Author Topic: Ksiêga wpisów rrrradosnych  (Read 610960 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1365 on: 2007-09-01, 17:08:07 »
Kpi³em sobie Wyborcz± z dodatkiem growym, s± tam jakie¶ badziewia, ale co wa¿ne jest tam Disciples II, imo jedna z najlepszych strategii rpg, genialny klimat! :]
selfbanned

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1366 on: 2007-09-01, 18:08:38 »
 O, o :) Ile ja czasu przed Disciplesem przesiedzia³em... Nawet raz kompa kuzynowi spali³em graj±c w³a¶nie w t± grê :mrgreen:

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1367 on: 2007-09-01, 19:19:05 »
No to jak ju¿ masz to gentoo, to czemu ci±gle siedzisz pod Fedor±?  :twisted:
Przecie¿ gentoo jest fajne - na dowód masz moje: http://robak.vlo.torun.pl/~gosia/gentoo.png ;]
Bo na razie zainstalowa³em na laptopie, ale jeszcze jest surowe: nie ma iksów, KDE, prawie nic :D W sumie tylko w wolnych chwilach siê nim zajmujê i stopniowo stawiam poszczególne sk³adniki. Jak na razie jestem zachwycony jako¶ci± dokumentacji, przejrzysto¶ci± dystrybucji, mo¿liwo¶ciami konfiguracji [nale¿ê do tych, którzy lubi± mieæ jak najwiêcej prze³±czników, pokrête³ek, ga³ek, wajch etc. :mrgreen: oczywi¶cie sensownie opisanych] - tzn. gentoo nie robi nic bez mojej wiedzy 'sobie w tle'. I bardzo du¿o mo¿na siê nauczyæ podczas instalacji tej dystrybucji - system przestaje stanowiæ niewiadomo-jak-dzia³aj±c± czarn± skrzynkê, a zaczyna wygl±daæ jak zbiór trybików, z których ka¿dy ma okre¶lon± [i jasn±!] funkcjê :) [z linuksem na powa¿nie siê zapoznajê dopiero od oko³o roku, st±d moje 'opó¼nienie' w tych kwestiach].
Instalacja na PeCecie w planach :)

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1368 on: 2007-09-01, 21:04:25 »
No dokumentacjê rzeczywi¶cie maj± ¶wietn±. Mo¿e o tym ¶wiadczyæ fakt, ¿e Gentoo by³o w³a¶ciwie pierwsz± dystrybucj± jak± stawia³am (nie licz±c ekspresowej instalacji Slacka typu "za r±czkê"), a z palca* zajê³o mi to jedno popo³udnie. Potem noc kompilacji iksów i rano mia³am gotowy system na lapku. ;] Mi³o¶æ trwa do dzi¶ i przynosi profity finansowe  :mrgreen:

* tak tak, wtedy gentoo jeszcze siê nie dorobi³o instalatora ;]
« Last Edit: 2007-09-01, 21:07:57 by djdioda »

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1369 on: 2007-09-01, 22:06:36 »
Ja w³a¶nie instalujê 'z palca', celem poznania tajników dzia³ania systemu, tzn. funkcji poszczególnych plików konfiguracyjnych etc. :)

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1370 on: 2007-09-01, 23:05:37 »
Zmieni³em naci±gi i teraz za bêbnami robiê masakrê. :mrgreen:
[under construction]

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1371 on: 2007-09-01, 23:15:53 »
Zmieniłem naciągi i teraz za bębnami robię masakrę. :mrgreen:
Na jakie? :) U mnie EVANS EMAD na centralce i G2 tej samej firmy na tomach również robią masakrę :twisted: Szczególnie po ostatniej zmianie bębnów [trafiła mi się ostatnio całkiem niezła okazja] - teraz stopa brzmi, jak to określiła moja znajoma, "jakby dziesięciometrowy czarny kocur grubymi łapami skakał po dachach kościołów" :mrgreen:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1372 on: 2007-09-02, 16:51:59 »
jutro wybieram siê na fajny koncercik (Desert Eagle, Armia i ktos tam jeszcze...:)  faaaaajnie:D 
Ej, to u mnie w Piotrkowie wczoraj by³o!! :P Desert Eagle to s± ziomale moi :P
...If I call will you come and will you save me?

