Author Topic: Opeth w sieciach p2p  (Read 12241 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Opeth w sieciach p2p
« on: 2003-11-08, 11:02:41 »
Zapewne wielu z Was korzysta z sieci p2p (Kazaa, eDonkey/eMule, SoulSeek) do ¶ci±gania np. koncertów.
Osobi¶cie u¿ywam SoulSeeka i eMule. Ten ostatni program ma tak± przydatn± funkcjê jak linki do plików. Korzystaj±c z tej funkcji chcia³bym poleciæ Waszej uwadze ¶wietny koncert, który zosta³ zarejestrowany podczas Inferno Festival w kwietniu tego roku. Oto link do niego:
Opeth - Inferno Festival 18-4-2003.wmv

Bardzo dobra jako¶æ d¼wiêku, doskona³y monta¿ z kilku kamer, do¶æ dobre kolory, ale niestety kompresja WMV czasami daje siê we znaki. Szukam wersji avi/divx tego koncertu je¶li by kto¶ mia³.

Drugim plikiem jest pierwszy w historii oficjalny teledysk Opeth do utworu Windowpane. Mnie osobi¶cie teledysk nie przypad³ do gustu ze wzglêdu na chaotyczny monta¿. Nie ma scenariusza, to po prostu scenki ze studia. Link:
Opeth - Windowpane.mpeg

Na moim kompie oba ustawione s± jako Release, poza tym pe³no tego u innych u¿ytkowników.

Je¶li chcecie, umieszczajcie poni¿ej linki do innych plików godnych uwagi (z wyj±tkiem mp3). 8)

Acha: specjalnie do tego celu w³±czy³em mo¿liwo¶æ u¿ywania niektórych tagów HTML. Proszê nie nadu¿ywaæ.
True Pagan Winter Crew

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Opeth w sieciach p2p
« Reply #1 on: 2003-11-19, 20:37:58 »
Dziêki za info, Minder, zd±¿y³em zaci±gn±æ ju¿ trzy koncerty, ró¿nej jako¶ci. A teledysk do "Windowpane" jest w porzadku. Nic na si³ê, zdecydowanie jestem przeciwny pokazywaniu cudów, wymy¶laniu "historyjek" i aktorom. A ten teledysk pokazuje doskonale to, co w tym zespole uwielbiam: "do rzeczy". :) Sceny ze studio. Super. Nastêpny mo¿e mieæ jakie¶ ujêcia z koncertów, je¶li o mnie chodzi.

Fallen Drapery

  • Guest
Opeth w sieciach p2p
« Reply #2 on: 2003-11-20, 22:36:39 »
Agarves, korzystasz mo¿e z Edonkeya? Bo chyba nawet kiedy¶ ode mnie ci±gna³ Opetha osobnik o ksywie Agarves? Czy to ty? Je¶li masz ca³y teledysk do Windowpane, to udostêpniaj go prosze, bo ja juz ze dwa tygodnie go sciagam i straznie powoli idzie. Ja na edonkeyu to [PL]radziuc. :)

Apostle of Triumph

  • Posts: 54
  • Karma: +0/-0
Opeth w sieciach p2p
« Reply #3 on: 2003-11-21, 19:20:04 »
ja wlasnie zaczalem sciagac przez Soulseek Windowpane  8)  calkiem dobrze drze, maksymalny transfer  :D
koles ma nick ESHAGE. polecam  :)
...and I cry, I knew she had lied...

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
P2P
« Reply #4 on: 2003-11-22, 18:41:03 »
Fallen, ja na modemie siedzê, wiêc i ode mnie pójdzie Ci tydzieñ. Mam ten teledysk w eMule udostêpniony razem z reszt± koncertów, które zdo³a³em zaci±gn±æ. Zwykle w sieci jestem Agarves, wiêc to pewnie by³em ja  :wink: