Author Topic: Ksiêga wpisów... ambiwalentnych?  (Read 233906 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga wpisów... ambiwalentnych?
« Reply #30 on: 2008-01-23, 00:12:05 »
Znowu zapali³em fajkê (w sensie dos³ownym) z dobrym waniliowym tytuniem. :?

To czemu wpis tutaj, a nie w radosnych? :P (zaraza, przypomnia³e¶ mi przy okazji uwieraj±cy psychikê fakt, ¿e moja ¶liczna wrzo¶cowa fajeczka ci±gle nieopalona do koñca i nie za bardzo mam widoki, by tê procedurê dokoñczyæ :?)
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Ksiêga wpisów... ambiwalentnych?
« Reply #31 on: 2008-01-23, 00:38:45 »
¯yje nadziej±...

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga wpisów... ambiwalentnych?
« Reply #32 on: 2008-01-23, 17:18:22 »
Dzisiejszej nocy znów nie mog³em zasn±æ. Ze wzglêdu na atrakcje dzisiejszego dnia zaplanowa³em pój¶cie spaæ oko³o pó³nocy. Po³o¿y³em siê oko³o pierwszej [to by³o do przewidzenia]. Czyli nie tak ¼le.
Zasn±³em o 4.30... :roll:
By³oby to do przebolenia gdyby nie fakt, ¿e wspominanymi atrakcjami by³ egzamin i [po 1.5-godzinnej przerwie] kolokwium obejmuj±ce materia³ z ca³ego semestru. Wróci³em niedawno i jest tylko jedna rzecz, której w tym momencie pragnê.
Pocieszaj±ce jest to, ¿e wyniki z owego egzaminu s± ju¿ znane i jest lepiej ni¿ siê spodziewa³em przed napisaniem :) Choæ pewien niedostatek mimo wszystko nie pozostaje [4.5 to nie to samo co 5.0 :P - wiem, kujon'em :] ].

Na zakoñczenie jedno tylko s³owo: dobranoc.  :wink:

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Ksiêga wpisów... ambiwalentnych?
« Reply #33 on: 2008-01-23, 18:03:21 »
[4.5 to nie to samo co 5.0 :P]

Dosz³y¶my dzi¶ z Veil± do wniosku, ¿e cztery z plusem to paskudna ocena - czyste piêæ wiadomo, rz±dzi siê i wymiata, czyste cztery - jest dobrze i porz±dnie, ale takie cztery i pó³ implikuje 'by³y szanse na pi±tkê, ale czego¶tam zabrak³o', a taka ¶wiadomo¶æ dra¿ni powiedzia³a Aibrean zaliczywszy ³acinê na 4.5 w³a¶nie, a to z powodu przewalenia najprostszej mo¿liwej deklinacji :P
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Ksiêga wpisów... ambiwalentnych?
« Reply #34 on: 2008-01-23, 18:54:11 »
powiedzia³a Aibrean zaliczywszy ³acinê na 4.5 w³a¶nie, a to z powodu przewalenia najprostszej mo¿liwej deklinacji
Tak, bardzo denerwuj±ce, zalicza³am na 6 przedsiêbiorczo¶æ. Niestety pani w ostatniej chwili zadecydowa³a ¿e zaliczenie bêdzie ustne. I tu w tym momencie... moje wys³awianie siê... i uciekaj±ce proste s³owa wyra¿enia... jak np. równowaga... i 5+ ...
5+ to nie 6 ech..

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Ksiêga wpisów... ambiwalentnych?
« Reply #35 on: 2008-01-23, 19:26:49 »
4.5 jest takie, jakby ci kto¶ postawi³ tort czekoladowy z wi¶niami za grubym pleksi i na stole przed tob± po³o¿y³ kanapkê z serem ¿ó³tym.
No way in from the outside, no way out from within.

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Ksiêga wpisów... ambiwalentnych?
« Reply #36 on: 2008-01-23, 19:33:05 »
4.5 jest takie, jakby ci kto¶ postawi³ tort czekoladowy z wi¶niami za grubym pleksi i na stole przed tob± po³o¿y³ kanapkê z serem ¿ó³tym.
hehe no ja to trochê inaczej odczuwam ;P co¶ bardziej jak by³y te reklamy prawie ;P

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Ksiêga wpisów... ambiwalentnych?
« Reply #37 on: 2008-01-23, 19:50:08 »
 A ja mam obrzydzenie do paskudnego 6-. Có¿, regulaminowo chyba nie powinno byæ takiej oceny, tak jak nie powinno byæ 1+, no ale nie mój problem :P