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1373 on: 2007-09-02, 19:50:55 »
Kpi³em sobie Wyborcz± z dodatkiem growym, s± tam jakie¶ badziewia, ale co wa¿ne jest tam Disciples II, imo jedna z najlepszych strategii rpg, genialny klimat! :]
O, o :) Ile ja czasu przed Disciplesem przesiedzia³em... Nawet raz kompa kuzynowi spali³em graj±c w³a¶nie w t± grê :mrgreen:

No ba, panowie, te¿ siê ostro nagra³em w to. Kumpel te¿ gra³, ale inn± ras± (czy co to tam by³o) i opowiadali¶my sobie potem, co siê dzia³o :) Fajna gra to by³a :) Kiedy¶ chcia³em pograæ w Etherlords II ale to jakie¶ dziwne i jakby trudne dla mnie by³o (taka jakby karcianka na komputerze)

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1374 on: 2007-09-02, 19:58:24 »
Zmieni³em naci±gi i teraz za bêbnami robiê masakrê. :mrgreen:
Na jakie? :) U mnie EVANS EMAD na centralce i G2 tej samej firmy na tomach równie¿ robi± masakrê :twisted: Szczególnie po ostatniej zmianie bêbnów [trafi³a mi siê ostatnio ca³kiem niez³a okazja] - teraz stopa brzmi, jak to okre¶li³a moja znajoma, "jakby dziesiêciometrowy czarny kocur grubymi ³apami skaka³ po dachach ko¶cio³ów" :mrgreen:

A u mnie Evan Resonant na centralce, ale wyt³umionej, jakbym triggera posadzi³. Na tomasz te¿ mam Generê G2, a werbel okupuje Genera Dry. Taka siara z tego idzie! Jak widac obydwaj preferujemy, podobny sprzêt. :twisted:
[under construction]

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1375 on: 2007-09-02, 20:37:43 »
A u mnie Evan Resonant na centralce, ale wyt³umionej, jakbym triggera posadzi³.
Koniecznie zamontuj kiedy¶ EMADa, ten naci±g po prostu POWALA. Z mojego dawnego marnego Power Beata zrobi³ co¶, co siê wydawa³o niemo¿liwe na takim sprzêcie, a na obecnej centralce jest tak, jak napisa³em w poprzednim po¶cie :D

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1376 on: 2007-09-02, 21:18:17 »
Jak widac obydwaj preferujemy, podobny sprzêt. :twisted:
lol, ¿ebys wiedzia³  :twisted: 8) :shock:
...If I call will you come and will you save me?

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1377 on: 2007-09-02, 21:48:29 »
Dosta³am ju¿ plan zajêæ, jestem szczê¶liw± posiadaczk± karmelowej herbatki Dilmah (rzeczywi¶cie podobna w smaku do Irish Cream Teekanne), mam co czytaæ, zrobi³am porz±dek w szafie i ¶wiat siê nagle zrobi³ jaki¶ mi³y. Jeszcze tylko wycieczka do lasu i bêdzie pe³nia szczê¶cia.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1378 on: 2007-09-02, 22:37:07 »
Koniecznie zamontuj kiedyś EMADa, ten naciąg po prostu POWALA. Z mojego dawnego marnego Power Beata zrobił coś, co się wydawało niemożliwe na takim sprzęcie, a na obecnej centralce jest tak, jak napisałem w poprzednim poście :D
Jak obecny się zmęczy, to nie omieszkam tak zrobić. :D

lol, żebys wiedział  :twisted: 8) :shock:
Wiem. :P
[under construction]

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1379 on: 2007-09-03, 12:29:41 »
 Wróci³em ze szko³y i ¿yjê :) Zmieni³o mi siê dwóch nauczycieli, na gorszych oczywi¶cie, przez ca³y tydzieñ chodzê na godzinê ósm± rano :D Ogólnie plan jest tragiczny :mrgreen: