Dzia³ ogólnomuzyczny > Gara¿

Sprzêt

<< < (2/76) > >>

kara¶:
ma kto¶ piec lampowy? jako¶ nie mia³em okazji na takim graæ a s³ysza³em ¿e przesterowany kana³ najlepiej brzmi rozkrêcony na maxa - to oznacza ¿e do domu chyba najlepiej kupiæ taki 10W najwy¿ej xD

rybosom:
Sluchaj je¶li chodzi o piece, to zalezy. 10W lampa to gówno, ja polecam 50W poniewaz nada sie do wszystkiego. Nawet na duzy oncert. A jak jest naprawde duzy to i tak masz dodatkowe wzmacniacze ktorym obojetne czy masz 100W cz 50W. Faktem jest jednak, ze 50W to duzo jak na dom a piec lampowy musi chodzic co najmniej na polowie glosnosci zeby brzmial jako tako, wiec... Ja nie polecam lampy do domu.

Co do marathonea, to stwierdzilem ze pierdziele i bede robil sobie gitarew lutnicza u Wydmanskich - zajebisci ludzie, jedni z najlepszych w okolicy. Ale sa tez tani. Dla orintacji, za gitare w stanie surowym (samo drewno naprawde dobrej jakosci) bior± 2000z³, wiec jest spoko:)

kara¶:
nie chcê kupowaæ lampy tylko tak siê pytam z ciekawo¶ci bo mam tranzystora line6 150W i gram na 1/3 g³o¶no¶ci max ¿eby domu nie zburzyæ

rybosom:
Kara¶, bez urazy. Ja nie moge przelknac koncepcji line6'ów. Traktuje to raczej jak zabawke dla duzych dzieci i dlatego zrozumiec moge np. 30W. Ale 150W?? W zyciu nawet nie widzialem takiej mocnej line6... Jak to chodzi?, moze zmienie nastawienie do firmy... :-k Poza tym zastanawia mnie jak Ci sie udaje nie rozwalic uszu przy 50W... Moze te parametry sa jakies pokrecone? W domu to przy takiej ilosci decybeli by mi chyba ³eb rozpierdzielilo tak, ze rozbryzga³by sie na szybach okiennych... A nie, przeciez szyby tez by sie porozbijaly :mrgreen:

minder:
Wiesz, zale¿y któr± moc siê podaje ;)
Poza tym przypomnia³a mi siê scena z "Powrotu do Przysz³o¶ci" :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

[*] Poprzednia strona

Go to full version