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Ksiêga wpisów... ambiwalentnych?
« Reply #38 on: 2008-01-23, 21:06:21 »
Ja tam mam oceny gdzie¶ - uczê siê tylko tego co mnie interesuje i przynosi satysfakcjê, b±d¼ jest ³atwe. W tym semestrze zlewam 3 przedmioty na przyk³ad, bo s± beznadziejne ;] (zlewam oznacza, ¿e siê nie przyk³adam i satysfakcjonuje mnie 3, a jak co¶ bêdzie wy¿ej, to i lepiej ;D) Czasem nie warto siê po¶wiêcaæ przedmiotom, których zaliczanie oznacza robienie jakiej¶ niekonstruktywnej prowizorki pod widzimisie prowadz±cego - lepiej siê w tym czasie nauczyæ czego¶ naprawdê fajnego i przydatnego, dla w³asnej satysfakcji. ;]

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga wpisów... ambiwalentnych?
« Reply #39 on: 2008-01-23, 22:02:12 »
Znowu zapali³em fajkê (w sensie dos³ownym) z dobrym waniliowym tytuniem. :?

To czemu wpis tutaj, a nie w radosnych? :P (zaraza, przypomnia³e¶ mi przy okazji uwieraj±cy psychikê fakt, ¿e moja ¶liczna wrzo¶cowa fajeczka ci±gle nieopalona do koñca i nie za bardzo mam widoki, by tê procedurê dokoñczyæ :?)
Za bardzo lubiê fajkê i za bardzo nie mam ochoty siê uzale¿niaæ. Palê tylko w wielkim stresie.
[under construction]

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Ksiêga wpisów... ambiwalentnych?
« Reply #40 on: 2008-01-23, 22:03:53 »
Znowu zapali³em fajkê (w sensie dos³ownym) z dobrym waniliowym tytuniem. :?

To czemu wpis tutaj, a nie w radosnych? :P (zaraza, przypomnia³e¶ mi przy okazji uwieraj±cy psychikê fakt, ¿e moja ¶liczna wrzo¶cowa fajeczka ci±gle nieopalona do koñca i nie za bardzo mam widoki, by tê procedurê dokoñczyæ :?)
Za bardzo lubiê fajkê i za bardzo nie mam ochoty siê uzale¿niaæ. Palê tylko w wielkim stresie.
Te¿ siê przez ten stres boje uzale¿nienia, ja oprócz tego lubiê zapaliæ do piwa, ale ostatnio to nie jest tylko do piwa :/

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Księga wpisów... ambiwalentnych?
« Reply #41 on: 2008-01-23, 22:25:26 »
Znowu zapaliłem fajkę (w sensie dosłownym) z dobrym waniliowym tytuniem. :?

To czemu wpis tutaj, a nie w radosnych? :P (zaraza, przypomniałeś mi przy okazji uwierający psychikę fakt, że moja śliczna wrzoścowa fajeczka ciągle nieopalona do końca i nie za bardzo mam widoki, by tę procedurę dokończyć :?)
Za bardzo lubię fajkę i za bardzo nie mam ochoty się uzależniać. Palę tylko w wielkim stresie.
W stresie? Fajkę?! :shock: Człøku! Cygara i fajki potrzebują szacunku, oderwania od codzienności i poświęcenia im tej godziny bądź kilku. Nimi należy się delektować. To nie papieros, który zdesperowani śmiertelnicy kopcą wierząc, że uzdrowi ich zszargane nerwy. :wink:
Na stres polecam czekoladę. Duuuuużo czekolady  :o

I jeszcze odnośnie uzależnienia: O ile wspomniane wyżej dobra [tak, to dobre słowo :] ] traktuje się jak rarytasy, uskuteczniane sporadycznie, jedynie przy wyjątkowych okazjach [chcąc podkreślić ich przyjemnościodajność], to śmiem twierdzić, że perspektywa uzależnienia powinna być raczej odległa. Choć to też zależy jak często ktoś miewa te 'wyjątkowe okazje' XD

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Ksiêga wpisów... ambiwalentnych?
« Reply #42 on: 2008-01-23, 22:39:11 »
No w³a¶nie, ja jako¶ nie bardzo wierzê w swoj± siln± wolê. A z paleniem fajki w stresie zwi±zany jest ca³y rytua³. Odrywasz siê od tego co Ciê stresuje, najlepiej w ¶rodku nocy. Otwierasz okno na o¶cie¿ (jak pada to ju¿ w ogóle cudownie), w³±czasz spokojn± muzykê i zapalasz fajkê. I siedzisz tam przez godzinê, pó³torej. Nabierasz dystansu i jest lepiej. ;)
[under construction]

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Ksiêga wpisów... ambiwalentnych?
« Reply #43 on: 2008-01-23, 23:30:08 »
Ok, czyli jest element oderwania i wyj±tkowo¶ci. Jeste¶ usprawiedliwiony, a ja zwracam honor :D

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Ksiêga wpisów... ambiwalentnych?
« Reply #44 on: 2008-01-24, 13:56:39 »
Koncert Armii odwo³any i przesuniêty... idê oddaæ bilet :? (bo s³owo "zwróciæ" ma dla mnie zbyt refluksyjn± naturê)
No to wieczór z metodyk± mnie czeka. :roll:

 

lofty-success