Author Topic: Sny  (Read 56634 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Sny
« Reply #45 on: 2006-12-19, 14:23:07 »
Najgorzej to snic, ze sie juz wstalo, wyjsc nawet we snie z domu i sie nie spoznic, a potem nagle ni z tego ni z owego uslyszec mruczenie telefonu, znalezc sie jakims cudem znowu w lozku i odebrac smsa tresci "gdzie jestes?" ;)

: Grudzieñ 19, 2006, 14:22:26
sk±d ja to znam? 8)
« Last Edit: 2006-12-19, 17:21:22 by Kasandra »
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Sny
« Reply #46 on: 2006-12-21, 08:19:43 »
Dzisiaj mia³em sen, który podsumowuje moje odczucia po ca³ym 2006 roku.
By³em w bibliotece czy czym¶ w tym stylu i wzi±³em dwie ksi±¿ki (albo inne no¶niki danych) i poszed³em  do okienka, ¿eby je przejechali czytnikiem. W pierwszym okienku panienka stwierdzi³a, ¿e to okienko ekspresowe i mo¿na wypo¿yczaæ tylko jedn± ksi±¿kê, w kolejnym co¶tam te¿ babie nie pasi³o, a okienko z którego mog³em skorzystaæ by³o zamkniête z powodu przerwy. Normalnie jak za komuny. Wnerwi³em siê i zacz±³em po nich jechaæ. Pani zawo³a³a ochroniarza, który ³askawie przejecha³ czytnikiem po ksi±¿kach i mog³em spokojnie sobie pój¶æ. Zosta³em jednak zaczepiony przez jedn± z tych panienek z okienka, ¿e ona mnie przeprasza, ¿e przepisy, ¿e co¶tam, ale ¿e jej zaimponowa³em czy co¶ i ¿e maj± dobr± kawê na sto³ówce. No to poszli¶my na sto³ówkê, a tam kolejny absurdalny epizod bêd±cy demonstracj± jakiej¶ chorej z³o¶liwo¶ci urzêdników i/lub tych, którzy uk³adaj± regulaminy. I znów pojecha³em po wszystkich.

Rezultat jest taki, ¿e obudzi³em siê niewyspany, z poczuciem totalnego wkurzenia na ca³y otaczaj±cy ¶wiat i z takim w³a¶nie poczuciem siedzê teraz w pracy, a po g³owie chodzi mi utwór Chrisa Isaaka "Wicked Game".
True Pagan Winter Crew

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Odp: Sny
« Reply #47 on: 2006-12-21, 10:29:35 »
A ja zauwa¿y³em (u siebie) pewn± prawid³owo¶æ. Bardzo czêsto jak siê obudzê, otworzê oczy, ale nie rozbudzê siê ca³kowicie, nie wstanê, tylko znów zasnê to mogê byæ prawie pewien, ¿e co¶ mi siê w ci±gu tej jednej czy dwóch godzinek dodatkowego spania przy¶ni. Dzisiaj mia³em rewelacyjny sen, lecia³em na paralotni z jakiego¶ wysokiego, o¶nie¿onego szczytu, bardzo realistyczne siê to wszystko wydawa³o i obudzi³em siê z poczuciem "eh, to sen, szkoda". :mrgreen:
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Sny
« Reply #48 on: 2006-12-21, 13:57:12 »
Kiedyś zarwałem noc, po której położyłem się tylko na godzinę - między 6 a 7. Miałem bardzo wyraźny sen, który nawet tu wpisałem.
« Last Edit: 2006-12-21, 14:53:26 by minder »
True Pagan Winter Crew

Buczyslawa

  • Posts: 272
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • Polskie Forum Alice In Chains
Odp: Sny
« Reply #49 on: 2006-12-26, 12:00:33 »
No có¿..chyba znowu ¿ar³am za du¿o paprochów z fotela na dobranoc  8-[
Dzi¶ ¶ni³o mi siê forumowe spotkanie w Wawie. Minder biega³ zakapturzony po jakim¶ centrum handlowym krzycz±c jawol, zithaj i robi±c ci±gle o tak.
Potem ju¿ tylko "widzia³am" same zdjêcia z pochleju na jaki¶ kanapach; najbardziej mi siê rzuci³y w oczy twarze Czarnej i B³êkitnokrwistej mówi±ce "jjjjaaaa juu¿ nigdy nie tknem wóoodki:" :P

Z kolei jakie¶ trzy dni temu przechadza³am siê po Gdañsku, kiedy to chcia³ na mnie napa¶æ bandzior podszywaj±cy siê pod Kononowicza. Oczywi¶cie super bohater Tru Kononowicz poruszaj±cy siê po ulicach z prêdko¶ci± ¶wiat³a mnie uratowa³ co¶ przy tym gadaj±c o ko¶ciele ;p  By³ te¿ motyw z panem Kazimierzem, co by³ porz±dnym obywatelem, jednak bezdomnym, ale mia³ swojego bia³ego ukochanego  poloneza - ten z koleji by³ wrobiony w jakie¶ przestêpstwo i Kononowicz chcia³ go kill'n±æ.

o.

djdioda: :shock: kolei!

Buka: A¿ mi siê wierzyæ nie chce :shock: Te "kolei" ci±gle mnie prze¶laduje. Widaæ - nie umiem uczyæ siê na b³êdach  ::x
« Last Edit: 2006-12-26, 13:24:06 by Buczyslawa »

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Sny
« Reply #50 on: 2006-12-26, 15:25:08 »
Dzi¶ ¶ni³o mi siê forumowe spotkanie w Wawie. Minder biega³ zakapturzony po jakim¶ centrum handlowym krzycz±c jawol, zithaj i robi±c ci±gle o tak.
Po prostu zamawia³em dla wszystkich piwo "zehn-und-half", czyli s³awne kiedy¶ 10,5 - od razu cztery lub piêæ sztuk :lol: A zakapturzone bieganie po centrum handlowym jest do mnie podobne, wiêc niewykluczone, ¿e sen oka¿e siê proroczy :D
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Sny
« Reply #51 on: 2006-12-26, 23:16:28 »
To kiedy wpadasz do Wawki, Nisiu?  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Sny
« Reply #52 on: 2006-12-27, 10:47:05 »
Przy okazji koncertu Opeth tam¿e 8)
:chomik: :chomik: :chomik: :chomik: :chomik: :chomik: :chomik: :chomik: :chomik:
True Pagan Winter Crew

Toolica

  • Posts: 86
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ekhem.
Odp: Sny
« Reply #53 on: 2006-12-27, 11:02:19 »
ojej, a mi sie znowu ¶ni³o ze mój dom wybuch³... :?
a najlepszy sen mia³am, jak mój pies by³ antychrystem :shock: :lol:

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Sny
« Reply #54 on: 2006-12-27, 11:03:28 »
Przy okazji koncertu Opeth tam¿e 8)
:chomik: :chomik: :chomik: :chomik: :chomik: :chomik: :chomik: :chomik: :chomik:

Czyli byc mo¿e na najbli¿szy RATM... ups chyba co¶ wygada³em. :( :P
[under construction]

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Sny
« Reply #55 on: 2006-12-27, 11:18:53 »
twarze Czarnej i B³êkitnokrwistej mówi±ce "jjjjaaaa juu¿ nigdy nie tknem wóoodki:" :P

No, to z pewno¶ci± nie by³ proroczy sen :P Czarna, nie sk³adasz ¶lubów abstynencji, prawda? :wink:

Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Sny
« Reply #56 on: 2006-12-27, 13:43:35 »
a najlepszy sen mia³am, jak mój pies by³ antychrystem :shock: :lol:
haha, te¿ taki kiedy¶ mia³em!  :lol:
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Sny
« Reply #57 on: 2006-12-28, 17:13:31 »
No, to z pewno¶ci± nie by³ proroczy sen :P Czarna, nie sk³adasz ¶lubów abstynencji, prawda? :wink:
Neee... Aczkolwiek nie pi³am ju¿ wódki jakie¶ dwa lata, a¿ zamieszka³am w akademiku... Ale samej czystej i tak nie pijê, bo nie lubiê :P

Unas, mo¿e by jako¶ przyspieszyæ ten koncert? Albo chocia¿ przyjazd Mindera...  8)
...If I call will you come and will you save me?

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Sny
« Reply #58 on: 2006-12-29, 12:09:13 »
To ju¿ chyba nie ode mnie...

Pan wielki brzu... to jest emmm Mittloff, tylko rzuca³ wstêpnymi uwagami.
[under construction]

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Sny
« Reply #59 on: 2006-12-29, 12:52:01 »
oO
Nie¼le siê u¶mia³empo przebudzeniu. Sen: Gandalf & Legolas walcz±cy po stronie aliantów przeciw nazistowskim Niemcom. Pamiêtam jeden dziwny motyw, jak Gandalf, ratuj±c z jaki¶ podziemi gupê emerytów, na których hitlerowscy lekarze mieli przeprowadzaæ eksperymenty, powiedzia³: w tych kryptach zginê³a ju¿ staro¿ytna rasa kosmitów, wy nie podzielicie ich losu!!!
WTF?!  ;]
selfbanned

 

lofty-success