Author Topic: Jaki album ostatnio kupili¶cie?  (Read 300223 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #705 on: 2010-10-14, 12:50:55 »
The Black Noodle Project - "A Live Goes On... In Poland". Wci±¿ nie mogê uwolniæ siê od ich muzyki. Ostatnia p³yta "Ready To Go" bardzo czêsto towarzyszy³a mi podczas urlopu :)
O dobre to? Bo bêd± graæ w grudniu w Warszawie, na koncercie, na który siê wybieram... :roll:
...If I call will you come and will you save me?

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #706 on: 2010-10-24, 00:07:20 »
Morowe - Piek³o.Labirynty.Diab³y - od bardzo dawna nic nie kupi³em, ale piêknemu digibookowi z 32 stronicow± ksi±¿ka i wspania³ymi grafikami nie sposób siê oprzeæ. Ale pewnie w tym roku to jeszcze tylko Non Opus Dei i Lunatic Soul.
[under construction]

kwarnik

  • Mourner
  • *
  • Posts: 694
  • Karma: +27/-0
  • Gender: Male
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #707 on: 2010-10-30, 08:28:47 »
The Black Noodle Project - "A Live Goes On... In Poland". Wci±¿ nie mogê uwolniæ siê od ich muzyki. Ostatnia p³yta "Ready To Go" bardzo czêsto towarzyszy³a mi podczas urlopu :)
O dobre to? Bo bêd± graæ w grudniu w Warszawie, na koncercie, na który siê wybieram... :roll:
Takie przyjemne, spokojne, art rockowe granie. Mo¿esz oczywi¶cie pos³uchaæ na majspejsie. Wczoraj kupi³em nowy Lunatic Soul. W ciemno, jak pierwszy album  :) Pos³ucham jednak dopiero wtedy, jak przestanie piszczeæ mi w uszach po koncercie Acid Drinkers ;)

bts

  • Posts: 737
  • Karma: +30/-0
  • Gender: Male
    • deadmint vinyl blog
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #708 on: 2010-11-05, 17:24:49 »
YES YES YES!:

http://www.burningshed.com/store/peaceville/product/338/2497/

http://www.burningshed.com/store/peaceville/product/338/2496/

Czekam na kolejne ich p³yty na jedynym w³a¶ciwym no¶niku ;-)

Jak sobie przypomnê, ¿e kiedy¶ pierwsze wydanie A Fine Day To Exit na winylu sprzeda³em za 30z³ (bo nie mia³em gramofonu) to mi siê normalnie serce kraje :-)

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #709 on: 2010-11-06, 00:37:37 »
Naby³am na koncercie bêd±c star± p³ytê Yeasayera (All Your Cymbals) tylko i wy³±cznie dlatego, by móc pos³uchaæ w oryginale genialnej pie¶ni, któr± jest "2080". No i "Sunrise" te¿ troszeczkê. Generalnie, szkoda, ¿e nie by³o mnie staæ na obie.
wszystko, co sko¶ne.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #710 on: 2010-11-09, 21:53:09 »
Wlasnie obmacuje nowe dvd Behemoth :) Wyglada pieknie, z trescia zapoznam sie jutro...
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #711 on: 2010-11-10, 21:05:30 »
Wlasnie obmacuje nowe dvd Behemoth :) Wyglada pieknie, z trescia zapoznam sie jutro...

Ej, a to Ty kupowa³e¶ dzisiaj to DVD w Media Markt na Sarnim Stoku ko³o 18:30? :mrgreen:

Ja dzisiaj naby³em oba wydawnictwa Lunatic Soul, a poza tym w promocyjnej cenie Unknown Pleasures, Joy Division - jakie¶ wydanie "Factory Compact Disc SON 10 SONIC", mo¿e jaki¶ znawca co¶ wiêcej napisze na ten temat, bo wydanie jest bardzo... hm... oszczêdne i nie wiem czy to opchn±æ na Allegro czy zostawiæ. :mrgreen:
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #712 on: 2010-11-11, 00:49:40 »
Wlasnie obmacuje nowe dvd Behemoth :) Wyglada pieknie, z trescia zapoznam sie jutro...

Ej, a to Ty kupowa³e¶ dzisiaj to DVD w Media Markt na Sarnim Stoku ko³o 18:30? :mrgreen:


Hehe, niestety nie - dostalem paczke z Mystica, a dvd pre-orderowalem i mam za to autografy :P :P

Btw, obejrzalem w nocy prawie calosc - miazga! Obejrzyjcie koniecznie!


« Last Edit: 2010-11-11, 01:02:16 by VoiceOfCommonSense »
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #713 on: 2010-11-11, 11:30:44 »
Nowy Lunatic Soul oczywi¶cie... mêczê od kilku dni ;)
...If I call will you come and will you save me?

Katha

  • Posts: 16
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #714 on: 2010-11-13, 14:46:21 »
Maudlin of the well - My fruit PsychoBells a seed combustible... Debiut moich ulubionych awangardzistów metalowych ;) Wykorzysta³em okazje na Ebayu i kupi³em za dolara (co z tego, ¿e przesy³ka kolejne 6$). Na pewno by³o warto i do w zestawie ¶wietna, niebanalna ksi±¿eczka :D


ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #715 on: 2010-11-18, 21:36:44 »
W ostatnich tygodniach trochê poszala³em z zakupami: Agalloch - Marrow Of The Spirit oraz Ashes Against The Grain jako zdeklarowany fan zespo³u. Za recenzj± Unasa skusi³em siê na Morowe - Piek³o.Labirynty.Diab³y, który to album bardzo mi przypad³ do gustu. Uzupe³nienie kolekcji Bloodbath o brakuj±cy The Fathomless Mastery, a tak¿e Call Of The Search i Piece By Piece, Katie Melua.

W USA drukuj± dolara a¿ furczy, wiêc polecam obserwowaæ kurs i przymierzaæ siê do zakupów za Oceanem. Ja ju¿ zacieram r±czki. :mrgreen:
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #716 on: 2010-11-19, 21:37:42 »
W ostatnich tygodniach trochê poszala³em z zakupami: Agalloch - Marrow Of The Spirit oraz Ashes Against The Grain jako zdeklarowany fan zespo³u.
Te¿ siê do tego przymierzam, ale pewnie dopiero w przysz³ym roku.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #717 on: 2010-11-27, 17:12:53 »
Ech, mnie to siê powinno gdzie¶ zamkn±æ najzwyczajniej w ¶wiecie. Ju¿ jaki¶ czas temu kupi³em Era Vulgaris Queens of the Stone Age w wersji brytyjskiej z interesuj±cymi mnie bonusami których nigdzie indziej nie ma. A dzisiaj nie mog³em nie wyj¶æ z Saturna z pustymi rêkami, wiêc kupi³em The Division Bell Pink Floyd. I nie by³oby w tym nic z³ego gdyby nie fakt, ¿e jeszcze dwie p³yty niedawno kupi³em na allegro i czekam a¿ przyjd±. :P Na³óg :P

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #718 on: 2010-11-27, 20:32:28 »
Tez tak mam :] Nie dalej jak 2 tygodnie temu obiecalem sobie po dosc obfitych i kosztownych zakupach plytowych, ze daje juz w tym roku spokoj, a jakos od trzech dni non stop przegladam oferte rockserwisu i omnio ;] I kursor jakos tak automatycznie wedruje w strone opcji 'Do koszyka' :D
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #719 on: 2010-11-27, 22:53:52 »
The Mars Volta - Amputechture - 23,90z³ [tu z kolei nie by³o ¿adnej wy¿szej ceny, ale wcze¶niej tak tanio tego nie widzia³em]
Mars Volty by³ jeszcze Frances The Mute w tej samej cenie, ale to ich najs³absza p³yta [choæ nie znaczy to, ¿e z³a], wiêc na razie sobie odpu¶ci³em.
No co Ty ;p FTM to ich _najlepsza_ p³yta. Jakby tylko The Widow wywaliæ to ju¿ w ogóle...
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"