Author Topic: Ksiêga wpisów rrrradosnych  (Read 610975 times)

0 Members i 3 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3585 on: 2009-03-20, 13:15:27 »
Ekhm, czy u was w ramach przedwio¶nia te¿ sypie ¶niegiem? :x Patrzê za okno i wzbiera we mnie zimna furia na to zimne, mokre bia³e paskudztwo (paralele do go³êbiego guana, którego tu notabene te¿ wszêdy pe³no, nasuwaj± siê same), co zamiast definitywnie zebraæ siê i wynie¶æ na pó³ roku za ko³o podbiegunowe ci±gle pada z nieba, no¿ cholera mo¿e trafiæ cz³owieka :evil:.

+1
Szlag mnie trafia, nienawidzê zimy, dzi¶ pierwszy dzieñ wiosny i nie zapowiada siê na zmianê  :x ku*wa!

A ja siê cieszê! Do maja bêdê ¶miga³ na nartach w s³oneczku, w cienkiej bluzie, w przerwach ¿³opa³ jakie¶ piwko opalaj±c siê i patrz±c na piêknie o¶nie¿one górki. :mrgreen: Zima to najpiêkniejsza pora roku. W górach jest najpiêkniej zim± i basta!

A spadaj na Sybir  :P ;)... (albo lepiej w Himalaje albo Alpy skoro taki narciarz z ciebie  :P :mrgreen:)
Wiosna ma byæ, teraz!:D
« Last Edit: 2009-03-20, 13:19:24 by Jasmin »

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3586 on: 2009-03-20, 14:07:55 »
Ekhm, czy u was w ramach przedwio¶nia te¿ sypie ¶niegiem? :x Patrzê za okno i wzbiera we mnie zimna furia na to zimne, mokre bia³e paskudztwo (paralele do go³êbiego guana, którego tu notabene te¿ wszêdy pe³no, nasuwaj± siê same), co zamiast definitywnie zebraæ siê i wynie¶æ na pó³ roku za ko³o podbiegunowe ci±gle pada z nieba, no¿ cholera mo¿e trafiæ cz³owieka :evil:.

+1
Szlag mnie trafia, nienawidzê zimy, dzi¶ pierwszy dzieñ wiosny i nie zapowiada siê na zmianê  :x ku*wa!

A ja siê cieszê! Do maja bêdê ¶miga³ na nartach w s³oneczku, w cienkiej bluzie, w przerwach ¿³opa³ jakie¶ piwko opalaj±c siê i patrz±c na piêknie o¶nie¿one górki. :mrgreen: Zima to najpiêkniejsza pora roku. W górach jest najpiêkniej zim± i basta!

A spadaj na Sybir  :P ;)... (albo lepiej w Himalaje albo Alpy skoro taki narciarz z ciebie  :P :mrgreen:)
Wiosna ma byæ, teraz!:D

Ciep³ych krajów te¿ na ¶wiecie nie brakuje... ;)
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3587 on: 2009-03-20, 14:14:30 »
No. Opeth jutro - pierwszy powód do rado¶ci.
Drugi, W Moim Miescie zagra Vader, dwa dni przed moimi urodzinami, w miejscu w ktorym mam wstep na koncerty za free ;D

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3588 on: 2009-03-20, 15:21:10 »
Ekhm, czy u was w ramach przedwio¶nia te¿ sypie ¶niegiem? :x Patrzê za okno i wzbiera we mnie zimna furia na to zimne, mokre bia³e paskudztwo (paralele do go³êbiego guana, którego tu notabene te¿ wszêdy pe³no, nasuwaj± siê same), co zamiast definitywnie zebraæ siê i wynie¶æ na pó³ roku za ko³o podbiegunowe ci±gle pada z nieba, no¿ cholera mo¿e trafiæ cz³owieka :evil:.

+1
Szlag mnie trafia, nienawidzê zimy, dzi¶ pierwszy dzieñ wiosny i nie zapowiada siê na zmianê  :x ku*wa!

A ja siê cieszê! Do maja bêdê ¶miga³ na nartach w s³oneczku, w cienkiej bluzie, w przerwach ¿³opa³ jakie¶ piwko opalaj±c siê i patrz±c na piêknie o¶nie¿one górki. :mrgreen: Zima to najpiêkniejsza pora roku. W górach jest najpiêkniej zim± i basta!

A spadaj na Sybir  :P ;)... (albo lepiej w Himalaje albo Alpy skoro taki narciarz z ciebie  :P :mrgreen:)
Wiosna ma byæ, teraz!:D

Ciep³ych krajów te¿ na ¶wiecie nie brakuje... ;)

Chêtnie wyjadê tylko mi op³aæ bilet i za³atw wizê  :mrgreen: hehe  :P. Po³udniowe W³ochy, Hiszpania b±d¼ Portugalia mnie zadowol±  :twisted:.

A propos wpisów radosnych, to dobry nastrój mi wraca, mam nadziejê, ze na d³u¿ej. A na arabskim siê dzi¶ pop³aka³am ze ¶miechu, to chyba lekka g³upawka by³a (no bo wystarczy³ zeszyt kolegi posiadaj±cy ok³adkê z lalk± Barbie i jego usilne starania, ¿eby siê jej pozbyæ... zacz±³ j± zdzieraæ, ech wygl±da³o to przekomicznie   :lol:)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3589 on: 2009-03-20, 15:29:13 »
Dobrze mi. Wszyscy nade mn± skacz±, kto¶ siê w koñcu martwi. A¿ ¿al, ¿e ju¿ czujê siê lepiej :P

Chêtnie wyjadê tylko mi op³aæ bilet i za³atw wizê  :mrgreen: hehe  :P. Po³udniowe W³ochy, Hiszpania b±d¼ Portugalia mnie zadowol±  :twisted:.
Tam nie trzeba wizy. Za to na Sybir trzeba... (ale na wiosnê mo¿na tam jechaæ, zimno ju¿ nie jest, upa³ów i robali jeszcze nie ma :))

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3590 on: 2009-03-22, 15:11:11 »
To ju¿ jutro!!  :mrgreen: (wiosna)
Wyslano: 2009-03-20, 19:06:39
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... widzia³am Opeth na ¿ywo!!  :mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3591 on: 2009-03-22, 20:57:22 »
Jeden z (a może ten pierwszy) najpiękniejszych dni mojego życia! Słyszeć (i oglądać) ukochany zespół obejmując ukochaną osobę.
Muzyczna ekstaza w najczystszej postaci.
Ahhhhhhhhhhh...
Spotkać (a niektórych poznać) was wszystkich to niemal równie wspaniałe przeżycie ;] Dzięki za aftera i w ogóle! ;]
Ja chcę częściej!

poprawiłem orta /M
« Last Edit: 2009-03-22, 22:20:27 by minder »
selfbanned

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3592 on: 2009-03-22, 21:42:04 »
Jeden z (a mo¿e ten pierwszy) najpiêkniejszych dni mojego ¿ycia! S³yszeæ (i ogl±daæ) ukochany zespó³ obejmój±c ukochan± osobê.
Muzyczna ekstaza w najczystszej postaci.
Ahhhhhhhhhhh...
Spotkaæ (a niektórych poznaæ) was wszystkich to niemal równie wspania³e prze¿ycie ;]

eh...zazdroszczê..ja nigdy nie zobaczê swoje ulubionej kapeli na ¿ywo, bo ona ju¿ nie istnieje :(


ale, ¿eby nie by³o, ¿e wciskam smuty nie w tej ksiêdzê to.....nareszcie mi siê sesja skoñczy³a...I semestr za zmn±!  yeah!  :mrgreen:
a jeszcze Owsiaka sobie slucham jak zawsze w niedziele i normalnie juz zaczynam odliczac dni do kolejnego wooda! na sama mysl o nim juz mi lepiej :mrgreen:
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3593 on: 2009-03-23, 14:57:15 »
Dobry nastrój (mimo kaca) - Koncert Opesia, Najlepsze Show na jakim bylem :D

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3594 on: 2009-03-23, 23:43:45 »
KUROSHITSUJI :serduszka:



Specjalnie wybra³am z widelcami, ¿eby by³o widaæ jak kretyñskie jest to anime miejscami :P
Ale jak to stwierdzi³ dzi¶ kumpel (co prawda nie na ten temat, but still):

Quote
G: heh ogladam nowa mange ktora moze ci sie spodobac
G: jest max kretynska

;p
wszystko, co sko¶ne.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3595 on: 2009-03-23, 23:54:48 »
No wiesz, zrzyn z Alucarda (:serducho:) nigdy do¶æ :P. Bojowe widelce, pi³a ³añcuchowa w roli kosy i fioletowy pentagram na têczówce to tak w bonusie XD.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3596 on: 2009-03-25, 08:49:58 »
Krok do pe³ni szczê¶cia? Czy to jawa? Czy siê mo¿e jeszcze co¶ spierdoli..?

Aha, i naumia³em siê graæ to, czysta przyjemno¶æ! ;]
« Last Edit: 2009-03-25, 08:52:49 by Vronah »
selfbanned

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3597 on: 2009-03-25, 12:05:45 »
Kocham niespodzianki tego typu:
Quote
W zwi±zku z awari± sieci wodoci±gowej zostaj± dzisiaj  odwo³ane wszystkie zajêcia od godz. 11.15.
£uhu! \:D/ (nie umia³am nic na ko³o, nie przeczyta³am lektury na wyk³ad, nie wyspa³am siê, a tu taki nius ^^)

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3598 on: 2009-03-25, 22:47:58 »
Dowiedzia³am siê ¿e, jednak nie mia³am halucynacji swego czasu  :serduszka:
Kiedy padaj± s³owa, których cz³owiek siê nie spodziewa... jest bosko  :serduszka:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3599 on: 2009-03-26, 00:17:41 »
Dowiedzia³am siê ¿e, jednak nie mia³am halucynacji swego czasu  :serduszka:
Kiedy padaj± s³owa, których cz³owiek siê nie spodziewa... jest bosko  :serduszka:
Ale¿ Kochanie, ju¿ dziêkowa³a¶  :twisted:



edit: post nr 4000  :twisted:
« Last Edit: 2009-03-26, 00:38:18 by Czarna »
...If I call will you come and will you save me?