Author Topic: Pain of Salvation i ich nowy kr±¿ek  (Read 26641 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Pain of Salvation i ich nowy kr±¿ek
« Reply #120 on: 2020-08-30, 21:49:04 »
Mo¿e i faktycznie Icon jest trochê niedopracowany, ale stosunkowo du¿o siê w nim dzieje i wci±ga mnie. Podoba mi siê tak¿e Unfuture. Do reszty próbujê siê przekonaæ... Przes³ucha³em p³ytê ju¿ ze trzy razy i nadal nie wiem co o niej s±dziæ? :-k
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Pain of Salvation i ich nowy kr±¿ek
« Reply #121 on: 2020-08-31, 14:38:39 »
Bartek, a jakby¶ siê zdecydowa³ nabyæ album na no¶niku fizycznym, to tradycyjnie mediabookowa edycja limitowana?
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Pain of Salvation i ich nowy kr±¿ek
« Reply #122 on: 2020-08-31, 20:37:15 »
£adne to (chocia¿ sama ok³adka jest ok, be sza³u, mi siê po prostu zawsze podoba³y digipacki i digibooki), ale musia³bym chyba us³yszeæ te bonusy, bo dla samego opakowania ju¿ bym chyba nie kupi³. In the passing light of day kupi³em, a ostatecznie prawie w ogóle do niego nie wracam. Je¶li nie s± jakkolwiek interesuj±ce te bonusy, to wola³bym zamiast tego uzupe³niæ sobie jaki¶ starszy album, ni¿ tu wydawaæ 78,99 z³ (tyle obecnie na Rock-serwisie kosztuje). Na razie Spotify mi wystarcza ;)

Ale ja ogólnie ostatnio w ogóle nie kupujê p³yt, bo odk±d kupi³em rower i zacz±³em regularnie je¼dziæ, to kompletowanie oko³orowerowego sprzêtu mi po¿era tyle kasy, ¿e ju¿ na inne fanaberie niewiele zostaje :lol:

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Pain of Salvation i ich nowy kr±¿ek
« Reply #123 on: 2020-08-31, 21:53:00 »
Sample z bonusowego dysku nie powalaj±. Pewnie takie bêd± w ca³o¶ci te bonusowe kawa³ki. ;) :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

gogaty

  • Posts: 102
  • Karma: +0/-0
Odp: Pain of Salvation i ich nowy kr±¿ek
« Reply #124 on: 2020-09-04, 17:09:15 »
Nowa p³yta jak dla mnie tylko Icon sie broni. Reszty nie zrozumiem ju¿ pewnie mimo kilkunastu prób. Ot s³abiuteñka p³yta z jednym 12 minutowcem na poziomie.... trochê ma³o zeby braæ pod uwagê zakup

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Pain of Salvation i ich nowy kr±¿ek
« Reply #125 on: 2020-09-16, 16:46:47 »
...jest kilka fajnych momentów na p³ycie, które mnie zachêcaj±, ¿eby do niej wracaæ, wiêc na pewno bêdê siê lepiej os³uchiwaæ z ni± jeszcze. Na ten moment chyba najbardziej lubiê "Wait".

Albumu s³ucham od czasu do czasu i coraz lepiej mi wchodzi. A "Wait" w pierwszej czê¶ci trochê mi pobrzmiewa ostatnim Riverside.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

 

lofty-success