Author Topic: Newsy ogólne  (Read 223929 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Newsy ogólne
« Reply #165 on: 2010-01-05, 14:53:04 »
Bo Rammstein to ch***y zespó³.


musia³em, sorry... ;P
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Newsy ogólne
« Reply #166 on: 2010-01-05, 15:45:59 »
 :mrgreen:

 Wy¶mienity zestaw! Potem fanka (hmm... fan...? Xc) mo¿e testowaæ kolekcjê dildów, o jakiej zawsze marzy³a, przy d¼wiêkach swojej ulubionej p³yty :P

Orka_Opeth

  • Posts: 398
  • Karma: +8/-0
  • Gender: Male
Odp: Newsy ogólne
« Reply #167 on: 2010-01-05, 17:00:18 »
Ehhh moim zdaniem "Ramsztajn" nie ma do zaoferowania nic w dziedzinie muzyki , dlatego w³a¶nie to ca³e "to"....  :? :?
out of the courtyard, come back tonight, my sweet satan I see you.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Newsy ogólne
« Reply #168 on: 2010-01-05, 19:15:55 »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Newsy ogólne
« Reply #169 on: 2010-01-06, 10:13:15 »
Hehe, i nawet wspomnial o numerze, z ktorego zasunal glowny motyw (o czym pisalem tutaj) :)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Newsy ogólne
« Reply #170 on: 2010-01-14, 09:19:16 »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Newsy ogólne
« Reply #171 on: 2010-01-14, 10:10:54 »
Nie komentuje, bo musialbym zbyt wielu slow na 'k' i 'p' uzyc...
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Newsy ogólne
« Reply #172 on: 2010-01-15, 07:55:58 »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Odp: Newsy ogólne
« Reply #173 on: 2010-01-15, 12:28:21 »
Nie komentuje, bo musialbym zbyt wielu slow na 'k' i 'p' uzyc...
e tam. przecie¿ to tylko darmowa reklama

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Newsy ogólne
« Reply #174 on: 2010-01-15, 12:53:43 »
Quote
Zespo³y, które podobaj± mi siê ostatnio najbardziej, to White Lies, The Editors czy Placebo.
Niech jeszcze raz kto¶ powie, ¿e to muzyka dla gejów i pederastów ! :[
No way in from the outside, no way out from within.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Newsy ogólne
« Reply #175 on: 2010-01-15, 15:12:02 »
wywiad z Nergalem
Tak sobie na spokojnie (w domu) przeczyta³em ten wywiad i w pierwszej chwili wydawa³o siê, ¿e wszystko co mówi Nergal jest OK. Ale gdy g³êbiej siê zastanowiæ, wydaje mi siê, ¿e jednak w tym wywiadzie nie¼le pozuje i r¿nie ¶wiêtoszka. "Mam bardzo liberalne pogl±dy..." - mówi - "Ja nie odmawiam nikomu prawa do manifestowania swojej wiary, ¶wiatopogl±du i tego samego oczekujê od innych. ...nasz przekaz jest wyzwaniem rzuconym dogmatowi, autorytetom i skostnia³ym systemom my¶lowym..." Mogê zrozumieæ, rozumiem jego niechêæ, wrogo¶æ a nawet obrzydzenie do ko¶cio³a katolickiego, ale gdyby naprawdê chodzi³o tylko o ruszenie w posadach "skostnia³ej" struktury ko¶cio³a, to na scenie dokona³by zniszczenia jakiego¶ elementu który bezpo¶rednio wi±¿e siê z sam± instytucj± czyli klerem (sutannê, kapelusz kardynalski itp.), ale niszczenie biblii jest aktem jednoznacznie antychrze¶cijañskim, wiêc nie ma mowy o jakichkolwiek liberalnych pogl±dach. Jego pogl±dy s± dok³adnie takie same (ortodoksyjne) jak s³uchaczy toruñskiej rozg³o¶ni, tyle tylko, ¿e znajduj± siê dok³adnie na drugim skrajnym biegunie. A co siê tyczy znakomitej sprzeda¿y samego albumu, to my¶lê, ¿e sukces komercyjny jest tylko w po³owie zas³ug± samego albumu. Z pewno¶ci± koniunkturê na Behemoth napêdzi³a nie¼le Doda.
« Last Edit: 2010-01-15, 15:19:31 by Luksor »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Enter_the_Chicken

  • Guest
Odp: Newsy ogólne
« Reply #176 on: 2010-01-15, 16:03:14 »
wywiad z Nergalem
....

I tak i nie:

stary wywiad:
Quote
Jarek Szubrycht zrobi³ wam niez³± reklamê artyku³em w Przekroju, a jak ty sam oceniasz pozycjê Behemoth na ¶wiecie i co my¶lisz o naszych eksportowych metalach ciê¿kich?

Ciê¿ko jest mi siê zdystansowaæ i powiedzieæ gdzie teraz jeste¶my. Uwa¿am ¿e jeste¶my bardzo daleko tak naprawdê ale z drugiej strony nawet nie w polowie drogi (¶miech).
Prawdopodobnie ten artyku³ nic nie zmieni i byæ mo¿e niczego zmieniaæ nie ma. Faktem jest jedynie, ¿e Jarek zrobi³ ¶wietn± robotê. Mam nadziejê, ¿e zasygnalizuje pewne zjawisko i to wszystko. Ludzie nie sa zbyt pamiêtliwi. Temat zamkniêty. Po co przewracaæ do góry nogami warto¶ci ludzi, bo niby po co pani Krysi czy pani Jadzi w ¶wiadomo¶ci jacy¶ wywrotowcy, anarchi¶ci, satani¶ci którzy maj± mieæ co¶ wspólnego z kultur± (¶miech). Oczywi¶cie fajnie by by³o odwróciæ to wszystko do góry nogami (³±cznie z krzy¿em) i zrobiæ porz±dn± rewolucjê. By³o by piêknie, to jest mój mokry sen, ale oczywi¶cie siê tak nie stanie i my robimy swoje dalej, nagrywamy p³yty, gramy coraz wiêcej koncertów. Na pohybel.
http://www.stodola.pl/klub/?news=186

Quote
Jeste¶cie kontrowersyjni, choæ jednocze¶nie bardzo wyra¼ni. Bez w±tpienia prowokujecie i wizerunkiem scenicznym, i teledyskami, chocia¿by obrazkiem do Slave Shall Serve. Chcecie prowokowaæ kogo¶ czy stymulowaæ do czego¶?

Gdy obserwuje to, co siê dzieje wokó³ mnie, zw³aszcza w tym kraju, nie jestem w stanie odpuszczaæ. A dzisiaj w Polsce nie trudno byæ prowokacyjnym, bo ka¿dy odmieniec, ka¿da inno¶æ prowokuje . Wystarczy zwróciæ uwagê jak wygl±daj± nasze ulice, nasze bloki, jak siê ubieramy, jaki mamy wyraz twarzy, jakie to jest biedne i smutne. Oczywi¶cie nie mówiê nic odkrywczego. To ka¿dy widzi, no mo¿e prawie ka¿dy. Tacy jeste¶my, takim jeste¶my narodem. W obliczu takich okoliczno¶ci kulturowo-spolecznych my tym bardziej bêdziemy piê¶ci± w twarz wszechobecnemu zak³amaniu.
A tego bêdzie jeszcze wiêcej, poczekaj na nowe teksty, tytu³y utworów i ca³y wizerunek nowej p³yty. Z drugiej strony ta rzeczywisto¶æ jest katalizatorem i inspiracj± dla mnie do pisania muzyki. Ja siê nie bojê o przysz³o¶æ Behemoth, bo to co robimy pochodzi z ogromnej pasji, a czy rodzi j± mi³o¶æ czy nienawi¶æ, niewa¿ne, bo to pasja jest najwa¿niejsza.
http://www.stodola.pl/klub/?news=186

+ video: Nergal na koncercie

Osobi¶cie go nie oceniam. Uwa¿am, ¿e wszystko co robi pod szyldem Behemota to teart. Daleko mu do Samotha, Fausta czy innych st±d


Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Newsy ogólne
« Reply #177 on: 2010-01-16, 02:00:01 »
 Czasem mam wra¿enie, ¿e im zespó³ jest bardziej znany, na tym wiêcej mo¿e sobie pozwoliæ a potem skomentowaæ ewentualne zarzuty tym, ¿e to ciemnogród, naruszanie wolno¶ci s³owa itd. :-k Ale niech siê ¿r±, w³a¶ciwie mi to w niczym nie przeszkadza. Muzyki to nie zeszmaci ani nie uszlachetni.


 Panie Nergalu, podrzyj pan Koran i Talmud! Publicznie pan podrzyj, miej pan tê odwagê! Podar³e¶ pan Bibliê ochoczo, podrzyj pan inne ¶wiête ksiêgi! Podrzesz pan?
« Last Edit: 2010-01-17, 16:17:30 by Sol »

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Newsy ogólne
« Reply #179 on: 2010-01-20, 11:27:39 »
Panie Nergalu, podrzyj pan Koran i Talmud! Publicznie pan podrzyj, miej pan tê odwagê! Podar³e¶ pan Bibliê ochoczo, podrzyj pan inne ¶wiête ksiêgi! Podrzesz pan?
Jak znam ¿ycie to zrobi unik w stylu, ¿e go Koran i Talmud za m³odu nie "uwiera³" i nie zniewala³...

Matko, czy ta sprawa kiedykolwiek ucichnie? Dajcie spokoj...

1.Kiedy w 2006 'Machina' umiescila na okladce 'Madonne (piosenkarke) z Dzieciatkiem' nikt nie naciskal na ich Naczelnego, zeby zamiescil portret Mahometa, tym samym udowadniajac, ze faktycznie ma jaja i nie boi sie 'walki z symbolami'.

2.Kiedy w 2000 wloski artysta Maurizzo Cattelan zaprezentowal w Warszawie swoja rzezbe z Papiezem przygniecionym meteorytem, nikt nie wywieral na nim presji, zeby w podobny sposob przedstawil judaistycznego Mojzesza.

3.Kiedy w 2001 w Gdansku Dorota Nieznalska pokazala w galerii sztuki zdjecie meskiego czlonka rozpietego na krzyzu, tez nikt nie wymuszal na niej ukazania w podobny sposob penisa ktoregos z muzulmanskich prorokow.

Kazdy obala takie symbole, ktore mu najbardziej ciaza i tyle. Niech sobie Nergal targa co tam chce i niech mu idzie na zdrowie.

+_+_+_+_+_+

Lacrimosa potwierdzila swoja obecnosc na tegorocznym Masters Of Rock w czeskich Vizovicach. Wprawdzie pasuja tam jak piesc do nosa (w towarzystwie Manowar, Accept, Doro czy Annihilator), ale pewnie spore tlumy przyciagna...
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

 

lofty-success