Author Topic: Zjawiska "dziwne"  (Read 33326 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #120 on: 2009-10-13, 17:43:52 »
Mi siê dzi¶ przydarzy³o co¶ dziwnego, mianowicie: przygotowa³am sobie obiad sk³adaj±cy siê z cebuli, broku³a, soi, suszonych grzybów i przypraw, czyli taki ortodoksyjnie wegetariañski syf (w sumie to nawet wegañski :roll:). I to wszytko pachnie mi kie³bas±. Patelnia by³a czysta (zreszt± nikt mi na niej swojej kie³basy nie robi, wiêc nawet, gdyby czysta nie by³a, to ró¿nicy by nie zrobi³o). Ot, zagadka tygodnia. A najzabawniejsze jest, ¿e smakuje normalnie, jak powinno.

Ph0bos

  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Drunk Head
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #121 on: 2009-10-14, 12:50:27 »
Kilka dni temu zetkn±³em siê ze zjawiskiem paranormalnym!  :shock: Siedz±c w swojej komnacie bylem ¶wiadkiem jak gitara spada mi ze stojaka! Widok ten o ma³y w³os nie wywo³a³ u mnie ataku serca,na szczê¶cie gitarze nic siê nie sta³o i nawet siê nie rozstroi³a :P ale nie jestem w stanie odpowiedzieæ na pytanie jak do tego nie dosz³o...

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #122 on: 2009-10-14, 13:06:21 »
Je¶li na stojaku sta³a w pozycji niestabilnej równowagi i nast±pi³o np. lekkie trzêsienie ziemi (zdarzaj± siê na po³udniu Polski) lub budynek lekko osiad³, to takie by³oby racjonalne wyt³umaczenie.
True Pagan Winter Crew

Ph0bos

  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Drunk Head
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #123 on: 2009-10-14, 13:25:22 »
Zgadza siê, to by mia³o sens,ale "trzêsienia ziemi" nawet te najs³absze raczej u mnie nie wystêpuj±.Chyba,ze s±siadka "chodzi" po domu :lol: Ale mimo wszystko gitara znajdowa³a siê w stabilnej pozycji.My¶lê,ze fachowcy ze strefy 11 wykryliby dzia³anie poltergeista :P

Ascot

  • Posts: 836
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • Przechuj buc i ch**
    • Nerd's Life
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #124 on: 2009-10-14, 20:00:39 »
Serious Business...
www.nerdslife.pl

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #125 on: 2009-10-14, 21:31:14 »
Hm.. co do zjawisk "dziwnych".. dzisiejszy mecz Polski w pi³kê no¿n± ;D
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Ph0bos

  • Posts: 30
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Drunk Head
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #126 on: 2009-10-14, 22:50:36 »
to jest fenomen!strzelili¶my gola i przegrali¶my :lol: a mówi±c ca³kiem serio nie rozumiem jak mogli ten mecz przegraæ  :?

majkel

  • taczif
  • Mourner
  • *
  • Posts: 926
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
    • lans.fm
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #127 on: 2009-10-14, 22:56:25 »
Nie no, tam pal licho z wynikiem. Ale w³±czam jakby nie patrzeæ transmisjê z meczu reprezentacji Polski, a tam:
1. kibiców nie ma :D
2. ¶nieg, nic nie widaæ, zawodnicy je¿d¿± jak po lodzie
3. piêkny, piêkny klasyczny samobój ju¿ na pocz±tku meczu
4. Dudek w bramce :D
5. brak przepisowych pi³ek (czerwonych)
6. komentatorzy..

PARODIA ;qq
"Be quiet, be calm... ignore this terrible drug"

Nekusna

  • Posts: 595
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ulecia³ mój duch
    • last.fm
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #128 on: 2009-10-15, 11:37:55 »
graæ w pi³kê, no jeszcze, ogl±daæ? =parodia ;P

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #129 on: 2010-06-26, 10:08:00 »
Wierzycie w UFO? Bo ja w dni parzyste nie wierzê, natomiast w nieparzyste tak... :wink:
« Last Edit: 2010-06-26, 10:11:07 by Luksor »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #130 on: 2010-07-26, 22:18:38 »
Nadaje siê tutaj, zw³aszcza, ¿e nie chce mi siê tworzyæ w±tku dla przygód w publicznych ¶rodkach transportu.
Otó¿, po pierwsze, posz³am na tramwaj, i zobaczy³am, ¿e mi odje¿d¿a z pierwszego przystanku. Drugi jest tu¿ za skrzy¿owaniem, ale jest tak, ¿e najpierw ¶wiat³o dostaje tramwaj, a potem dopiero ja - za ten czas to i dwa odjad±. Za skrzy¿owaniem tramwaj stan±³ i nie móg³ ruszyæ. Wysiad³ motorniczy, zadzwoni³, chwilê rozmawia³, wsiad³, tramwaj nie ruszy³, kiedy do niego wreszcie dotar³am, ruszy³. Nie, ¿ebym nie lubi³a tramwajów, ale kiedy¶ jeden, który odjecha³ mi sprzed nosa, wypad³ z torów.
Nastêpnie kontynuowa³am podró¿ autobusem. Linia zastêpcza, tymczasowa, w pewnym momencie ma przystanek jakie¶ -na¶cie metrów od przystanku sta³ego, znajduj±cego siê tu¿ przy skrzy¿owaniu - w sumie logiczne, jako ¿e autobus skrêca w lewo i nie mo¿e tego zrobiæ z prawego pasa. Autobus zatrzymuje siê na ¶wiat³ach i nastêpuje jedna z weselszych rzeczy, jakie widzia³am: z przystanku do autobusu podchodzi facet i zaczyna dobijaæ siê do drzwi na ¶rodku jezdni. Kierowca oczywi¶cie nie otworzy³. A pan najwyra¼niej by³ przekonany, ¿e jak kupi³ miesiêczny, to sobie mo¿e wsiadaæ i wysiadaæ, gdzie mu siê ¿ywnie podoba :hihihi: Ludzie to maj± kozack± fantazjê...

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #131 on: 2012-09-29, 14:41:28 »
Quote from: Onet
Co Watykan mo¿e wiedzieæ o UFO?

Watykan posiada tajny radioteleskop ukryty na Alasce. Ponadto watykañscy astronomowie odkryli planetê zmierzaj±ca w kierunku Uk³adu S³onecznego. Podobno posiadaj± tak¿e sporo zdjêæ kosmitów. Ca³kiem mo¿liwe, ¿e historia kontaktów Watykanu z cywilizacjami pozaziemskimi jest bogatsza ni¿ mo¿na przypuszczaæ...

Watykan zainteresowa³ siê tematyk± UFO w wyniku rzekomych spotkañ kosmitów z prezydentem USA, Dwightem Davidem Eisenhowerem w Muroc Airfield w 1954 roku. W spotkaniu tym prawdopodobnie bra³ udzia³ tak¿e pewien biskup. Na jego wniosek ówczesny papie¿, Pius XII, stworzy³ specjaln± supertajn± s³u¿bê informacyjn± o nazwie Serwis Informacyjny Watykanu.

Od momentu powstania s³u¿by zaczê³o ponoæ dochodziæ do regularnych spotkañ biskupów i papie¿a z kosmitami w ogrodach watykañskich. Sprawê tê nag³o¶ni³ w³oski badacz tajemnic - Cristoforo Barbato, który specjalizowa³ siê w tematyce UFO oraz tajemnic fatimskich. W wyniku w³asnego ¶ledztwa uda³o mu siê spotkaæ z jednym uczestnikiem tych spotkañ, który przekaza³ badaczowi ca³± dokumentacjê ze spotkañ, g³ównie zdjêcia i filmy.

Dziêki informacjom zdobytym przez Barbato wiadomo, ¿e Watykan posiada tajny teleskop na Alasce. Ponadto kuria papieska przeznaczy³a 30 milionów euro na budowê kolejnych teleskopów w Arizonie, gdzie na Górze Graham znajduje siê Obserwatorium Watykañskie. Obserwatorium to wykorzystuje teleskop z Uniwersytetu Arizona o nazwie „Lucyfer”. Ta inwestycja jest obiektywnym dowodem na to, ¿e Watykan jest zainteresowany spraw± istot pozaziemskich. Ponadto w³adze papieskie nie chc± byæ w pe³ni uzale¿nione od informacji przekazywanych przez mocarstwa, g³ównie USA. Dlatego wykaza³y siê w³asn± inicjatyw± i same próbuj± zdobyæ cenne informacje.

W³adze papieskie wyra¼nie zmieniaj± swoje nastawienie do istot pozaziemskich. Szef astronomów watykañskich, ojciec Jose Gabriel Funes powiedzia³, ¿e ¿ycie pozaziemskie nie stoi w sprzeczno¶ci z wiar± w Boga. Ponadto Papieska Akademia Nauk jest wyra¼nie zainteresowana sposobami wykrywania ¿ycia pozaziemskiego i konsekwencjami jego odkrycia, chc±c wpisaæ siê we wspó³czesn± naukê.

Do szczegó³owych informacji jednak bardzo trudno dotrzeæ, poniewa¿ s± one pilnie strze¿one w archiwach papieskich. Tajemniczo¶ci temu dodaje przesz³o¶æ obecnego papie¿a, Benedykta XVI, który bêd±c jeszcze kardyna³em, piastowa³ funkcjê prefekta Kongregacji Nauki Wiary. Ta najbardziej ezoteryczna jednostka zajmuje siê badaniem zjawisk nadnaturalnych fenomenów o charakterze religijnym.

Co Waszym zdaniem Watykan mo¿e jeszcze ukrywaæ w tej sprawie?
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #132 on: 2013-03-20, 00:25:47 »
Dwa dni temu nad Polska mozna bylo zaobserwowac zorze polarna, glownie na Podlasiu.

Faaaaaaaaaaaaaaaaak, czemu ja sie dowiaduje o takich rzeczach po fakcie?!?
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #133 on: 2013-03-20, 09:04:29 »
Dwa dni temu nad Polska mozna bylo zaobserwowac zorze polarna, glownie na Podlasiu.

Faaaaaaaaaaaaaaaaak, czemu ja sie dowiaduje o takich rzeczach po fakcie?!?
A co? Pojecha³by¶? Na Mazury Ci siê nie chce jechaæ zobaczyæ MDB, ale zobaczyæ na Podlasiu zorzê, która u nas mo¿e z 10 sekund trwa, to tak :P

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #134 on: 2013-03-20, 12:37:11 »
Dwa dni temu nad Polska mozna bylo zaobserwowac zorze polarna, glownie na Podlasiu.

Faaaaaaaaaaaaaaaaak, czemu ja sie dowiaduje o takich rzeczach po fakcie?!?
A co? Pojecha³by¶? Na Mazury Ci siê nie chce jechaæ zobaczyæ MDB, ale zobaczyæ na Podlasiu zorzê, która u nas mo¿e z 10 sekund trwa, to tak :P

Widoczna byla rowniez pod Lublinem, a to juz znacznie blizej :)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

 

lofty-success