Mourner's Corner > Uwagi i propozycje

Koszulki!

(1/20) > >>

minder:
Moi drodzy, w końcu ruszyło!
Temat był poruszany tu i tu. Nawet zostały wybrane projekty (Kasandra ma dzięki temu koszulkę gratis). Zaraz je wykopię i wkleję tutaj w ramach przypomnienia.

Myślę, że Alth poinformuje Was jaka jest rozmiarówka, ale możecie się już wstępnie deklarować. Koszulki zostaną zamówione jeśli będzie co najmniej 30 deklaracji - wtedy koszt koszulki wyniesie około 35zł (plus koszta wysyłki). Wiadomo, że im więcej zgłoszeń, tym tańsze koszulki (musi się zwrócić koszt przygotowania szablonów). O szczegóły proszę pytać Altha lub ewentualnie Nilfheima.

Ankieta jest wielokrotnego wyboru. W przypadku chęci zakupu większej liczby z danego rozmiaru (lub jakieś specjalne życzenia) - proszę o informacje w poście.

Uwaga, reklama :) Koszulki zostaną wykonane przez Studio Poligrafii i Reklamy Orion. Jeśli współpraca będzie dobrze przebiegać, to będziemy składać kolejne zamówienia - różne wzory, opcje; flagi, bannery. Może jak w końcu wypali koncert Opeth z prawdziwego zdarzenia, to stawimy się na nim umundurowani i oflagowani :mrgreen: Przypominam, że według danych od managera zespołu, najbliższy koncert naszych ulubieńców w Polsce planowany jest na 2009 rok. Co nie zmienia faktu, że lobbujemy na rzecz zaciągnięcia chłopaków do bielskiego Rude Boy Club ^^

djdioda:

--- Quote from: minder on 2008-07-03, 00:02:29 ---Nawet zosta³y wybrane projekty

--- End quote ---
A mo¿na wiedzieæ kto je wybiera³? :P

minder:
Strasznie dawno to było ;) Właśnie szukam wszystkiego.
Wyslano: 2008-07-03, 00:34:30 Projekt Kasandry - planowany do umieszczenia na tzw. "kieszonce", czyli lewym cycu. Z tyłu ksywa forumowa (czcionka raczej do wyboru, byle niezbyt fikuśna).

Jeśli ktoś ma inne projekty, to niech się nie krępuje i zamieszcza. Kasandra ma obiecaną darmową koszulkę, bo to jej projekt został wybrany kiedyś tam jako najsensowniejszy. Ale jeśli ktoś nagle wystrzeli super projekt, to czemu by nie zmienić ;)

EDIT:
A może to buckethead wygrał? :-k

djdioda:
Ja mam fajny projekt nawi±zuj±cy do forumowego folkloru:

=D

Luksor:
Osobi¶cie bardziej podoba mi siê projekt Kasandry:

czyli co¶ niedu¿ego na koszulce - jak to Minder okre¶li³ "na lewym cycu", choæ gitarzy¶ci pewnie woleliby na prawym :P bo pas od gitary nie zas³ania. :wink:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version