Author Topic: Ksiêga wpisów rrrradosnych  (Read 610960 times)

0 Members i 3 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #435 on: 2006-10-21, 21:15:05 »
Mam w koncu jasna sytuacje na studiach, przejelam wladze na roku i bede siac terror. I dobrze :twisted:

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #436 on: 2006-10-22, 01:43:46 »
...jestem po koncercie japoñskiej (!) formacji stoner/doomowej Church of Misery. ODLOT! Totalne Black Sabbath z pocz±tku '70, trochê a la Electric Wizard z domieszk± psychadelii  8) no po prostu jedna z rzeczy, jakie lubiê najbardziej. Do tego kupi³em ich ostatni album i koszulkê za grosze, targuj±c siê (wg polskiego zwyczaju) z ledwo pos³uguj±cym siê angielszczyzn± japoñcem (aczkolwiek cz³owiek by³ bardzo mi³y, pogadali¶my o trasie po europie) przy stanowisku merczandajzingowym :D w ogóle by³o mo¿e z 50 osób max., koncert trwa³ nieca³± godzinê, ale co tam 8)

edit:
dla zainteresowanych: majspejs zespo³u, mo¿na pos³uchaæ kilku kawa³ków. Polecam szczególnie pierwszy, "I, motherfucker"
« Last Edit: 2006-10-22, 01:50:20 by buckethead »

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #437 on: 2006-10-22, 19:03:27 »
uwielbiam mój rower, pisałem tu kiedyś o nim. Wieśbike aka Rozpierdalator :D ten rower czyni cuda gdy się na nim jeździ o czym dowiaduję się za każdym razem gdy na niego wsiadam, np. dziś. czy wasz rower potrafi ot tak po prostu nagle zrobić obrót o 90 stopni wokół własnej osi? albo siodełko obkręcić się razem z wami gdy się oglądacie za siebie, spodnie wchodzą w kółka zębate i prawie plecami do kierownicy się wraz z rowerem przewracacie? to potrafi mój wieśbike. na początku mnie wkurzał, ale teraz mnie tylko bawi :)
wczoraj byłem w supermarkecie kupić parę pizz i innego śmieciowego żarcia z okazji pustochatowia. byłem w glanach of coz, bo glany mają zajebisty bas o podłogę \m/ i koszulce Nokturnal Mortum. jakaś Babcia-na-mięsie jak to potem określiłem powyzywała mnie od narkomanów :| a ja się tylko zaśmiałem i odszedłem. ludzie są zabawni :)
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

KoralOwiec

  • Posts: 17
  • Karma: +0/-0
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #438 on: 2006-10-23, 19:07:11 »
Rety rety, d³ugo mnie tu nie by³o. Skoro ksiêga radosnych wpisów, to chcia³em siê pochwaliæ, ¿e w przeogromnej kopalni, jak± jest internet, trafi³em na nowe ¼ród³o bogatego muzycznego surowca :mrgreen: Tylko wydobywaæ trzeba bardzo ostro¿nie, ¿eby nie zostaæ przygniecionym ilo¶ci± materia³u :roll: ;)

Buczyslawa

  • Posts: 272
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • Polskie Forum Alice In Chains
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #439 on: 2006-10-23, 19:55:57 »
zainstalowa³am sobie super mega wypa¶n± wyszukiwarkê www.progarchives.com do Firefoxa  :mrgreen: o³ je^^ :mrgreen: o³ je ^^  :mrgreen: *cieszy siê jak dziecko*

* dziêkowaæ za dodanie mojej fejwryt emotki  :mrgreen:

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #440 on: 2006-10-23, 20:41:11 »
Profesor, którego wybra³em na mojego promotora, popro¶i³ mnie  dzisiaj o namiary na maila (tak siê sk³ada, ¿e mój adres zawiera nazwê pewnego zespo³u ze Szwecji na literê O), po czm spojrza³ na kartkê z adresem i zapyta³ mnie czy s³ucham ‘ciê¿szej muzy’ :shock: Okaza³o siê, ¿e by³ w zesz³ym roku na Metal Hammer Festival i Opeth przypad³ mu bardzo do gustu ;]
To potwierdza moj± tezê, ¿e tylko inteligentni ludzie s³uchaj± tego zespo³u  :mrgreen:
trafi³em na nowe ¼ród³o bogatego muzycznego surowca :mrgreen: Tylko wydobywaæ trzeba bardzo ostro¿nie, ¿eby nie zostaæ przygniecionym ilo¶ci± materia³u :roll: ;)
Mo¿e jakie¶ szczegó³y? ;]

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #441 on: 2006-10-24, 08:21:26 »
jakie¶ dwie noce temu jad³em z chiñczykami pieczonego szczura na patyku ;D
mam nadziejê ¿e mnie to nie zabije  :mrgreen:
i do tego wczoraj uda³o mi siê wyrwaæ chinkê a my¶la³em ¿e to niemo¿liwe bo prawie wszystkie uciekaj± jak do nich zagadaæ ;D
« Last Edit: 2006-10-24, 08:23:02 by kara¶ »

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #442 on: 2006-10-24, 22:51:17 »
jaki jest ¶redni wzrost Chinek? :)
szczura bym nie zjad³, b³eee

czasem da siê co¶ skutecznie zorganizowaæ. na moj± akcjê przeciwko kolesiowi, który psuje tagi na last.fm zaczynaj± powoli odpowiadaæ admini. obiecuj±, ¿e tagi zostan± naprawione, kole¶ zbanowany i je¶li to mo¿liwe zmodyfikowany system zapamiêtywania du¿ych i ma³ych liter od kolesia, który pierwszy zapisuje w serwisie dany utwór. jupi \m/, a akcja ma dopiero 3 dni :)
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Nile

  • Guest
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #443 on: 2006-10-24, 22:55:21 »
jaki jest ¶redni wzrost Chinek? :)
szczura bym nie zjad³, b³eee

czasem da siê co¶ skutecznie zorganizowaæ. na moj± akcjê przeciwko kolesiowi, który psuje tagi na last.fm zaczynaj± powoli odpowiadaæ admini. obiecuj±, ¿e tagi zostan± naprawione, kole¶ zbanowany i je¶li to mo¿liwe zmodyfikowany system zapamiêtywania du¿ych i ma³ych liter od kolesia, który pierwszy zapisuje w serwisie dany utwór. jupi \m/, a akcja ma dopiero 3 dni :)

Mo¿e dostaniesz darmowego subscribera?  :o

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #444 on: 2006-10-24, 23:14:09 »
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #445 on: 2006-10-25, 00:17:30 »
jaki jest średni wzrost Chinek? :)
szczura bym nie zjadł, błeee

czasem da się coś skutecznie zorganizować. na moją akcję przeciwko kolesiowi, który psuje tagi na last.fm zaczynają powoli odpowiadać admini. obiecują, że tagi zostaną naprawione, koleś zbanowany i jeśli to możliwe zmodyfikowany system zapamiętywania dużych i małych liter od kolesia, który pierwszy zapisuje w serwisie dany utwór. jupi \m/, a akcja ma dopiero 3 dni :)

Może dostaniesz darmowego subscribera?  :o
e tam. subscibera każdy sobie może kupić :P chcę tylko żeby te cholerne tytuły zostały naprawione a koleś zakończył karierę na last.fm

wpis radosny: jutro mam skrócone lekcje \m/ [ ale wpis... :) ]

edit: razem z jednym adminem zbieram teraz dowody ( jak to profesjonalnie brzmi, truuu akcja \m/ ;) )na to, że ten jeden koleś jest odpowiedzialny za tagi. Dowody są porządne [PMy, print screeny z shoutboxów kilku userów, screeny ze skasowanych już tematów na forum grupy], koleś zostanie prawdopodobnie zbanowany. natomiast jeżeli chodzi o tagi - niedawno na forum last.fmowym powstał o tym topic, ale dopiero od kilku postów odzywają się ludzie, ktorzy jak my wiedzą kto te tagi spieprzył. dopiero dziś się o tym topicu dowiedziałem i dopiero dziś tam napisałem :/ poza tym na sprawę nałożyła się jeszcze moja grupa i tagi [wszystkie] będą niedługo naprawiane. niedawno naprawione zostały tagi My Dying Bride i część tagów Evanescense czy jak to tam się pisze :) pozdr :)

edit: za tydzień kręcę z kumplami drugi amatorski filmik \m/ - niemy film o wampirach pt. "Nieustraszeni obrońcy wampirów" ( greenpeace broni biednego vampire'a [przed ohydnymi wieśniakami], uznając go za przedstawiciela gatunku na wyginięciu, scenariusz pisze tym razem kumpel ) \m/
« Last Edit: 2006-10-25, 14:58:35 by Soja »
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #446 on: 2006-10-25, 15:52:55 »
Przypomnê w takim razie, ¿e jeszcze nie zaprezentowa³e¶ nam Waszego poprzedniego dzie³a ;)
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #447 on: 2006-10-25, 20:16:16 »
Jutro moj tata bedzie w Krakowie i podrzuci mi moje ksiazki, ktorych nie wzielam z domu i moze jeszcze  (oby  [-o< ) jakas wodke ze Slowacji ;)
A pojutrze bede w Warszawie i sie spotkam z innymi uzytkownikami naszego cudownego forum :)

[offtop]
A co to za moherowa demonstracja em³otów?
 :bangroup:
[/offtop]

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #448 on: 2006-10-25, 22:22:26 »
Kasandra a doda³am, bo mnie emota rozwali³a, taka na czasie jest  :mrgreen:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #449 on: 2006-10-26, 16:11:08 »
Flash Player 9 beta for Linux dzia³a mi jak trzeba, a nawet lepiej ni¿ powinien ;) Tym razem potrafi korzystaæ z linuksowego miksera d¼wiêku i mi reklamy zaczê³y siê mieszaæ z muzyk± :P
True Pagan Winter Crew