Author Topic: Ksiêga wpisów rrrradosnych  (Read 611011 times)

0 Members i 8 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2640 on: 2008-07-01, 10:43:45 »
By³em na wycieczce rowerowej w ramach rozgrzewki przed pierwsz± tur± aktywnego wypoczywania. Jak na kogo¶, kto mia³ 10 lat przerwy w je¿d¿eniu i rok przerwy w jakiejkolwiek aktywno¶ci fizycznej, ¶miem twierdziæ, ¿e posz³o mi ca³kiem nie¼le :D Szczególnie, ¿e trasa nie nale¿y wcale do najbanalniejszej.

a nawierzchnia by³a asfaltowa czy ¶ció³kowa (czyt. drogowa czy le¶na  :mrgreen:)?

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2641 on: 2008-07-01, 14:11:55 »
a nawierzchnia by³a asfaltowa czy ¶ció³kowa (czyt. drogowa czy le¶na  :mrgreen:)?

minder je¼dzi³ dooko³a bloku :mrgreen: :P

a ja dosta³am wyp³atê i widzê, ¿e op³aca³o siê zasuwaæ przez ca³y czerwiec :D
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2642 on: 2008-07-01, 15:41:40 »
a nawierzchnia by³a asfaltowa czy ¶ció³kowa (czyt. drogowa czy le¶na  :mrgreen:)?
Asfaltowa, ale przy moich oponach i stanie dróg na trasie to raczej umiarkowane u³atwienie :P
True Pagan Winter Crew

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2643 on: 2008-07-01, 22:55:31 »
A jutro z rana na Metal Camp do S³owenii gdzie spêdzê s³odki tydzieñ i wreszcie zobaczê Opeth. Dostali 1,5h czasu do grania. :twisted:
[under construction]

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2644 on: 2008-07-02, 00:50:56 »
uff...chyba uda mi siê na Wooda z £odzi jechaæ...oby...bo nie prze¿yje podró¿y z takimi czubami, jak ci z Wrocka i okolic...a my¶la³am, ze normalni ludzie tam mieszkaj± (albo ja tylko na tych nienormalnych trafiam :? )
Lao Che, Lao Che! Yeah :mrgreen:
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2645 on: 2008-07-02, 14:13:13 »
Mam czekoladê, herbatê, film, NF (x2, bo czerwcowa jeszcze nie przeczytana), Cosmo i stos horrorów do poczytania. A, no i z horrorami dosta³am zupê ogórkow± (fajnego mam kolegê :)). ¯yæ nie umieraæ ^^

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2646 on: 2008-07-02, 15:17:34 »
A ja kupi³am, uwaga - rozmówki wêgierskie, mini s³ownik (taki maluteñki) polsko-wêgierski i na odwrót oraz rozmówki fiñskie ^^ Plan wykonany w 150% :]

NF (x2, bo czerwcowa jeszcze nie przeczytana),

A jest tam co¶ ciekawego? Nie kupujê ju¿ od roku, bo nie mam czasu :P
wszystko, co sko¶ne.

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2647 on: 2008-07-02, 15:19:14 »
a ja wracam na forum :P i choc zaraz wyjezdzam na 3 tygodnie to generalnie i'm back i jesli bede mial cos do powiedzenia i czas aby to wyrazic to bede to czynil,mam nadzieje w miare regularnie  :D teskniliscie?  :twisted:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2648 on: 2008-07-02, 15:28:36 »
NF (x2, bo czerwcowa jeszcze nie przeczytana),

A jest tam co¶ ciekawego? Nie kupujê ju¿ od roku, bo nie mam czasu :P
W ostatniej jest opowiadanie Orbitowskiego, co samo w sobie brzmi ciekawie; jeszcze nie czyta³am. Generalnie to s± jego felietony, które bardzo lubiê.

A 'rozmówki wêgierskie' brzmi hardkorowo, ja po lekcji wymowy zrezygnowa³am z dalszej nauki tego jêzyka (a by³o to podej¶cie #2... :roll: pierwsze siê zakoñczy³o na alfabecie i omfg, nie ogarniam, ich powygina³o!)

teskniliscie?  :twisted:
No ba :P

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2649 on: 2008-07-02, 15:35:25 »
a ja wracam na forum
Najwyższy czas! :D Witamy z powrotem! :D

Tak poza tym chciałem pochwalić panie z bielskiej delegatury NFZ. Tak powinno być w każdym urzędzie - miłe panie, załatwianie spraw od ręki (a może to tylko EKUZ tak załatwiają). Jestem w ciężkim szoku. Ostatnio mnie tak potraktowano parę miesięcy temu w I Urzędzie Skarbowym (!) w Bielsku. Coś się jednak zmienia w naszym kraju ^^
« Last Edit: 2008-07-02, 15:37:24 by minder »
True Pagan Winter Crew

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2650 on: 2008-07-02, 15:57:35 »
teskniliscie?  :twisted:
Jasne. :twisted: My¶la³em, ¿e ju¿ przesta³e¶ s³uchaæ i emocjonowaæ siê muz± Opeth, a tu takie "powstanie z martwych"... napisz koniecznie jak odebra³e¶ "Watershed".
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2651 on: 2008-07-02, 16:12:08 »
teskniliscie?  :twisted:
No ba! :) :*

NF (x2, bo czerwcowa jeszcze nie przeczytana),
A jest tam co¶ ciekawego? Nie kupujê ju¿ od roku, bo nie mam czasu :P
Magazyn Fantastyczny kupujcie, a nie NF - tam Galczaka drukuj±! :D Poza tym ju¿ wychodzi coraz rzadziej, bo nikt go nie czyta :P
(Kas, chyba Ci przywiozê ten MF, bo nic ciekawego tam dla mnie oprócz opowiadania Micha³a, polewki z ksiê¿y i komiksów :D)
...If I call will you come and will you save me?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2652 on: 2008-07-02, 22:09:23 »
W ostatniej jest opowiadanie Orbitowskiego, co samo w sobie brzmi ciekawie; jeszcze nie czyta³am. Generalnie to s± jego felietony, które bardzo lubiê.

Tak siê sk³ada, ¿e ja te¿ bardzo lubiê. Jedno opowiadanie mi siê zdarzy³o czytaæ - nie w moim stylu (znaczy siê nie jest to ta dzia³ka literatury która mnie krêci) ale przeczyta³am z zainteresowaniem nawet. No to poszukam, mo¿e bêdzie w komisie na dworcu :P

A 'rozmówki wêgierskie' brzmi hardkorowo, ja po lekcji wymowy zrezygnowa³am z dalszej nauki tego jêzyka (a by³o to podej¶cie #2... :roll: pierwsze siê zakoñczy³o na alfabecie i omfg, nie ogarniam, ich powygina³o!)
Te wêgierskie to z rozs±dku - jak siê nijak nie dogadam to przynajmniej mogê próbowaæ co¶ z nich wycisn±æ. A fiñskie z mi³o¶ci :serducho: ;)
wszystko, co sko¶ne.

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2653 on: 2008-07-02, 22:51:36 »
Dosta³am kwiaty - do zasiania ;P

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #2654 on: 2008-07-02, 23:03:35 »
A 'rozmówki wêgierskie' brzmi hardkorowo, ja po lekcji wymowy zrezygnowa³am z dalszej nauki tego jêzyka (a by³o to podej¶cie #2... :roll: pierwsze siê zakoñczy³o na alfabecie i omfg, nie ogarniam, ich powygina³o!)
Te wêgierskie to z rozs±dku - jak siê nijak nie dogadam to przynajmniej mogê próbowaæ co¶ z nich wycisn±æ. A fiñskie z mi³o¶ci :serducho: ;)
Hah, przy takich okazjach zawsze przypomina mi siê akcja jak± mia³a kole¿anka na Wêgrzech: szuka³a ze znajomymi poczty. Wypytywali przechodniów po angielsku - bezskutecznie. Pytali pani± w kiosku, pokazywali na pocztówki, na znaczki - nie zajarzy³a. W koñcu zatrzymali kolejnego przechodnia, pytaj± "where is post office?", oczywi¶cie barania mina... i w tym momencie jedna osoba, ju¿ maksymalnie wkurzona, "no gdzie jest poczta?!" - kole¶ na to "aaaa, posta!"  :mrgreen: