Author Topic: Zjawiska "dziwne"  (Read 33326 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #90 on: 2008-11-11, 11:15:45 »
Spooooooky O_o
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #91 on: 2008-11-17, 23:26:36 »
 Czê¶ciowo pasuje do tego tematu. Bardzo dobry, moim zdaniem, artyku³.

Quote from: Maciej We³yczko, magia.onet.pl
  2012 – zag³ada rozumu i reszty

 Budz±c siê tego dnia poczujesz zawrót g³owy. I nie bêdzie to kac po szampañskiej zabawie. 21 grudnia 2012 zmieniæ ma siê wszystko. Powtarzam: wszystko!

 Byæ mo¿e bêdziesz mia³ wtedy polskie euro w kieszeni, byæ mo¿e nie – tego akurat nie jeste¶my pewni. Ale innych zmian nie zabraknie na 100 procent. Przede wszystkim Polska znajdzie siê na pó³kuli po³udniowej, a równik pobiegnie ko³o Olsztyna.
 
 Sk±d o tym wszystkim wiemy? Z dobrych, licznych i wysoko postawionych ¼róde³. Po czê¶ci od Andromedian, po czê¶ci Kasjopejan i Plejadian, po czê¶ci wreszcie z agencji prasowych i doniesieñ mediów krajowych. Pewnych wie¶ci dostarczyli nam tak¿e g³êboko zakonspirowani informatorzy - z Atlantydy.

 To, ¿e zbli¿a siê koniec ¶wiata jest raczej pewne. Przewidzieli to ca³kiem dawno Aztekowie i Egipcjanie. W grudniu 2012 koñczy siê bowiem ich kalendarz. By tego nie do¿yæ, obie cywilizacje zakoñczy³y siê same wcze¶niej.
 „Patrick Geryl i Gino Ratinckx – znani badacze zagadek przesz³o¶ci – odnale¼li zapomnian± kapsu³ê czasu wiedzy staro¿ytnych umieszczon± w potê¿nym labiryncie, wzniesionym, jak mówi legenda, przez cywilizacje sprzed potopu. Z³amali staro¿ytne szyfry gwiezdne sprzed 10 000 lat – jak tajemniczy zodiak z Dendery – i ustalili, ¿e w roku 2012 Wenus, Mars, Orion i inne gwiazdy znajd± siê w takiej samej pozycji jak w roku 9792 p.n.e., roku poprzedniego <<koñca ¶wiata>>. I odczytali proroctwo, ¿e bêdzie to pocz±tek koñca naszej cywilizacji” – czytamy w przedmowie do klasycznej ju¿ pozycji zatytu³wanej „Proroctwa Oriona na rok 2012”.
 Istniej± te¿ inne znaki – jak doniós³ Reuters: 15 letni Nepalczyk, Rama Bomjona nie jad³ i nie pi³ przez 10 miesiêcy. G³odowa³ tak zajadle, ¿e w koñcu znikn±³. Wedle wypowiedzi jednego z mnichów ma on teraz do spe³nienia tajne zadanie, które koñczy siê pod koniec 2012r. Dodajmy, ¿e wedle niektórych, tych g³êbiej poinformowanych, ów Rama Bomjona mo¿e byæ nie byle kim, lecz nowym Budd±.

    Orgazm z Plejad
 Ale zacznijmy od rzeczy przyjemniejszych ni¿ post i zag³ada. Istnienie Plejadian odkry³a pani Barbara Marciniak, Polka z amerykañskim paszportem. Stawia j± to w jednym szeregu z Kopernikiem i prof. Wolszczanem. £±cz±c siê za pomoc± channellingu (to co¶ jakby kosmiczne gadu - gadu) z odleg³± i zaawansowan± cywilizacj± Barbara Marciniak stara siê nas ratowaæ jak mo¿e i wcisn±æ w ciasne nasze ³epetyny choæ odrobinê kosmicznej m±dro¶ci. Trzeba przyznaæ, czyni to z wdziêkiem. Nauki Plejadian s± bardzo poci±gaj±ce – powinni¶my polubiæ samych siebie a tak¿e, seks i orgazm – najlepiej praktykowany wspólnie z kim¶ innym.
 O intymnym ¿yciu samych Plejadian autorka dyskretnie milczy, koncentruj±c siê wszak¿e na rzeczach fundamentalnych. Przez plejadiañski chanellimg dowiedzia³a siê bowiem, i¿ 21 grudnia 2012 nast±pi pocz±tek ca³kiem nowej epoki.
 „Barbara Marciniak rzuca nam wyzwanie, aby¶my sprzeciwili siê odwiecznym si³om ograniczaj±cym ¶wiadomo¶æ. Przedstawia ona plejadiañskie klucze do otwarcia ludzkiej ¶wiadomo¶ci na nieskoñczone pole mo¿liwo¶ci <<znacz±cego ¿ycia>>, które zawiera w sobie wiedzê o tym jak: aktywowaæ swój ukryty potencja³ poprzez odczytywanie rzeczywisto¶ci symbolicznej w codziennym ¿yciu, wykorzystywaæ moc seksualno¶ci w celu stworzenia wiêkszej blisko¶ci oraz samowyra¿enia siê, rozpoznaæ moc przekonañ, wierzeñ i emocji oraz roli, jak± pe³ni± one, w uleczeniu chorób oraz uwolniæ siê z uczucia bezsilno¶ci i wzmocniæ wrodzon± umiejêtno¶æ tworzenia swej w³asnej rzeczywisto¶ci”, czytamy w zwiastunie polskiej poszerzonej reedycji dzie³ zebranych pani Marciniak.  Po grudniu 2012 mo¿e wiêc nast±piæ nowy ¶wit ludzko¶ci i ogólna sielanka.
By tak sta³o siê w istocie, musimy zdobyæ siê jednak na po¶wiêcenie i mêczeñsk± próbê, czyli zakup i lekturê ostatniej ksi±¿ki Barbary Marciniak (w Polsce ok. 30 PLN) pt. „¦cie¿ka Mocy”. W USA dzie³o sprzedaje siê ju¿ jak ¶wie¿e plejadiañskie bu³eczki z serkiem z Drogi Mlecznej.

   Ca³y smutek Oriona
Orionianie s± fatalistami. W ksi±¿ce „Proroctwo Oriona” czytamy m.in. „powsta³a na skutek przesuniêcia skorupy ziemskiej gigantyczna fala zburzy ca³kowicie wszystkie biblioteki i zniszczy wszystkie ksi±¿ki”. Szlag trafi te¿ wszystkie komputery. Jedyna szansa na ocalenie ludzko¶ci to wykuæ ca³± istniej±c± wiedzê na blachê! Zacz±æ nale¿y ju¿ dzi¶. Ka¿da chwila to niepowetowana strata…
 Do tych zaleceñ autora Proroctwa, nijakiego Patrica Gerila (którego wiedza pochodzi w wiêkszej czê¶ci mieszkañców Atlantydy – wiernych uczniów Orionian) stosuje siê ju¿ dzi¶ telewizyjna gwiazda Jolanta Rutowicz. Odtwarzaj±c g³ówn± rolê w jednym z licznych reality – show ze zdumiewaj±c± trafno¶ci± odpowiedzia³a na pytanie: którêdy biegnie równik? Prawid³owa odpowied¼ brzmi oczywi¶cie: przez Mazury. Niestety, ludziom przyziemnym, zapatrzonym w przestarza³± XIX/XXI wieczn± wiedzê wydaje siê wci±¿, ¿e jako¶ inaczej. Ale to odpowied¼ pani Joli zgadza siê co do joty z wyliczeniami Majów, Azteków, Orionian i mistrzów z Atlantydy!

 Nas – ludzi wtajemniczonych, nie powinno to zreszt± dziwiæ. Go³ym okiem widaæ, i¿ Jola przyby³a do nas wprost z gwiazdozbioru Wielkiego Konia, czczonego osobliwie przez Indian Nasca w Peru.
A niewtajemniczonym powiedzmy w skrócie: 12 grudnia 2012 pó³kula pó³nocna i po³udniowa zamieni± siê miejscami, a l±dy zaczn± pêdziæ i napieraæ na siebie z tak± prêdko¶ci±, ¿e nawet nie zdo³amy tego zauwa¿yæ. Tak zapewniaj± Orionianie i lepiej im wierzyæ na s³owo.
 A teraz wróæmy na chwilê do tego Gerila i dzie³a jego ¿ycia.
- Piszê Proroctwo Oriona na rok 2012 w gniewie, rozpaczy i bólu, zaznacza autor we wstêpie i wierzymy mu natychmiast; te same uczucia towarzysz± nam bowiem w lekturze jego ksi±¿ki od pierwszej do ostatniej strony.
Ale czytelnicy Proroctwa w¶ciekaj± siê i trwo¿± nie tylko z powodu nadci±gaj±cego koñca ¶wiata i bibliotek:
„Przecie¿ mia³em zacz±æ korzystaæ ze swoich funduszy emerytalnych dopiero od roku 2015! Dwadzie¶cia lat temu podpisa³em klauzulê, ¿e przed tym terminie nie podejmê ¿adnych pieniêdzy. Zwiêksza³o to wydatnie ogóln± sumê i móg³by ¿yæ sobie luksusowo przez dziesi±tki lat. By³em ¶wiêcie przekonany, ¿e zrobi³em z³oty interes. Tak by³o, zanim przeczyta³em Proroctwo Oriona na rok 2012” – pisze w reklamie ksi±¿ki jeden z nich.

