Author Topic: Ksiêga wpisów rrrradosnych  (Read 611011 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2295 on: 2008-03-22, 02:20:40 »
Odzyska³em moj± TODO list! :D Niech ¿yje chkdsk! :D

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2296 on: 2008-03-22, 14:12:10 »
Rano siê kajmak dogotowa³  (wczoraj wieczorem ju¿ nie mia³y¶my si³y czekaæ :D) i zrobi³y¶my z mam± mazurka :D Ciekawe, co z niego bêdzie... Przynajmniej ³adnie wygl±da  8) :mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2297 on: 2008-03-22, 19:45:47 »
Rano siê kajmak dogotowa³  (wczoraj wieczorem ju¿ nie mia³y¶my si³y czekaæ :D) i zrobi³y¶my z mam± mazurka :D Ciekawe, co z niego bêdzie... Przynajmniej ³adnie wygl±da  8) :mrgreen:

Tej, a co to ten kajmak jest? Bo mam w ksi±¿ce obok tego, co robi³am, mazurka kajmakowego i mnie trochê zaintrygowa³a nazwa.

A ja zrobi³am dzi¶ 3 ciasta :] Cieszyæ to siê mo¿e jutro bêdê, bo dzi¶ jestem wykoñczona.
wszystko, co sko¶ne.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2298 on: 2008-03-22, 20:07:26 »
A ja stworzy³em michê kruchych ciasteczek :D

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2299 on: 2008-03-22, 22:38:31 »
Tej, a co to ten kajmak jest?
Zagotowane s³odkie mleko zagêszczone. Gotuje siê w puszce w³o¿onej do garnka z wod± jakie¶ 3h, o ile dobrze pamiêtam. Ale mo¿na kupiæ gotowy.

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2300 on: 2008-03-23, 00:04:19 »
moja mamutka robi z takiego kajmaka/u (nie wiem jak to siê odmienia) i rumu wyborny likier :mrgreen: palce lizaæ.
Ja tam na to mówiê glutek albo krówka w puszce.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2301 on: 2008-03-23, 15:02:23 »
Tej, a co to ten kajmak jest?
Zagotowane s³odkie mleko zagêszczone. Gotuje siê w puszce w³o¿onej do garnka z wod± jakie¶ 3h, o ile dobrze pamiêtam. Ale mo¿na kupiæ gotowy.
A my¶my robi³y z cukru pudru i ¶mietany... Veila, to taki karmel jest :D Te¿ nie wiedzia³am wcze¶niej :) Ale mama przegotowa³a i baaardzo twardy jest :D
...If I call will you come and will you save me?

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2302 on: 2008-03-23, 15:32:45 »
Odbija mi po kilku godzinach s³uchania Sunn O))). Zacz±³em siê uwa¿nie ws³uchiwaæ w buczenie coolerka w kompie i odg³osy zas³ony szuraj±cej o pod³ogê i doszed³em do wniosku, ¿e to ¶wietna muzyka.
No way in from the outside, no way out from within.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2303 on: 2008-03-23, 21:43:04 »
Odbija mi po kilku godzinach s³uchania Sunn O))). Zacz±³em siê uwa¿nie ws³uchiwaæ w buczenie coolerka w kompie i odg³osy zas³ony szuraj±cej o pod³ogê i doszed³em do wniosku, ¿e to ¶wietna muzyka.
Polecam kilkukodzinne s³uchanie Sunn O))) w ciemnym pokoju zwieñczone nastêpnie przez noise [osobi¶cie próbowa³em wtedy Merzbow] - muzyczna faza wraz z efektami typu schizy, ¿e zaraz co¶ wyskoczy i stanie siê co¶ strasznego :mrgreen:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2304 on: 2008-03-23, 21:44:07 »
Zrobi³am pyszn± sa³atkê z kurczakiem wêdzonym! :)
...If I call will you come and will you save me?

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2305 on: 2008-03-23, 23:04:33 »
Odbija mi po kilku godzinach s³uchania Sunn O))). Zacz±³em siê uwa¿nie ws³uchiwaæ w buczenie coolerka w kompie i odg³osy zas³ony szuraj±cej o pod³ogê i doszed³em do wniosku, ¿e to ¶wietna muzyka.
Polecam kilkukodzinne s³uchanie Sunn O))) w ciemnym pokoju zwieñczone nastêpnie przez noise [osobi¶cie próbowa³em wtedy Merzbow] - muzyczna faza wraz z efektami typu schizy, ¿e zaraz co¶ wyskoczy i stanie siê co¶ strasznego :mrgreen:
wczoraj mia³em tak± sesjê. co¶ takiego plus alkohol koñczy siê lêkiem przed wej¶ciem do ciemnego kibla
No way in from the outside, no way out from within.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2306 on: 2008-03-23, 23:11:43 »
Odbija mi po kilku godzinach s³uchania Sunn O))). Zacz±³em siê uwa¿nie ws³uchiwaæ w buczenie coolerka w kompie i odg³osy zas³ony szuraj±cej o pod³ogê i doszed³em do wniosku, ¿e to ¶wietna muzyka.
Polecam kilkukodzinne s³uchanie Sunn O))) w ciemnym pokoju zwieñczone nastêpnie przez noise [osobi¶cie próbowa³em wtedy Merzbow] - muzyczna faza wraz z efektami typu schizy, ¿e zaraz co¶ wyskoczy i stanie siê co¶ strasznego :mrgreen:
wczoraj mia³em tak± sesjê. co¶ takiego plus alkohol koñczy siê lêkiem przed wej¶ciem do ciemnego kibla
O brzmi zdecydowanie zachêcaj±co ;] Trzeba bêdzie zrobiæ drugie podej¶cie do Sunn O))).
selfbanned

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2307 on: 2008-03-24, 00:35:00 »
Odbija mi po kilku godzinach słuchania Sunn O))). Zacząłem się uważnie wsłuchiwać w buczenie coolerka w kompie i odgłosy zasłony szurającej o podłogę i doszedłem do wniosku, że to świetna muzyka.
Polecam kilkukodzinne słuchanie Sunn O))) w ciemnym pokoju zwieńczone następnie przez noise [osobiście próbowałem wtedy Merzbow] - muzyczna faza wraz z efektami typu schizy, że zaraz coś wyskoczy i stanie się coś strasznego :mrgreen:
wczoraj miałem taką sesję. coś takiego plus alkohol kończy się lękiem przed wejściem do ciemnego kibla
O brzmi zdecydowanie zachęcająco ;] Trzeba będzie zrobić drugie podejście do Sunn O))).
Wymień jeszcze alkohol na inne lepsze dobra i masz horror, w którym sam uczestniczysz :twisted:

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2308 on: 2008-03-24, 10:35:45 »
Odbija mi po kilku godzinach s³uchania Sunn O))). Zacz±³em siê uwa¿nie ws³uchiwaæ w buczenie coolerka w kompie i odg³osy zas³ony szuraj±cej o pod³ogê i doszed³em do wniosku, ¿e to ¶wietna muzyka.
Polecam kilkukodzinne s³uchanie Sunn O))) w ciemnym pokoju zwieñczone nastêpnie przez noise [osobi¶cie próbowa³em wtedy Merzbow] - muzyczna faza wraz z efektami typu schizy, ¿e zaraz co¶ wyskoczy i stanie siê co¶ strasznego :mrgreen:
wczoraj mia³em tak± sesjê. co¶ takiego plus alkohol koñczy siê lêkiem przed wej¶ciem do ciemnego kibla
O brzmi zdecydowanie zachêcaj±co ;] Trzeba bêdzie zrobiæ drugie podej¶cie do Sunn O))).
Wymieñ jeszcze alkohol na inne lepsze dobra i masz horror, w którym sam uczestniczysz :twisted:

To ja ju¿ siê z Tob±, Nilf, zawczasu po¿egnam. Dobrym by³e¶ forumowiczem, fajnie Ciê by³o poznaæ...szkoda, ¿e zgin±³e¶ tak marnie XD

Deluminathorze, s³ugo Szatana, wstydzi³by¶ siê polecaæ cos takiego :]

cytatopiramidka, yeah!^ ^
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2309 on: 2008-03-24, 11:17:31 »
Del, z lepszymi dobrami nie radzê, chyba, ¿e lubisz uczucie zatapiania siê w bagnie s³uchaj±c "blood swamp", bo ja ma³o co zawa³u nie dosta³em.
No way in from the outside, no way out from within.