Author Topic: Ksiêga wpisów rrrradosnych  (Read 611026 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3210 on: 2008-11-24, 20:06:34 »
Jest mi tak dobrze i mi³o, ¿e nawet nie chce mi siê pisaæ o tym ze szczegó³ami (zreszt± to moja sprawa :>). I nie przeszkadza mi, ¿e mama zrobi³a mi w pokoju hospicjum dla kwiatków i ¿e dzi¶ w PKSie prze¿y³am holokaust (liczy siê, ¿e prze¿y³am ;P)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3211 on: 2008-11-24, 23:52:00 »
Ziiiiiimmmma :)
...If I call will you come and will you save me?

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3212 on: 2008-11-25, 08:32:21 »
Wczoraj wyszed³em z domu i ma³o siê nie zabi³em na w³asnej ulicy, bo ¶lisko. Zacz±³em kl±æ, ¿e zimno, ¿e napada³o ¶niegu... W koñcu mnie ol¶ni³o, ¿e i tak nie mam na to wp³ywu. W³±czy³em sobie Lichgestalt Lacrimosy, czyli najbardziej zimow± p³ytê jak± znam i zacz±³em siê cieszyæ, ¿e tak ³adnie, bia³o... Sam siebie czasami nie rozumiem i sam za sob± nie nad±¿am. Ale przynajmniej niez³y ubaw z tego mam :mrgreen:

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3213 on: 2008-11-25, 09:40:41 »
Chyba bêdê mia³ sta³y dostêp do bardzo tanich biletów do teatru  :D/
selfbanned

Snufkin

  • Guest
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3214 on: 2008-11-25, 10:09:14 »
¶nieg!¶nieg!¶nieg!¶nieg!¶nieg!¶nieg!¶nieg!¶nieg!¶nieg!¶nieg!¶nieg! : D : D

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3215 on: 2008-11-25, 11:10:59 »
Wczoraj wyszed³em z domu i ma³o siê nie zabi³em na w³asnej ulicy, bo ¶lisko. Zacz±³em kl±æ, ¿e zimno, ¿e napada³o ¶niegu... W koñcu mnie ol¶ni³o, ¿e i tak nie mam na to wp³ywu. W³±czy³em sobie Lichgestalt Lacrimosy, czyli najbardziej zimow± p³ytê jak± znam i zacz±³em siê cieszyæ, ¿e tak ³adnie, bia³o... Sam siebie czasami nie rozumiem i sam za sob± nie nad±¿am. Ale przynajmniej niez³y ubaw z tego mam :mrgreen:
We entered winter once again...   :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3216 on: 2008-11-25, 23:24:58 »
 :serduszka:

Wypada³oby co¶ napisaæ, wiêc: bardzo udany wieczór, bardzo przyjemnie zapowiadaj±cy siê weekend.

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3217 on: 2008-11-26, 00:00:57 »
Od jakiego¶ czasu czujê codziennie ¿±dzê, pragnienie, po¿±danie s³uchania muzyki, bez przerwy, zanurzenia siê w niej bez pamiêci, oddania siê jej ka¿d± sw± cz±stk±, wrêcz upojenia siê ni±! Oczywi¶cie jest to niewykonalne, ale ka¿da mo¿liwa chwila to realizacja po¿±dania. Nie wiem co siê ze mn± dzieje, nie przypominam sobie kiedy ostatnio mia³em tak przera¿aj±co dobre samopoczucie, nie rozumiem tego. [i to wszystko w koniunkcji z samotno¶ci±!] Po prostu bezprzyczynowe szczê¶cie [a przynajmniej rozmiar nieadekwatny do potencjalnych przyczyn]. WTF :shock:

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3218 on: 2008-11-26, 18:04:20 »
Od jakiego¶ czasu czujê codziennie ¿±dzê, pragnienie, po¿±danie s³uchania muzyki, bez przerwy, zanurzenia siê w niej bez pamiêci, oddania siê jej ka¿d± sw± cz±stk±, wrêcz upojenia siê ni±!

Nie ma siê z czego cieszyæ. To ob³êd.

Rado¶æ i mr P.: Fridom!

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3219 on: 2008-11-27, 00:27:40 »
Wizyta u fryzjera musi poprawiæ humor kobiecie ;) I mam profesjonalnie od¶wie¿ony kolor :D
I dwie imprezy na raz, o! :)
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3220 on: 2008-11-27, 23:29:16 »
Wizyta u fryzjera musi poprawiæ humor kobiecie ;)
Nie musi, je¶li ten spieprzy robotê :P (co siê czêsto zdarza w przypadku klientek, które wiedz± dok³adnie, czego chc±)
I ucz siê! A nie po imprezach ³azisz! :P

Mam dzi¶ okienko od 13:00 do 16:45 :)
Wyslano: 2008-11-27, 08:44:20
Wczoraj us³ysza³am "kup mi Pikachu". No to kupi³am, ale s³odki jest ^___________________^ Sama bym takiego chcia³a.
I vögle cieszê siê jak idiotka, chocia¿ nie mam z czego, bo zaczyna siê zarzynanie, ale to do innej ksiêgi siê nadaje. Ale ju¿ siê skar¿y³am, komu trzeba, to tutaj siê oficjalnie wszem i wobec bêdê cieszyæ ;)

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3221 on: 2008-11-28, 15:25:46 »
:]
selfbanned

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3222 on: 2008-11-28, 19:10:40 »
Wizyta u fryzjera musi poprawiæ humor kobiecie ;)
Nie musi, je¶li ten spieprzy robotê :P (co siê czêsto zdarza w przypadku klientek, które wiedz± dok³adnie, czego chc±)
I ucz siê! A nie po imprezach ³azisz! :P
Ja nie wiedzia³am. Ale wysz³o ok. Zobaczymy, co bêdzie we wtorek :D
A uczyæ siê bêdê w styczniu ;)
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3223 on: 2008-11-28, 19:51:12 »
Æwiczenia z fotografii to ja bym mog³a mieæ codziennie ^_^ (pan na wyk³adach trochê pieprzy³, ale teraz, jak mówi do rzeczy, to chce siê s³uchaæ :serduszka:)

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3224 on: 2008-11-29, 00:35:52 »
Wczorajszy koncert pysznie siê uda³. Najpierw ¯ywio³ak, który wyst±pi³ niestety bez wokalistek [z powodu choroby]. Robert jako¶tam prowadzi³ wystêp, ale nie wygl±da³o to na porz±dne obycie ze scen±. Fajno grali, jednak ten podgatunek folku nie trafia do mnie jako¶ szczególnie, wiêc poprzestanê na tym krótkim stwierdzeniu. Co natomiast wysz³o bardzo fajnie i mi siê spodoba³o, to pomys³, by do jednego kawa³ka miast brakuj±cych wokalistek zaprosiæ na scenê trochê bab spo¶ród publiczno¶ci :) Oko³o 10 niewiast ¶piewa³o wiêc uzupe³niaj±c sk³ad kapeli, co zyska³o poklask w¶ród widowni, wiêc wszyscy bawili siê jeszcze zacniej. Niemniej, by³ to dopiero pocz±tek...
Po kilku bisach zapowiedziana zosta³a niespodzianka na koniec ca³ego koncertu, ale wcze¶niej oczywi¶cie wystêp Valravn. Ten ostatni - miód! Wokalistka niczym nimfa o g³osie niewiele ustêpuj±cemu urodzie ¶piewa³a i tañczy³a na tle reszty zespo³u ze swoim wspania³ym instrumentarium. Perkusja, perkusjonalia, flety, lira korbowa [¯ywio³ak te¿ instensywnie wykorzystywa³ ten ostatni instrument :)] i ró¿ne elektroniczne dodatki - pyszno¶ci. Przed niektórymi utworami krótkie wprowadzenia rozja¶niaj±ce historiê przez nie opowiadan± [a przydawa³o siê, jako ¿e teksty duñskie, a momentami chyba te¿ islandzkie]. A na koniec...
Na koniec obydwie kapele zagra³y razem :) Na scenie i w powietrzu zrobi³o siê gêsto - od muzyków i od d¼wiêków ró¿nych tych instrumentów splataj±cych siê w jedno smakowite doznanie :)

 

lofty-success