Author Topic: Newsy ogólne  (Read 223898 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Newsy ogólne
« Reply #195 on: 2010-04-03, 11:11:13 »
to taka muzyka, po której mo¿na mieæ kolorowe sny :P

ale tak szczerze to mimo, ¿e nie lubiê takiego grania, kilka fragmentów ma ca³kiem ciekawych

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Newsy ogólne
« Reply #196 on: 2010-04-08, 22:41:39 »
to taka muzyka, po której mo¿na mieæ kolorowe sny :P

ale tak szczerze to mimo, ¿e nie lubiê takiego grania, kilka fragmentów ma ca³kiem ciekawych
Na tym debiutanckim albumie Terminal, który jak napisa³em pobrzmiewa mi odrobinê "Images and Words" Dream Theater, brak mi przynajmniej jednej, d³u¿szej i epickiej kompozycji na miarê Take The Time lub Metropolis Part 1 (tutaj scoverowany akurat).
Wyslano: 2010-04-03, 11:54:39
Quote from: Onet
Zespó³ LCD Soundsystem koñczy karierê, poniewa¿ nie odnajduje siê we wspó³czesnym przemy¶le muzycznym.
Wokalista grupy, James Murphy, zdradzi³ jaki¶ czas temu, ¿e trzeci album LCD Soundsystem, "This is Happening", najprawdopodobniej bêdzie ostatnim w dorobku formacji. Teraz poda³ przyczyny tej decyzji.
- Format p³ytowy ju¿ nie ma przysz³o¶ci, to koniec - t³umaczy Murphy. - To jeden z powodów, dla których zwijam zabawki i idê do domu. To nic z³ego w moim przypadku, bo mam 40 lat. Jestem staro¶wieckim facetem ze staro¶wieck± wra¿liwo¶ci± muzyczn±. By³em anachroniczny ju¿ w wieku 30 lat, a teraz jestem po prostu ¶mieszny.
Muzyk nie zgadza siê te¿ z opini±, ¿e sukces na scenie to synonim zamo¿no¶ci.
- Dlaczego wszyscy zak³adaj±, ¿e zespo³y musz± byæ bogate? - zastanawia siê artysta. - Hydraulicy nie staj± siê bogaci, wiêc dlaczego z muzykami mia³oby byæ inaczej? Przez ca³e ¿ycie gram i zawsze dok³ada³em do biznesu, ale robi³em to, bo to dawa³o mi szczê¶cie i spe³nienie.
Longplay "This is Happening" trafi do sklepów 17 maja. Poprzednie dzie³o LCD Soundsystem, "Sound of Silver", ukaza³o siê w marcu 2007 roku. Grupa zadebiutowa³a w 2005 roku imienn± p³yt±, z której pochodzi³ przebój "Daft Punk Is Playing at My House".
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Newsy ogólne
« Reply #197 on: 2010-04-12, 17:54:54 »
Quote from: Onet
Zespó³ LCD Soundsystem koñczy karierê, poniewa¿ nie odnajduje siê we wspó³czesnym przemy¶le muzycznym.
Wokalista grupy, James Murphy, zdradzi³ jaki¶ czas temu, ¿e trzeci album LCD Soundsystem, "This is Happening", najprawdopodobniej bêdzie ostatnim w dorobku formacji. Teraz poda³ przyczyny tej decyzji.
- Format p³ytowy ju¿ nie ma przysz³o¶ci, to koniec - t³umaczy Murphy. - To jeden z powodów, dla których zwijam zabawki i idê do domu. To nic z³ego w moim przypadku, bo mam 40 lat. Jestem staro¶wieckim facetem ze staro¶wieck± wra¿liwo¶ci± muzyczn±. By³em anachroniczny ju¿ w wieku 30 lat, a teraz jestem po prostu ¶mieszny.
Muzyk nie zgadza siê te¿ z opini±, ¿e sukces na scenie to synonim zamo¿no¶ci.
- Dlaczego wszyscy zak³adaj±, ¿e zespo³y musz± byæ bogate? - zastanawia siê artysta. - Hydraulicy nie staj± siê bogaci, wiêc dlaczego z muzykami mia³oby byæ inaczej? Przez ca³e ¿ycie gram i zawsze dok³ada³em do biznesu, ale robi³em to, bo to dawa³o mi szczê¶cie i spe³nienie.
Longplay "This is Happening" trafi do sklepów 17 maja. Poprzednie dzie³o LCD Soundsystem, "Sound of Silver", ukaza³o siê w marcu 2007 roku. Grupa zadebiutowa³a w 2005 roku imienn± p³yt±, z której pochodzi³ przebój "Daft Punk Is Playing at My House".

O kurcze, szkoda tak ¶wietnego i oryginalnego projektu, ale jak widaæ sukces artystyczny (bo obie poprzednie p³yty i d³ugi utwór 45:33 zyska³y bardzo du¿y rozg³os w ¶wiecie alternatywy i indie portali, plus wysokie miejsca w rocznych podsumowaniach), nie idzie w parze z zarabianiem pieniêdzy.


Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Newsy ogólne
« Reply #199 on: 2010-05-25, 21:45:08 »
News z serii "To juz przegiecie":

Szwedzki Evergrey zostal obrabowany podczas trasy koncertowej. Wlamano sie do autobusu, ktorym podrozowal zespol, i skradziono sprzet oraz merchandise o wartosci przekraczajacej 35,000 euro. W zwiazku z tym zespol zostal zmuszony do odwolania wiekszosci koncertow do czasu, az zdobeda nowy gear, a dzisiejszy koncert we francuskim Lyonie zagraja na sprzecie supportu.

Cisnie sie na usta tylko jedno slowo: czyste kurestwo.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Newsy ogólne
« Reply #200 on: 2010-05-25, 21:52:48 »
 Dobrze, ¿e nie koncertowali w Polsce :P

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Newsy ogólne
« Reply #201 on: 2010-05-25, 21:58:26 »
Dobrze, ¿e nie koncertowali w Polsce :P

Nie, w ogóle :P

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Newsy ogólne
« Reply #202 on: 2010-05-25, 22:01:13 »
 Chodzi³o mi o to, ¿e dobrze, ¿e nie okradziono ich w Polsce... :P

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Newsy ogólne
« Reply #203 on: 2010-05-25, 22:02:24 »
To gdzie ich w koñcu okradziono?
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Newsy ogólne
« Reply #204 on: 2010-05-25, 22:29:32 »
To gdzie ich w koñcu okradziono?
Gdzie, jak nie w Polsce?! ;)
...If I call will you come and will you save me?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Newsy ogólne
« Reply #205 on: 2010-05-25, 22:54:57 »
To gdzie ich w koñcu okradziono?
Gdzie, jak nie w Polsce?! ;)
Tak podejrzewam, ale Voice tego nie napisa³. 8)
Wyslano: 2010-05-25, 22:38:46
Wg setlist po koncertach w Warszawie i Krakowie grali jeszcze w Wiedniu, wiêc mo¿e to nie u nas?
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Newsy ogólne
« Reply #206 on: 2010-05-25, 23:31:14 »
Oj tam zaraz w Polsce, newsy nie podaj± gdzie ich okradziono. Przesadzacie ju¿ z tym mitem Polaków-z³odziei. Znajomy obcokrajowiec podró¿uj±cy po ¶wiecie prawie non-stop by³ w Polsce wiele razy i nigdy nie zosta³ okradziony, za to na lotnisku we W³oszech 2 razy skradziono mu walizkê praktycznie spod nóg :P

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Newsy ogólne
« Reply #207 on: 2010-05-26, 00:22:03 »
To gdzie ich w koñcu okradziono?
Gdzie, jak nie w Polsce?! ;)
Tak podejrzewam, ale Voice tego nie napisa³. 8)
Wyslano: 2010-05-25, 22:38:46
Wg setlist po koncertach w Warszawie i Krakowie grali jeszcze w Wiedniu, wiêc mo¿e to nie u nas?

Sadze, ze raczej nie w Polsce - gdyby bylo to u nas, to odwolaliby juz ten wiedenski koncert, jak i pozniejszy we Wloszech. Stawialbym zatem na Francje (koncert dzisiaj) albo Wlochy wlasnie (koncert 2 dni temu - choc tu tez nie wiem, bo mysle, ze sprawa zostalaby naglosniona wczesniej). Podobno na ich oficjalnej stronie ma sie pojawic raport policji wraz z pelna lista skradzionych przedmiotow, takze do tego czasu raczej sie niczego wiecej nie dowiemy.


Drobny update z forum Evergrey:
Quote
Tiziana Hurd speaking, Evergrey's Manager.

(...) It is a really bad day for all us!! Unfortunately after France show in
date 25th May 2010, EVERGREY will have to stop the tour because someone
stole the equipment from us and then we can't contin...ue our tour.(...)

(...)someone stole 30,000 euros of equipment:
(whole drums) (2/3 Caparison guitar) (and more more guitar equipment)

(...)they are afraid to continue the tour...the tour manager(WARPIG AGENCY) ran away with 7000 euros and the band believed it was him for stealing tools...(...)

Sprawa sie robi zawila... Mysle, ze jednak trzeba poczekac na oficjalne oswiadczenie. Ale z tego wynika, ze na pewno nie stalo sie to w Polsce. Co nie zmienia faktu, ze chlopaki sa w koziej du*ie. Miejmy nadzieje, ze mieli ubezpieczony ten gear...

Edit:

Na oficjalnej stronie Evergrey pojawil sie raport policji w Rzymie (czyli juz wiemy, gdzie zostali okradzeni) wraz z pelna lista skradzionych przedmiotów (jest tego masa). Zespol prosi o kontakt, jesli komukolwiek uda sie znalezc na aukcjach internetowych czy w sklepach z uzywanym sprzetem sprzety o podanych numerach seryjnych. Poza skradzionym sprzetem okazalo sie rowniez, ze agencja organizujaca koncerty nie oplacila autobusu, ktorym poruszali sie po Europie muzycy, przez co aby wrocic do Szwecji musieli z wlasnej kieszeni wyplacic kierowcom 4500 euro.

Wspolczuje chlopakom. Nie dosc, ze ostatnio doswiadczyli powaznych przetasowan w skladzie, to jeszcze musza sie z takimi przeciwnosciami losu uzerac...
« Last Edit: 2010-05-29, 14:45:56 by VoiceOfCommonSense »
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Newsy ogólne
« Reply #209 on: 2010-08-08, 22:07:34 »
News od Nergala:

Quote
„Nie chcê was zanudzaæ szczegó³ami, ale nie mogê d³u¿ej ukrywaæ faktu, ze jestem powa¿nie chory i czeka mnie wieloetapowe leczenie, które mo¿e potrwaæ nawet do kilku miesiêcy. Tym samym odwo³ujemy najbli¿sze letnie festiwale, planowan± na wrzesieñ i pa¼dziernik trasê po Rosji i krajach Ba³tyckich oraz listopadowy tour po USA. Wiem, ze nie s± to dla Was najlepsze newsy ale zdrowie jest najwa¿niejsze. Czeka mnie nie³atwy okres i du¿o pracy ale stal hartuje siê w ogniu, czy¿ nie? Znacie mnie na tyle, ¿e wiecie, ze wyjdê z tego silniejszy ni¿ kiedykolwiek. Wtedy tez zaplanujemy wszystkie koncerty od nowa i z jeszcze wiêkszym rozmachem. W tej chwili czuje siê dobrze, moja g³owa jest sfokusowana na walkê z chorob±, wszystko jest pod kontrol± fachowego personelu. Mam przy sobie najwspanialsz± i kochaj±c± kobietê, rodzinê, zespó³, menagerow i ludzi z firm wydawniczych, którzy robi± wszystko ¿eby mnie wspieraæ. Nie proszê o wiêcej jak tylko o odrobine cierpliwo¶ci. Chcia³bym dodaæ, i¿ fakt, ze w najbli¿szym czasie nie bêdziemy koncertowaæ nie oznacza ze przechodzimy w stan hibernacji. Mamy wam wiele do zaoferowania i w ci±gu najbli¿szych miesiêcy Behemoth bêdzie funkcjonowa³ na wielu innych p³aszczyznach. W najbli¿szych dniach spodziewajcie premiery naszego najnowszego clipu „Alas, Lord Is Upon Me”. Gwarantuje, ze jest to najdoskonalszy, najbardziej prowokacyjny i stymuluj±cy obraz jaki kiedykolwiek pope³nili¶my. Ponadto koñczymy prace nad trzyp³ytowym wydawnictwem DVD „Evangelia Heretika”, które ujrzy ¶wiat³o dzienne jeszcze w listopadzie tego roku nak³adem Mystic Prod. W tym miesi±cu otwieramy nasz sklep internetowy na ca³y ¶wiat, jednocze¶nie pracuj±c nad nowymi wzorami koszulek i ekskluzywnymi gad¿etami, które bêd± w nim dostêpne. To by by³o na tyle… bêdziemy na bie¿±co informowaæ was o tym co siê dzieje w naszym obozie. Rogi w górê!”

 :?
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

 

lofty-success