Author Topic: Ksiêga wpisów rrrradosnych  (Read 610967 times)

0 Members i 8 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3735 on: 2009-05-08, 22:08:40 »
Pierwszy dzieñ 2nd Old English Student Conference by³ ca³kowitym, mia¿d¿±cym sukcesem :D. :mrgreen2: :okl: Zaproszeni go¶cie, studenci z Warszawy i U¦iu, poza ¶wietnymi wyst±pieniami okazali siê byæ przesympatycznymi lud¼mi i kompanami do rozmowy, za¶ opiekun dwójki go¶ci, pan doktor Borys³awski, którego wyk³ad (compelling, jak to mówi± Angole - uszu nie da³o siê odeñ oderwaæ nawet na moment) przyprawi³ nas w ogóle o opad szczêk - pierwszy raz w ¿yciu widzia³am scholara, który poza rozleg³± wiedz± mia³by jeszcze tak wyborne poczucie humoru, by³by tak otwarty, dowcipny, by nie rzec ³obuzerski, s³owem tak ca³kowicie normalny, bez ¿adnego zadêcia czy poczucia bycia na piedestale.
Moje w³asne wyst±pienie, którego ba³am siê jak dnia S±du Ostatecznego z racji niedopracowania i niedoczytania literatury, o której traktowa³o, zosta³o bardzo ¿yczliwie przyjête, ba! zyska³o aprobatê mojej wyk³adowczyni od literatury, kobiety niezwykle oczytanej i niezwykle wymagaj±cej, z której opini± bardzo siê liczê. S³uchowisko mojej najbli¿szej kole¿anki zaczarowa³o publikê, zw³aszcza tê, któr± wci±gnê³a do happeningu (prze¿y³am magiczne chwile trzymaj±c ¶wieczkê i s³ysz±c w tle chora³ gregoriañski) i piêknym akcentem zakoñczy³o ten fantastyczny dzieñ.
Jednym s³owem, sukces na ca³ej linii i ca³kowita euforia :D :supz:. Jak to mówi± Angole, I'm on cloud nine ^.^
« Last Edit: 2009-05-08, 22:11:18 by aibrean »
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3736 on: 2009-05-09, 02:02:19 »
Równie¿ mia³am mi³y dzieñ... Na spontanie... W 10 minut zmieni³am plany paru osobom... Hmmm...  :twisted: Ale by³o fajnie!  :D

A jutro jadê do £odzi na wieczór panieñski  8)
...If I call will you come and will you save me?

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3737 on: 2009-05-09, 22:35:36 »
Jej!  :mrgreen: W³a¶nie porozmawia³am sobie z kim¶ i da³am "na zgodê". U¶wiadomi³am sobie, ¿e nic ju¿ do tej osoby nie czujê, jest mi tak lekko i dobrze! Jakbym zdjê³a z siebie co najmniej tonê ciê¿aru. Wspania³e uczucie. Wolno¶æ!  :mrgreen:

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3738 on: 2009-05-11, 10:26:50 »
U mnie jako¶ tak lepiej :) W³a¶nie idê sobie pobiegaæ :)
I robiê ludziom wodê z mózgu :)

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3739 on: 2009-05-11, 11:09:04 »
Udany weekend by³.
selfbanned

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3740 on: 2009-05-11, 14:25:00 »
Pierwszy egzamin, naj³atwiejszy - 22/25, dok³adnie tak, jak chcia³em. Jestem dzi¶ szczê¶liwym cz³owiekiem. Wyrok ¶mierci odwo³any do czwartku :mrgreen:

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3741 on: 2009-05-11, 18:01:23 »
Za chwilê zacznie siê sezon zerówkowy i jak dobrze pójdzie, to dobrze pójdzie. :)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3742 on: 2009-05-11, 18:57:40 »
Naprawi³am biurko i prze¿y³am konfrontacjê z trzema paj±kami, a one nie ^_^
I z takich zwyk³ych zbiegów okoliczno¶ci, to uda³o mi siê zd±¿yæ do domu przed deszczem :)

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3743 on: 2009-05-11, 19:34:43 »
Naprawi³am biurko i prze¿y³am konfrontacjê z trzema paj±kami, a one nie ^_^


To ja ju¿ wiem sk±d siê dzi¶ wzi±³ taki deszcz  :P

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3744 on: 2009-05-11, 19:54:07 »
Ja te¿: z chmury :P

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3745 on: 2009-05-11, 19:59:21 »
Naprawi³am biurko i prze¿y³am konfrontacjê z trzema paj±kami, a one nie ^_^


To ja ju¿ wiem sk±d siê dzi¶ wzi±³ taki deszcz  :P

Gdzie? Przy¶lij go do Bia³ego. Od dwóch dni mruczy dooko³a, a nie spad³a ani kropla. W sumie to w dzieñ to bez sensu, ale noc± by mog³o popadaæ, bo mi za oknem cis ca³kiem wyschnie.

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3746 on: 2009-05-11, 20:34:34 »
Naprawi³am biurko i prze¿y³am konfrontacjê z trzema paj±kami, a one nie ^_^


To ja ju¿ wiem sk±d siê dzi¶ wzi±³ taki deszcz  :P

Gdzie? Przy¶lij go do Bia³ego. Od dwóch dni mruczy dooko³a, a nie spad³a ani kropla. W sumie to w dzieñ to bez sensu, ale noc± by mog³o popadaæ, bo mi za oknem cis ca³kiem wyschnie.
W Krakowie  :P. Grzmia³o, la³o, mój biedny kot omal nie oszala³ (to jego pierwsza burza  :lol:). Nadal co¶ ciapie  :?

Naprawi³am biurko i prze¿y³am konfrontacjê z trzema paj±kami, a one nie ^_^


To ja ju¿ wiem sk±d siê dzi¶ wzi±³ taki deszcz  :P
Ja te¿: z chmury :P
No z chmury to swoj± drog±, ale stary ludowy przes±d mówi, ¿e jak siê zabije paj±ka to bêdzie laæ  :lol:
« Last Edit: 2009-05-11, 21:16:29 by Jasmin »

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3747 on: 2009-05-11, 21:05:05 »
nie ma jak juwenaliowe koncerty (Lao Che, Pustki, Pche³ki i Fisz dali czadu :D )

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3748 on: 2009-05-12, 20:28:32 »
Pierwsze zaliczenie z górki... Chyba mam wiêcej szczê¶cia ni¿ rozumu... ;) (dzi¶ :P)
...If I call will you come and will you save me?

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #3749 on: 2009-05-14, 01:37:57 »
Wiem, jak to zabrzmi, ale próbowa³e¶ w Decathlonie w Sosnowcu? Veila ma stamt±d sportowe pó³butki, ca³kiem sensowne, z tego co widzê. Poogl±daj, a nu¿ co¶ Ci podpasuje.

Ale z siateczkami i fiub¼dziuwami no i do chodzenia po górach to one nie s±.

Mia³am faaaajny weekend ^^ Góry Choczañskie, piêkna pogoda, ³adne okolice, niez³e miejsca biwakowe, namiotowanie, plecakowanie i ogniskowanie :mrgreen: (co prawda powrót tragiczny, parê godzin w korkach i nie uda³o mi siê dotrzeæ do krk, ale to szczegó³ ;p)
Niestety w Decathlonie kiepsko to wygl±da. Wypatrzy³em jedynie ca³kiem fajne Merrelle, ale kosztowa³y ponad trzy stówy. Za tê cenê mo¿na kupiæ ca³kiem przyzwoite buty za kostkê. Generalnie zauwa¿y³em niepokoj±c± tendencjê 'cenowo-jako¶ciow±' je¿eli chodzi o niskie buty trekkingowe. Tzn. poni¿ej 300z³ wszystkie albo maj± idiotyczne siateczki zamiast materia³u, albo s± bia³o-szare albo s± damskie, albo maj± cienk± podeszwê nie nadaj±c± siê w teren. Nie rozumiem czemu jestem zmuszany do kupienia jakiego¶ rozlatuj±cego siê badziewia. Wygl±da na to, ¿e wiêkszo¶æ producentów tego typu obuwia dosz³a do wniosku, ¿e buty za 200-300z³ s± przeznaczone dla ubogiej grupy spo³eczeñstwa, poruszaj±cej siê co najwy¿ej po wyboistym asfalcie i to tylko w s³oneczne dni (chyba, ¿e te magiczne siateczki posiadaj± jakie¶ magiczne w³a¶ciwo¶æ i odstraszaj± wodê swoim wygl±dem).

Co do gór Choczañskich to faktycznie jedno z ³adniejszych miejsc na S³owacji. Bardzo fajnie widaæ ca³e pasmo z Siwego Wierchu. Swoj± drog± trochê mnie dziwi, ¿e wiêkszo¶æ turystów pcha siê uparcie do Zakopca zamiast wybraæ IMO widokowo ciekawsze i oddalone w³a¶ciwie o rzut beretem s³owackie miasteczka. Nawet gdyby nie chcia³o mi siê chodziæ po górach, to zapchane Krupówki i pan przebrany za bia³ego misia da³by mi do zrozumienia, ¿e mo¿e warto porozgl±daæ siê po okolicy ;]
« Last Edit: 2009-05-14, 01:40:12 by vertigo »