Author Topic: Union Of Rock Wêgorzewo 2006  (Read 6052 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Juzef Le Dragon

  • Guest
Union Of Rock Wêgorzewo 2006
« on: 2006-07-20, 13:02:17 »
Dobrze, ¿e za bilet przysz³o mi nie p³aciæ, ale to i tak by³a strata czasu. Pewnie i tak nikt z forum oprucz mnie nie poszed³ na to badziewie, ale to i lepiej. Wiecie, ¿e Soulfly jeszcze istnieje? I siê ruszaj± (niemrawo, ale zawsze co¶). Poza tym godna uwagi by³a Agressiva 69 i IRA (o dziwo), bo reszta tak± tandet± wia³a, ¿e matko bosko. Poza tym taki szajs wygra³ konkurs, ¿e (przepraszam za wyra¿enie) rzygaæ siê chce. Moim nieskromnym zdaniem wêgorzewski festiwal schodzi na psy, skoñczy³y siê dobre dlañ czasy. Zabrak³o oczywi¶cie Everlaunch, który to przewa¿nie gra³ i przynajmniej to mia³o jaki¶ sens. Teraz pe³no jakich¶ niewydarzonych Strachów na lachów i Com. A organizatorzy chwal± siê, ¿e to taki najwiêkszy rockowy festiwal w Polsce. Po prostu rêce opadaj±. Widaæ, ¿e wyro¶li w oparach corocznych festiwalów discopolo organizowanych nad Wêgorap± w latach 90. I tylko jeszcze ostatnie 6 s³ów: MOJA NOGA WIÊCEJ TAM NIE POSTANIE. Dziwne, bo jako¶ to czêsto powtarzany zwrot miêdzy 13 a 15 lipca 2006.

[ Komentarz dodany przez: djdioda: Czw 20 Lip, 2006 13:50 ]
oprócz

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Re: Union Of Rock Wêgorzewo 2006
« Reply #1 on: 2006-07-20, 14:49:51 »
Quote from: Juzef Le Dragon
Wiecie, ¿e Soulfly jeszcze istnieje? I siê ruszaj± (niemrawo, ale zawsze co¶).

Wiemy, a moim zdaniem w³a¶nie prze¿ywa drug± m³odo¶æ. By³em w tym roku na ich koncercie w Strasb. i tak siê bawi³em, ¿e prawie straci³em przytomno¶æ :mrgreen2: Zatrudnienie nowych, m³odych i nieznanych muzyków przez Maxa by³o genialn± decyzj±. Kolesie dobrze graj±, a przede wszystkim ¶wietnie siê przy tym bawi±. Nie ma w nich takiego "yeah, patrzcie jacy my jeste¶my fajni" :mrgreen2: no i grali star± Sepulturê (na Union te¿ grali?)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Union Of Rock Wêgorzewo 2006
« Reply #2 on: 2006-08-17, 15:02:18 »
O, a ja akurat wyjechalam, jak sie to zaczynalo... ale na Agressive bym poszla. (Na Soulfly pewnie tez, bo jednego dnia z A. grali, to na ten sam bilet...)
A mi znajomi pisza, ze fajnie bylo. Jeszcze an forum festiwalowe zajrze, co tam pisali :]

 

lofty-success