Author Topic: Ksiêga wpisów rrrradosnych  (Read 610965 times)

0 Members i 10 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3540 on: 2009-02-25, 12:02:31 »
(Ja tam zawsze przewijam te sceny tañczone, chyba, ¿e jakie¶ wybitne s±... nie, nie jestem fank±, ja tak najpierw z ciekawo¶ci ogl±da³am, a teraz dla towarzystwa, je¶li ju¿)

to niewiele by tego zosta³o, mo¿e jakie¶ 20 min góra :?
Nieprawda, zostaj± ze 2-3 godziny (albo wiêcej...) Chocia¿ to nie jest powód do rado¶ci -_- (takowych ostatnio nie mam, poza przelewem z Urzêdu Skarbowego)
« Last Edit: 2009-02-25, 12:05:04 by Kas »

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3541 on: 2009-02-25, 16:17:47 »
(Ja tam zawsze przewijam te sceny tañczone, chyba, ¿e jakie¶ wybitne s±... nie, nie jestem fank±, ja tak najpierw z ciekawo¶ci ogl±da³am, a teraz dla towarzystwa, je¶li ju¿)

to niewiele by tego zosta³o, mo¿e jakie¶ 20 min góra :?
Nieprawda, zostaj± ze 2-3 godziny (albo wiêcej...) Chocia¿ to nie jest powód do rado¶ci -_- (takowych ostatnio nie mam, poza przelewem z Urzêdu Skarbowego)

chyba ogl±da³y¶my inne filmy.
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3542 on: 2009-02-25, 17:28:01 »
To bym siê wcale nie zdziwi³a, bo oni produkuj± w Indiach takie ilo¶ci filmów, ¿e siê w g³owie nie mie¶ci ;P

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3543 on: 2009-02-25, 17:49:56 »
To bym siê wcale nie zdziwi³a, bo oni produkuj± w Indiach takie ilo¶ci filmów, ¿e siê w g³owie nie mie¶ci ;P

Jak dla mnie wszystkie na jedno kopyto. Zawsze o mi³o¶ci, szczególnie tej pomiêdzy przedstawicielami ró¿nych kast, niedozwolonej... A poza tym aktorzy wci±¿ ci sami XD. Szczególnie taki jeden aktor Shahrukh Khan czy jak mu tam  :P. Widzia³am jeden film bollywood, innych czyta³am opisy i mnie to nie krêci wcale  8)

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3544 on: 2009-02-26, 04:03:24 »
To bym siê wcale nie zdziwi³a, bo oni produkuj± w Indiach takie ilo¶ci filmów, ¿e siê w g³owie nie mie¶ci ;P

Jak dla mnie wszystkie na jedno kopyto. Zawsze o mi³o¶ci, szczególnie tej pomiêdzy przedstawicielami ró¿nych kast, niedozwolonej... A poza tym aktorzy wci±¿ ci sami XD. Szczególnie taki jeden aktor Shahrukh Khan czy jak mu tam  :P. Widzia³am jeden film bollywood, innych czyta³am opisy i mnie to nie krêci wcale  8)

dok³adnie! zgadzam siê z przedmówczyni± ;)
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3545 on: 2009-02-26, 10:12:29 »
Czyli te¿ widzia³a¶ tylko jeden film? :P
Ja nie mówiê, ¿e one [filmy] s± jakie¶ fantastyczne, bo nie s±. Nawet, jak z pocz±tku co¶ wygl±da ciekawie, to po ok 1,5h zaczyna nudziæ. Nie daj Bo¿e, ¿eby to kiedy¶ w jakiejkolwiek TV pokazywali (co¶ mi siê zdaje, ¿e to spó¼nione ¿yczenie). Czasem siê jaki¶ ciekawy uk³ad taneczny trafi, czy fajna muzyka, ale to trzeba cierpliwo¶ci, ¿eby je znale¼æ, a ta koñczy siê, jak ju¿ wspomnia³am, po 90 minutach i wszystkie tañce czy piosenki siê przewija. Lepiej na Youtube takich rzeczy szukaæ ;) (lub pos³uchaæ ¶cie¿ki d¼wiêkowej)
A je¶li chodzi o tych samych aktorów, to logiczne, ¿e na eksport trafiaj± te najlepsze filmy, w których graj± najlepsi aktorzy, wiêc ca³y czas widzimy te same twarze (w amerykañskich filmach te¿, z tym, ¿e oni eksportuj± nie tylko te najlepsze...).
Aha, dowiedzia³am siê o istnieniu czego¶ takiego, jak bollywoodzki western czy horror - o ile zosta³am ostrze¿ona, ¿e to pierwsze jest niemi³osiernie nudne, to ciekawa jestem, jak wygl±da to drugie :D

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3546 on: 2009-02-26, 11:05:54 »
Czyli te¿ widzia³a¶ tylko jeden film? :P
O jeden za du¿o  :mrgreen:
Nie daj Bo¿e, ¿eby to kiedy¶ w jakiejkolwiek TV pokazywali (co¶ mi siê zdaje, ¿e to spó¼nione ¿yczenie).
Tak, spó¼nione  :P. Ja w TV4 widzia³am ten film  :D

Aha, dowiedzia³am siê o istnieniu czego¶ takiego, jak bollywoodzki western
Chyba eastern  :lol: XD

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3547 on: 2009-02-26, 14:44:08 »
Czyli te¿ widzia³a¶ tylko jeden film? :P
O jeden za du¿o  :mrgreen:

dok³adnie...

Nie daj Bo¿e, ¿eby to kiedy¶ w jakiejkolwiek TV pokazywali (co¶ mi siê zdaje, ¿e to spó¼nione ¿yczenie)

ja te¿ widzialam niestety na TV4 :?
Wyslano: 2009-02-26, 14:41:02
Czasem siê jaki¶ ciekawy uk³ad taneczny trafi, czy fajna muzyka, ale to trzeba cierpliwo¶ci, ¿eby je znale¼æ, a ta koñczy siê, jak ju¿ wspomnia³am, po 90 minutach i wszystkie tañce czy piosenki siê przewija.
no i tu jest problem, bo nie lubiê tañczyæ, nie umiem i nie chce...rozumiem jakie¶ pogo, albo bujanie przy reggae, nawet zacz±³ mi siê podobaæ taniec latynoski po obejrzeniu Dirty Dancing 2, ale to (bollywódzkie wygibasy)to ju¿ dla mnie za du¿o :?
« Last Edit: 2009-02-26, 14:46:05 by nevaeh »
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3548 on: 2009-02-26, 15:40:59 »
nie ¿eby co¶, ale dirty dancing 2 powinni wpisaæ na listê zbrodni przeciw ludzko¶ci

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3549 on: 2009-02-26, 16:14:30 »
Aha, dowiedzia³am siê o istnieniu czego¶ takiego, jak bollywoodzki western czy horror - o ile zosta³am ostrze¿ona, ¿e to pierwsze jest niemi³osiernie nudne, to ciekawa jestem, jak wygl±da to drugie :D

Duch Aatma!!!  :immortal:  :twisted:

I ¿eby by³o jeszcze rado¶niej: mam fajn± pracê. :)

nie ¿eby co¶, ale dirty dancing 2 powinni wpisaæ na listê zbrodni przeciw ludzko¶ci
High School Musical 1, 2, 3 s± milion razy gorsze. Te¿ tam tañcz±, ¿eby nie by³o.

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3550 on: 2009-02-26, 17:22:45 »
nie ¿eby co¶, ale dirty dancing 2 powinni wpisaæ na listê zbrodni przeciw ludzko¶ci

mi siê tam podoba³...baaaardzo :mrgreen: :P
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Snufkin

  • Guest
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3551 on: 2009-02-26, 18:00:02 »
pierwsza sesja ju¿ za mn±... trochê siê namêczy³em .. ale tez i naodpoczywa³em :) ... i takie tam :D

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3552 on: 2009-02-26, 20:35:53 »
nie ¿eby co¶, ale dirty dancing 2 powinni wpisaæ na listê zbrodni przeciw ludzko¶ci

mi siê tam podoba³...baaaardzo :mrgreen: :P

Mi te¿ :P (solidaryzujmy siê w niedoli ;p)
wszystko, co sko¶ne.

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3553 on: 2009-02-27, 09:08:18 »
pierwsze zajêcia ze szwedzkiego wczoraj mia³am :D iha :D
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3554 on: 2009-02-27, 21:38:53 »
szit!!!!!!!!!  wsta³am rano (znaczy o 13 :P), z³a i niewyspana...zebra³am siê jako¶, ¿eby na 17.30 i¶æ na wyk³ad z psychologii z której jutro egzamin (sic! ¿eby na dzieñ przed egzaminem by³ jeszcze wyk³ad), ale dla poprawy humoru pu¶ci³am sobie NDK, a pozniej w drodze w mp3 jeszcze raz+Mesajah, wiec humor mi siê zajebi¶cie poprawi³ (kurde, dawno ju¿ tak nie by³o, ¿eby jaka¶ kapela na mnie tak pozytywne dzia³a³a :mrgreen: )...no wiêc jade sobie uhahana tramwajem...idê na uczelniê, okaza³o siê, ze pare osób tylko przysz³o, ale ok. idziemy na wyk³ad, po tym jak wreszcie skoñczy³a siê kolejka osób w sprawie przepisania ocen, koles zaproponowa³ nam dzisiaj zerówkê..powiedzieli¶my sobie, ¿e ok, czemu nie? i co? dosta³am 4!!! :mrgreen: yeah! mam jutrzejszy egzamin z g³owy! a wszytko dziêki NDK i temu, ¿e mnie optymistycznie nastawili do dnia dzisiejszego! zaczynam wierzyæ w to, ze je¶li podchodzisz do czego¶ pozytywnie to MUSI siê udaæ! :mrgreen:
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker