Author Topic: Ksiêga wpisów rrrradosnych  (Read 611000 times)

0 Members i 4 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1530 on: 2007-10-10, 17:15:06 »
selfbanned

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1531 on: 2007-10-10, 23:17:50 »
Mój brat niedawno sobie Zune'a kupi³. W³a¶ciwie to importowa³. Te¿ ma³e i czarne :P
To nie jest przypadkiem ten microsoftowy szmelc, który w porównaniu z (badziewnym sk±din±d) iPodem wypada jak kukuru¼nik przy boeingu?
True Pagan Winter Crew

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1532 on: 2007-10-11, 00:49:17 »
Mamy neta, haha :] I w sumie to tyle radosnych rzeczy. No, widzia³am siê jeszcze z kumplem (takim 'przyjacielem z dzieciñstwa' :P tylko siê nam drogi rozesz³y w wieku lat ze 12) po 1,5 roku bez kontaktu. On mnie w sumie Opethem zarazi³, o. Tak sympatycznie, no i za³apa³am siê na studenckie spagetti (makaron tesco + przecier pomidorowy aro ;]).
wszystko, co sko¶ne.

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1533 on: 2007-10-11, 16:38:59 »
To nie jest przypadkiem ten microsoftowy szmelc, który w porównaniu z (badziewnym sk±din±d) iPodem wypada jak kukuru¼nik przy boeingu?

 Nie mam zielonego pojêcia, a spytaæ nie mogê, bo brata wywia³o.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1534 on: 2007-10-11, 16:56:44 »
Mój brat niedawno sobie Zune'a kupi³. W³a¶ciwie to importowa³. Te¿ ma³e i czarne :P
To nie jest przypadkiem ten microsoftowy szmelc, który w porównaniu z (badziewnym sk±din±d) iPodem wypada jak kukuru¼nik przy boeingu?
Hah, obejrza³am sobie zdjêcia i screeny z oprogramowania (Zune Marketplace, odpowiednik iTunes Store) i stwierdzam, ¿e Microsoft to naprawdê wstydu nie ma. Rozumiem r¿n±æ od kogo¶ pomys³y, funkcjonalno¶æ itp., ale ¿eby nawet wygl±du w³asnego nie zrobiæ? :> Imo to tak jakby ¶ci±gn±æ od kogo¶ projekt i zapomnieæ zmieniæ nazwiska :P

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1535 on: 2007-10-11, 17:35:54 »
 Wa¿ne, ¿e dzia³a :P

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1536 on: 2007-10-11, 19:57:12 »
Jajecznica na kie³basie, jedna z lepszych które zrobi³am w ¿yciu (i nawet nie zapomnia³am posoliæ! :mrgreen:), poprawi³a mi na t± chwilê do¶æ skutecznie humor ;] Chocia¿ ona jedna mi w ¿yciu wysz³a :P
wszystko, co sko¶ne.

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1537 on: 2007-10-11, 21:22:16 »
 Kiedy przez dni trzy ¿y³em sam, te¿ zrobi³em sobie jajecznicê, pierwsz± zreszt± w ¿yciu :D Ale ¿e siê soli, to nie wiedzia³em... :P

  A poza tym wszystko wraca do przepozytywnej normy :)

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1538 on: 2007-10-11, 22:07:36 »
moja pierwsza jajecznica by³a bez soli, pieprzy i ¿adnego t³uszczu xD

a z pozytywnych rzeczy - dzi¶ mia³am pierwsze zajêcia z migowego i jestem zachwycona :D umiem siê ju¿ przedstawiæ z imienia i nazwiska, zapytaæ kogo¶ o ww., poprosiæ o powtórzenie, zapisanie i podanie d³ugopisu (:
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1539 on: 2007-10-11, 22:49:42 »
a z pozytywnych rzeczy - dzi¶ mia³am pierwsze zajêcia z migowego i jestem zachwycona :D umiem siê ju¿ przedstawiæ z imienia i nazwiska, zapytaæ kogo¶ o ww., poprosiæ o powtórzenie, zapisanie i podanie d³ugopisu (:

Swoj± drog±, w³a¶nie skonstatowa³y¶my z Aibrean, ¿e przez 3 lata chodzi³y¶my do szko³y, w której z drugiej strony, w tym samym budynku, by³o gimnazjum i liceum dla nies³ysz±cych... Jako¶ nikt nigdy nie wpad³ na to, ¿eby jak±¶ tzw. integracjê zrobiæ :roll:
wszystko, co sko¶ne.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1540 on: 2007-10-11, 23:49:35 »
Tjaa, ilekroæ widywa³am migaj±cych rówie¶ników ogarnia³ mnie swego rodzaju wstyd, ¿e w razie czego nie bêdê umia³a nawet przeprosiæ, ¿e kogo¶ niechc±cy potr±ci³am czy có¶ :( Manowce, podziwiam i zazdroszczê tej jak¿e rzadkiej umiejêtno¶ci.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1541 on: 2007-10-12, 21:50:22 »
Omgomgomgomg. Kupiłem (aczkolwiek transakcja nie jest jeszcze sfinalizowana) palmtopa HP iPAQ H2210 :D Jedną z wielu jego zalet jest fakt, że obok Sharp Zaurus jest to jeden z najbardziej prolinuksowych palmtopów (100% wsparcie). Waham się między GPE i Opie ;) Jak go dostanę w swoje łapska, to sprzedaję Nokię.
True Pagan Winter Crew

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1542 on: 2007-10-13, 14:36:30 »
£iiii!!! Ile fajnych filmow w kinach, az sie nie moge zdecydowac, na co isc. Ale pojde... jakas moneta rzuce ;)
A w ogole pogoda dzis ladna, a ja sie lepiej czuje :) i prace domowa zrobilam, wiec sobie moge gdzies isc chyba nawet :]

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1543 on: 2007-10-13, 17:54:03 »
Idê do kumpla kinomaniaka, obejrzeæ film. On wybiera, a znaj±c jego gust bêdzie pysznie! :]
selfbanned

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #1544 on: 2007-10-13, 23:53:54 »
A u mnie te¿ by³o dzisiaj kino... I kawiarnia. By³a Kas, ogl±da³y¶my Scoop, jad³y¶my ciastka i pi³y¶my kawê po wiedeñsku... A na kolacjê zrobi³am broku³a... e, to znaczy z powodu niesprzyjaj±cych okoliczo¶ci wysz³a broku³owa breja (nie by³o durszlaka, zeby je uparowaæ, nie mog³am kupiæ kosteczek czosnkowych do sosu i ¶mietana by³a zwa¿ona...), ale i tak by³o faaajnie :D :twisted: :mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?