³adzie
« Reply #20 on: 2010-10-05, 08:58:47 »
A sk±d jeste¶? Bardzo jestem zainteresowany objêciem stanowiska drummera  :D

 

lofty-success