Author Topic: Ksiêga wpisów rrrradosnych  (Read 610973 times)

0 Members i 12 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2205 on: 2008-03-07, 00:46:38 »
Pytanie jeszcze brzmi: które urodziny obchodzi³ Jacek? ;) Odpowied¼ nie jest trywialna, bo to zale¿y od wykonywanego zawodu :)
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2206 on: 2008-03-07, 00:54:27 »
Raczej nie jest górnikiem ani kolejarzem, na policjanta te¿ mi nie wygl±da...
Parê osób obstawia dziennikarza muzycznego, ale mo¿e to tylko praca dorywcza... Wiêc...? Uchylisz nam r±bka tajemnicy, Jacku? ;)
...If I call will you come and will you save me?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2207 on: 2008-03-07, 07:59:01 »
Ty pacz, nie zakapowa³am... My¶la³am raczej o latach pracy... Najlepszego, Jacek! Czy¿by¶my byli rodzeni tego samego dnia?  ;>
Dziêki bardzo. :)  Czarna, urodzeni jeste¶my dok³adnie 6-go marca. Je¿eli chodzi o wiek, to mam bardzo ciekaw± datê urodzin, a mianowicie w roczniku powtarza siê dzieñ i miesi±c, czyli wychodzi kod 6363. Je¿eli chodzi o pracê, to jestem in¿ynierem w fabryce, czyli w sumie nic ciekawego, ale sza o tym wszystkim :-$ bo jak mnie namierz± w firmie, to mi ¿yæ nie dadz± (ostatnio z tymi wy¿ej drê niez³e koty - nawet chcieli mi zabroniæ dostêpu do netu w pracy, ale jak im powiedzia³em, ¿e w ogóle mogê do kompa nie zasiadaæ, to siê rozmy¶lili). W sumie to w du¿ej mierze sympatyczni ludzie, ale niestety wszyscy we ³bie maj± ju¿ tylko kasê oraz gorza³ê i wszystko co odbiega od standardu uwa¿aj± za nienormalne – oni ju¿ nie wiedz±, ¿e w ¿yciu istnieje co¶ jeszcze... Co siê tyczy muzyki, jest ona moj± wielk± ¿yciow± pasj±. Kiedy¶ my¶la³em, ¿e bêdê artyst±, potem trochê pisa³em niby profesjonalnie, ale da³em sobie spokój bo nie zap³acili, a poza tym pod¶wiadomie dziennikarstwo muzyczne traktowa³em jako zajêcie dla niespe³nionych artystów...

Edit: niegdy¶ mieszka³em w mie¶cie, w którym rokrocznie 6 marca obchodzono ¶wiêto zwi±zane z wyzwoleniem spod okupacji.

« Last Edit: 2008-03-07, 08:19:57 by Jacek »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2208 on: 2008-03-07, 12:05:59 »
Co to za miasto, Jacku? Fajnie by³o mieæ takie huczne urodziny? ;)

A ja mam dzisiaj wagary, dopiero wsta³am i s³ucham Roisin Murphy nabieraj±c nastroju na imprezê  :mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2209 on: 2008-03-07, 12:28:48 »
Gryfice w Zachodniopomorskim. Wieczorem na placu miejskim odbywa³ siê uroczysty capsztyk z udzia³em wojska - by³ apel poleg³ych, obowi±zkowa salwa z kabeków oraz rakietnice. Dla ma³ych ch³opców to by³o niezapomniane prze¿ycie - walczyli potem o tekturowo-metalowe ³uski po rakietach alarmowych.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2210 on: 2008-03-07, 20:27:58 »
Nauczy³em siê ze s³uchu graæ Morrow autorstwa Tyko Saariko i jego przyjació³ z Tenhi. Siê nie wydaje, ale trudne i ³amacz paluchów :/. Benighted Opethu do piêt nie dorasta (mówiê tu o ostatniej frazie, tego solo na akustyku).
No way in from the outside, no way out from within.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2211 on: 2008-03-08, 11:46:27 »
By³am wczoraj u Czy na imprezie... by³o fajnie, chwilami abstrakcyjnie. W³a¶nie wróci³am i odczuwam tzw. specyficzny dyskomfort, przez który mój dzieñ kobiet stan±³ pod znakiem zapytania. Ale mia³o byæ rado¶nie... Ale nie mogê, bo tu i tak nikt nie zrozumie twoja stara obiera pomarañcze na Trachominie ;P W ka¿dym razie dobrze siê bawi³am, i jak wychodzi³am rano, to pani portierka nic nie powiedzia³a, a nawet siê ³adnie u¶miecha³a. £a³.
No, to zbieram siê i idê ¶wiêtowaæ :] 8) (aha, zapomnia³abym: jak wraca³am, to w autobusie naprzeciwko mnie usiad³o Zjawisko. Jejku, a ja ju¿ zaczyna³am w±tpiæ w istnienie ³adnych ludzi, a tu proszê... nie, nie bêdê siê rozwodziæ; w ka¿dym razie takiej piêknej kobiety jeszcze nie widzia³am, cudowna by³a po prostu... teraz bêdê je¼dziæ 507 w tê i z powrotem, mo¿e j± spotkam jeszcze ;P)

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2212 on: 2008-03-08, 17:43:27 »
jak wraca³am, to w autobusie naprzeciwko mnie usiad³o Zjawisko. Jejku, a ja ju¿ zaczyna³am w±tpiæ w istnienie ³adnych ludzi, a tu proszê... nie, nie bêdê siê rozwodziæ; w ka¿dym razie takiej piêknej kobiety jeszcze nie widzia³am, cudowna by³a po prostu... teraz bêdê je¼dziæ 507 w tê i z powrotem, mo¿e j± spotkam jeszcze ;P)


Hah, ja pamiêtam, ¿e moim autobusem przez mo¿e piêæ przystanków jecha³a kiedy¶ najprawdziwsza elfka - wysoka, smuk³a, z alabastrow± cer±, kasztanowymi w³osami i najpiêkniejsz± kobiec± twarz± jak± zdarzy³o mi siê ogl±daæ, no a¿ wypatrywa³am czubka spiczastego ucha wystaj±cego spod w³osów. Co i rusz dyskretnie na ni± popatrywa³am nie mog±c wyj¶æ z podziwu  i zastanawiaj±c siê jakim cudem ca³y autobus nie idzie w moje ¶lady o.0 hmm, mo¿e halucynowa³am? ^^


W temacie: dosta³am uroczego badylka na Dzieñ Kobiet, pierwszy raz w ¿yciu nie od taty :D
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2213 on: 2008-03-09, 00:02:21 »
W temacie: dosta³am uroczego badylka na Dzieñ Kobiet, pierwszy raz w ¿yciu nie od taty :D
Pierwszy raz? Ja tam zazwyczaj od kolegów dostawa³am kwiatki... ;)
Dzi¶ te¿ ;)
A w ogóle to by³ bardzo mi³y dzieñ, mimo wieeeelkiego niewyspania... pogoda ¶liczna, robili¶my z dzieæmi w CILu zdjêcia metod± otworkow± (z puszek :D), zakoñczenie dnia równie mi³e :)
...If I call will you come and will you save me?

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2214 on: 2008-03-09, 11:34:49 »

 Co i rusz dyskretnie na ni± popatrywa³am nie mog±c wyj¶æ z podziwu  i zastanawiaj±c siê jakim cudem ca³y autobus nie idzie w moje ¶lady o.0 hmm, mo¿e halucynowa³am? ^^


Bo piêkno to rzecz gustu, nie na ka¿dym robi wra¿enie taki sam rodzaj urody  :P. "Piêkno jest w oczach patrz±cego".

Mój ojciec pierwszy raz uzna³ dzien kobiet  :shock: i sypn±³ mi trochê kasy  :mrgreen:
A kwiatów ciêtych nie lubiê, zawsze mi ¿al je potem wyrzuciæ,  w ogóle to smutne zabijaæ je w taki sposób  :? nardziej ciesz± oko rosn±c w ogrodzie albo doniczce.
« Last Edit: 2008-03-10, 14:27:57 by Jasmin »

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2215 on: 2008-03-09, 15:25:13 »
Wróci³em z Metalmania gdzie do dozna³em psychotyczno-mistycznego prze¿ycia okre¶lanego potocznie jako koncert Dillinger Escape Plan. :mrgreen:
[under construction]

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2216 on: 2008-03-09, 20:50:49 »
A kwiatów ciêtych nie lubiê
Ja te¿ nie, ale zobaczy³am ostatnio takiego, jakiego chcê. Ol¶ni³o mnie i us³ysza³am dajmoniona mówi±cego "to cudowno¶æ w formie kwiata". Ale naprawdê, taki jaki¶ ³adny by³, egzotyczny i niepodobny do niczego, nawet kwiata ledwo przypomina³ ;)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2217 on: 2008-03-10, 20:29:17 »
£uhu, sza³!
Dziêkujê Miladowi i Nilfheimowi za poprawienie mi nastroju ich wpisami w klubie samotnych serc... Dziêki, ch³opaki... A jednak s± jeszcze na TYM forum ludzie, którzy maj± poczucie humoru!  :mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2218 on: 2008-03-10, 20:35:31 »
a s± tacy co nie maj±? :shock:
No way in from the outside, no way out from within.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2219 on: 2008-03-10, 20:39:46 »
bez kitu, nooo....  :?
...If I call will you come and will you save me?

 

lofty-success