Author Topic: Ksiêga wpisów rrrradosnych  (Read 610986 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #5430 on: 2012-10-19, 16:44:10 »
Metjar, ka¿dy przez to przechodzi ponoæ prêdzej czy pó¼niej. Ja po³o¿y³em moto na ¶rodku skrzy¿owania w podobny sposób jak Ty, ale tylko dlatego, ¿e go¶ciu mi zajecha³ drogê i musia³em bardzo gwa³townie zahamowaæ. Faktem jest, ¿e mimo gwa³townego hamowania powinienem utrzymaæ siê w pionie. Najgorsze jest podnoszenie tych 230kg. :mrgreen:

Trzymam kciuki, bo mo¿e w³a¶nie zdajesz.

Zda³em! :)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #5431 on: 2012-10-19, 18:12:50 »
 :)
...If I call will you come and will you save me?

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #5432 on: 2012-10-19, 22:31:37 »
Brawo Metjar :D Mam nadzieję, że po zimie też będziesz trzymał kciuki za mnie ;P
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #5433 on: 2012-10-20, 12:01:47 »
Zda³em! :)
=D> To teraz mo¿esz denerwowaæ stoj±cych w korkach na 4 kó³kach ;)

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #5434 on: 2012-10-20, 14:05:15 »
Totalnie zdar³em sobie gard³o na karaoke, ale wygl±da na to, ¿e mam szacun na dzielni :mrgreen: Generalnie wieczory, które koñcz± siê o pi±tej rano to dobre wieczory :D

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #5435 on: 2012-10-21, 20:15:13 »
By³am dzi¶ na fajnej wyprawie na Morskim Oku :) Czekam na s³it focie. W ogóle ³adny by³ dzi¶ dzieñ, chocia¿ siê trochê przeliczy³am, bo zamiast s³oñca po po³udniu by³a mg³a i prze¶wity. Ale li¶cie s± fajne...  I vögle :)
A w ogóle pozbiera³am swoje focie, które mia³am na dysku i zrobi³am (³)o¶ czasu* (ale sporo wyrzuci³am poza dysk, szkoda trochê, ale ju¿ nie chcia³o mi siê ich szukaæ, i tak jest du¿o).
A, no i mam now± pracê, nawet jako¶ mnie nie przera¿a, ¿e na 7:00 mam. ;)

*a gdzie¶ mia³am nawet jaki¶ utwór o ³osiu czasu...

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #5436 on: 2012-10-22, 20:25:45 »
Imieniny mamy. Picie ze znajomymi rodziców rz±dzi  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #5437 on: 2012-10-22, 22:13:14 »
Picie ze znajomymi rodziców rz±dzi  :twisted:
... :roll:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #5438 on: 2012-10-24, 21:54:24 »
Przekona³am siê do olejowania w³osów. I efekt widaæ (i czuæ) ju¿ po drugim zastosowaniu :mrgreen: Mam takie miêkkie, puszyste w³osy, mi³e w dotyku :serduszka: Siedzê i siê zachwycam. Aha, olejem kokosowym robi³am, jakby kto chcia³ ;) Olej kokosowy to ostatnio mój ulubiony produkt do wszystkiego, tak swoj± drog± ;)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #5439 on: 2012-10-24, 22:51:06 »
Przekona³am siê do olejowania w³osów. I efekt widaæ (i czuæ) ju¿ po drugim zastosowaniu :mrgreen: Mam takie miêkkie, puszyste w³osy, mi³e w dotyku :serduszka: Siedzê i siê zachwycam. Aha, olejem kokosowym robi³am, jakby kto chcia³ ;) Olej kokosowy to ostatnio mój ulubiony produkt do wszystkiego, tak swoj± drog± ;)
A gdzie kupi³a¶? Drogie to? I jaki czas trzyma³a¶ olej?
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #5440 on: 2012-10-25, 10:25:06 »
Przekona³am siê do olejowania w³osów. I efekt widaæ (i czuæ) ju¿ po drugim zastosowaniu :mrgreen: Mam takie miêkkie, puszyste w³osy, mi³e w dotyku :serduszka: Siedzê i siê zachwycam. Aha, olejem kokosowym robi³am, jakby kto chcia³ ;) Olej kokosowy to ostatnio mój ulubiony produkt do wszystkiego, tak swoj± drog± ;)
A gdzie kupi³a¶? Drogie to? I jaki czas trzyma³a¶ olej?
Tutaj*, 15z³/pól litra, olej trzyma³am pó³ godziny, nie jestem tak hardkorowa jak moja Mama, która nak³ada na noc (no, i ona ma czas zmyæ rano, a ja nie...)

*maj± jeszcze mnóstwo olejów specjalnie do w³osów, ale ja kokosowy wziê³am, bo mo¿na go do wszystkiego stosowaæ ;)

PS Odkopujemy? :D

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #5441 on: 2012-10-25, 13:05:33 »
Wczoraj zagra³em jeden z lepszych koncertów w ¿yciu :D kameralny, ma³a miejscówka, ale masa publiczno¶ci i t³uk±cy siê pod scen± fani, pogowanie, przy czym brak usterek technicznych, great! Wszystko jest nagrane audio+video, wiêc jak kto¶ zechce bêdê siê móg³ fragmentem podzieliæ ^^ .
Autoreklama : zapraszam Warszawiaczków na koncert w Sobotê pod adresem Emilii Plater 9/11 o 20. Drone + ambient , "muzyczne zaduszki" :>.
No way in from the outside, no way out from within.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #5442 on: 2012-10-25, 17:51:27 »
Autoreklama : zapraszam Warszawiaczków na koncert w Sobotê pod adresem Emilii Plater 9/11 o 20. Drone + ambient , "muzyczne zaduszki" :>.
Panie, sorry, ju¿ ardysta plastyk mnie ju¿ na wydarzenie kulturalne zaprosi³. A dwa: jedynym znakiem przestankowym, przed którym stawia siê spacjê, jest my¶lnik. Mo¿e co¶ jeszcze, ale nie przypominam sobie teraz. Przed dwukropkiem siê nie stawia :P

Prywata: trener mnie pochwali³, ¿e siê dobrze ruszam. W ogóle dzi¶ na basenie królowa³am w swojej grupie. Tylko bojê siê, ¿e jak mi miê¶nie dalej bêd± ros³y z prêdko¶ci± odwrotnie proporcjonaln± do prêdko¶ci znikania t³uszczu, to nie do¶æ, ¿e legginsy bêd± na mnie wisia³y (ju¿ zaczynaj±), to jeszcze matka dalej bêdzie mi wmawia³a anoreksjê. Albo kupiê sobie takie legginsy w miê¶nie, rozmiar mniejsze, ni¿ dot±d ;)

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #5443 on: 2012-10-27, 21:28:22 »
Wczoraj zagra³em jeden z lepszych koncertów w ¿yciu :D kameralny, ma³a miejscówka, ale masa publiczno¶ci i t³uk±cy siê pod scen± fani, pogowanie, przy czym brak usterek technicznych, great! Wszystko jest nagrane audio+video, wiêc jak kto¶ zechce bêdê siê móg³ fragmentem podzieliæ ^^ .
Autoreklama : zapraszam Warszawiaczków na koncert w Sobotê pod adresem Emilii Plater 9/11 o 20. Drone + ambient , "muzyczne zaduszki" :>.

a mógłbyś wrzucić gdzieś w jakiś internet? youtube czy coś..?
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów rrrradosnych
« Reply #5444 on: 2012-10-30, 14:26:41 »
Wolne :serducho: