Author Topic: Kraków  (Read 114927 times)

0 Members i 3 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kraków
« Reply #195 on: 2007-06-30, 13:45:55 »
To jest kolejny glos poparcia sehlowego pomyslu.
A to jest zapytanie, ile sie ewentualnie moge spoznic? (tzw. przyczyny, na ktore wplyw mam znikomy)

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Kraków
« Reply #196 on: 2007-06-30, 14:10:15 »
Narazie rekord jest godzinny je¶li dobrze pamiêtam :)
Bite your tongue, ignore the splinter.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Kraków
« Reply #197 on: 2007-06-30, 15:39:01 »
Zaczynam siê przera¿aæ, chwilê mnie nie by³o i ju¿ takie ustalenia straszne... :>
No to do zobaczenia w sumie i tyle, wszystko siê oka¿e na miejscu jak rozumiem. Jak co¶ to jam te¿ jest ZA Sehlowym pomys³em ;)
wszystko, co sko¶ne.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Kraków
« Reply #198 on: 2007-06-30, 20:48:19 »
:( a dla mnie zlot skończył się już po trzech godzinach jazdy pociągiem gdy godzinę przed Poznaniem ktoś postanowił wskoczyć pod mój pociąg... dwie godziny siedziałem w pociągu, bo musiał przylecieć medihelikopter, straż pożarna musiała przyjechać, na drodze obok powstał korek, pół pociągu wylazło się gapić na "akcję", no i przede wszystkim musiał przyjechać prokurator. gdybym kontynuował podróż do Krakowa (czytaj: znalazł nowe pociągi) byłbym na miejscu po 20. fajnie, że nie wpadłem na pomysł wymiany z kimś numerów komórek... przynajmniej mam ładne zdjęcia Akcji w Polu, np. helikopter ładnie lądujący w zbożu tuż przy pociągu... a piszę to z kompa cioci, trzy i pół godziny drogi z Krakowa. dobrej zabawy życzę
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Kraków
« Reply #199 on: 2007-06-30, 22:01:35 »
 OMG :shock: :shock: :shock:
 
 Brak mi s³ów... :shock:

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Kraków
« Reply #200 on: 2007-06-30, 22:14:59 »
ja mam po prostu "farta" do popapranych sytuacji. miasteczko w grecji w którym wypoczywam p³onie tydzieñ po tym jak je opuszczam, w moim ¶mietniku kto¶ znajduje odciêt± g³owê, a kolega z paru dzielnic dalej rozpoznaje w swoim s±siedzie [portret w gazecie] mordercê wspomnianego delikwenta, terrory¶ci próbuj± przeprowadziæ nowe zamachy w wielkiej brytanii w dzieñ gdy z londynu wylatujê, sufit prawie wali siê mojemu psu na ³eb, teraz jaki¶ samobójca czy pechowiec akurat pod moim poci±giem, wiêcej nie mogê sobie przypomnieæ.. chyba powinienem zacz±æ prowadziæ kronikê..
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Kraków
« Reply #201 on: 2007-06-30, 22:23:01 »
 Gdybym Ciê nie zna³ i gdyby¶ nie pisa³ na tym forum, to bym nie uwierzy³. W nic. Chore to wszystko... :?

   X|

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kraków
« Reply #202 on: 2007-07-01, 04:51:07 »
fajnie, ¿e nie wpad³em na pomys³ wymiany z kim¶ numerów komórek...
No tez wlasnie tak sobie pomyslelismy, stojac pod empikiem i zastanawiajac sie, co z Toba. Nawet kartke na wszelki wypadek zostawilismy :P :lol:
Zdjecia wlasnie zrzucam - malo, ale za to faaaajne sa :mrgreen: zwlaszcza to z Minderem :wyszczerz: Kto ma wiedziec, ten wie, reszta moze sie dowie, jak bede miala zly humor :> (niestety sie nie zapowiada, wiec sie smuccie) Nie, no, to trzeba zobaczyc... :lol:
Dobra, ide spac, bo jakos nie zapowiada sie, zebym cos sensownego teraz napisala ;P

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Kraków
« Reply #203 on: 2007-07-01, 05:59:40 »
...oto ostatni zlotowicz oficjalnie powraca do domu i zakañcza wydarzenie.

Baaaaardzo szkoda, ¿e po³owa grupy opu¶ci³a druga po³owê po I czê¶ci, nie zostaj±c na drug± :( :( :( Whodo i ja od pocz±tku nastawiali¶my siê, ¿e to w³a¶nie w tej drugiej bêdziemy mieli g³ówn± okazjê nacieszyæ siê sytuacj±, wiêc z naszej perspektywy spotkanie siê skoñczy³o zanim siê zaczê³o :(
Jednak¿e wszelkie spostrze¿enia i niedopatrzenia zostan± uwzglêdnione przy okazji kolejnego zlotu, który, pozostaje mieæ nadziejê, bêdzie jeszcze lepszy :>
Baardzo te¿ niefajnie, ¿e Soja nie dotar³ z przyczyn szokuj±cych... zapraszamy jednak na raz nastêpny :)

Krótko podsumowuj±c: dziêki za mi³o spêdzone chwile i dobranoc :)

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Odp: Kraków
« Reply #204 on: 2007-07-01, 06:17:35 »
Ostanti oficjalny forumowicz to ja :lol:
To poprsozê fotki na priv jak ju¿ bêd± ;-)
Bite your tongue, ignore the splinter.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Kraków
« Reply #205 on: 2007-07-01, 10:52:07 »
Soja, zajebi¶cie wspó³czujê. Czekali¶my na Ciê do 19:50 (szczególnie, ¿e mia³e¶ byæ w Kraku ju¿ o 17) i psioczyli¶my, ¿e nikt nie wpad³ na pomys³ wymiany numerów (sprawd¼ PW 8)). Zostawili¶my Ci te¿ piêknego posta, którego zobaczysz jak Zosia wrzuci fotki :P

Osobi¶cie bardzo mi siê podoba³o, szczególnie strona organizacyjna :D Cieszê siê, ¿e mog³em poznaæ nowe twarze, choæ nie pogadali¶my sobie jako¶ :| Ale patrzê z nadziej± na kolejne spotkania :D
True Pagan Winter Crew

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Kraków
« Reply #206 on: 2007-07-01, 10:54:04 »
Ostatni zlotowicz, który potwierdza szczê¶liwy powrót do domu to ja :P

By³o fantastycznie - i lokal, i pomys³ z DVD (uk³ony w stronê sehla), no a przede wszystkim wy, moi drodzy, strasznie siê cieszê, ¿e mog³am was znów zobaczyæ i pogadaæ z wami :D i tylko pozosta³ cholerny ¿al i niedosyt, ¿e musieli¶my siê zmywaæ tak szybko :( za to pomy¶la³y¶my z Veil±, ¿e kiedy ju¿ siê podostajemy na UJe i AGHy i znajdziemy lokum, to nastêpny zlot organizujemy w formie parapetówki :)
fotki (oraz ma³y filmik, niestety badziewnej do¶æ jako¶ci) powysy³am na PW najszybciej jak siê da (bójcie siê^^). K³aniam siê Kas w pas za strzelenie genialnej fotki Mindera i Veili  :mrgreen:

Reasumuj±c - dziêki za ¶wietny wieczór i do nastêpnego zlotu :D
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Kraków
« Reply #207 on: 2007-07-01, 11:00:55 »
Za tę fotkę polecą głowy. Już więcej nie mówię do ludzi z aparatem bez uprzedniego zasłonięcia się :P W ogóle ja mam pecha do durnych fotek. Dziwiliście się, że przeważnie stroję miny - to dlatego, że wtedy przynajmniej wiem jak zdjęcie będzie wyglądać :P
« Last Edit: 2007-07-03, 23:17:16 by minder »
True Pagan Winter Crew

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Kraków
« Reply #208 on: 2007-07-01, 11:51:12 »
Soja, zajebi¶cie wspó³czujê. Czekali¶my na Ciê do 19:50 (szczególnie, ¿e mia³e¶ byæ w Kraku ju¿ o 17) i psioczyli¶my, ¿e nikt nie wpad³ na pomys³ wymiany numerów (sprawd¼ PW 8))
a ja siê zastanawia³em co bêdê robiæ w krakowie w te minuty przed zlotem :) sorry za te komórki, mea culpa :S
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Kraków
« Reply #209 on: 2007-07-01, 11:52:48 »
Oj, ja tej foty nie widzia³am, i mo¿e sobie nawet odpuszczê ;) Mam lustro w domu, styknie :mrgreen:

A poza tym, kolejny ostatni forumowicz potwierdza dotarcie :P No straszny niedosyt zlotowy mam, ale tym fajniej bêdzie siê spotkaæ znowu. W ogóle, fajni jeste¶cie :]
wszystko, co sko¶ne.

 

lofty-success