 Na szczê¶cie u nas – w Polsce nikt specjalnie nie liczy na emerytalne szaleñstwa, a gromadz±ce nasze sk³adki towarzystwa ponios³y ju¿ takie straty, ¿e po 2012 mo¿e byæ jedynie lepiej.
Z diagnoz± t± w pe³ni zgadza siê zreszt± znany astrolog Leszek Szuman, wedle którego Polska ma byæ w roku 2012 miejscem w pe³ni bezpiecznym.
Czy aby na pewno? Ano, we¼my kalkulator i policzmy…
W grudniu roku 2012 minie okres 11 804 lat i 5 miesiêcy lat, jaki up³ynie od lipca roku 9792 p.n.e., kiedy to nast±pi³o ostatnie przebiegunowanie Ziemi zwi±zane z wielkim potopem, przemieszczeniem siê kontynentów i zatopieniem Atlantydy. Z tego mniej wiêcej okresu pochodz± Piramidy w Gizie, które s± dok³adnym odwzorowaniem konstelacji Oriona w ustawieniu z roku 9792 p.n.e. oraz Sfinks, który pod swymi ³apami zawiera nie odkryte jeszcze komory ze zgromadzonym archiwum wiedzy staro¿ytnych Atlantydów. Ale brak w tej dacie i liczbie lat mijaj±cego cyklu kodu numerologicznej 9-tki, mo¿e gwarantowaæ, ¿e Ziemia i ludzie przetrwaj±. Obudz± siê za to gwa³townie do Wielkiej Przemiany Wewnêtrznej i Duchowej, do Wyzwolenia twórczego potencja³u, czytamy na jednej z powa¿nych stron po¶wiêconych fenomenowi roku 2012.

      Kasiopejanie na tropie
Dziwnym trafem Kasjopejan odkry³a tak¿e osoba zwi±zana (przez mê¿a) z Polsk± - pani Laura Knight-Jadczyk. Knigt – Jadczyk komhunikuje siê z nimi tak¿e za pomoc± chanellingu, ale w bardziej zaawansowanej wersji nazwanej „nad¶wietlnym transferem my¶li” (to co¶, jakby kosmiczne Skype z g³ówki do g³ówki).
Kasjopejanie tak¿e przewiduj± zamieszanie w koñcu roku 2012. Ale naszym zdaniem, nie warto im wierzyæ do koñca. To krêtacze, mitomani i mi³o¶nicy teorii spiskowych. Ale o tym za moment. Zdaniem istot z Kasjopei za 3,5 roku bêdziemy ¶wiadkami Redukcji Makro-kosmicznej Paczki Falowej wytwarzaj±cej zarówno fizyczne, jak i "metafizyczne" zmiany w kosmicznym ¶rodowisku Ziemi. Co to znaczy? Nie wiemy. S³owo.

 Spo¶ród wszystkich naszych informatorów Kasjopejanie to najbardziej przem±drza³e i pretensjonalne istoty.
 Chcecie jeszcze jedn± próbkê ich gadki? To pos³uchajcie: „Subtelne odpowiedzi, które wymagaj± wysi³ku, ¿eby dok³adnie zanalizowaæ zalecane wytê¿one uczenie siê. Nauka jest poszukiwaniem, za którym idzie potwierdzenie poznania poprzez odkrywanie. Nauka jest konieczna dla postêpu duszy... w ten sposób budujesz swoje centrum mocy... Cierpliwo¶æ s³u¿y poszukuj±cym ukrytej wiedzy... Przeszukujcie swoje "pliki". ...Czasami najlepszym sposobem nauki jest studiowanie i badanie...” i tak ciurkiem, przez setki stron (internetowych)…

 Najwyra¼niej w trakcie tego glêdzenia Kasjopejanie ogl±daj± jednym okiem (oczami, czu³kami?) CNN lub TVN 24, bo udzielaj± tak¿e panie Laurze Knight-Jadczyk wielu porad o charakterze bie¿±co – politycznym. Poni¿ej przedstawiamy autentyczny fragment wywiadu z Lari±, Kasjopejañskim rzecznikiem prasowym dokonanym pod koniec 2000r . Wiêcej na stronie http://kasjo.net/

- Witamy.
- Witamy.
- Kogo dzisiaj mamy z nami?
- Larria.
- Sk±d transmitujesz?
- Kasjopeja. (…)
- A mo¿e planuj± te bomby u¿yæ na Stany Zjednoczone?
- No s± grupy partyzantów palestyñskich w USA. Ca³a rzecz ma byæ sterowana przez "regresywnych kosmitów" (cokolwiek TO jest) z³o¿onych z 19 ras konstelacji Oriona wraz ze Smokowatymi i Syriuszanami. (…)
- Bior±c pod uwagê, ¿e istnieje Jeden ¦wiatowy Rz±d, a WSZYSTKIE narody s± pod kontrol± kosmiczno/ludzkiego Konsorcjum, to ta informacja wygl±da na dezinformacjê. Czy to prawda?
- Ciep³o, ale mo¿na kupiæ "rzadkiej produkcji" broñ od pozbawionych praw obywatelskich Rosjan, ale czy ona zadzia³a? (…)
Niemniej jednak ten go¶æ tutaj jeszcze pisze ró¿ne rzeczy. Mo¿ecie skomentowaæ?
- Bez komentarza!

 Hm… Byæ mo¿e ostatnie pytanie jest o mnie, mo¿e nie. Ale zbieraj±c materia³y do tego tekstu (a wszystkie powy¿sze cytaty s± w pe³ni autentyczne) jedno wiem ju¿ na pewno - ¶wiatowa katastrofa nadci±ga chyba rzeczywi¶cie – w g³owach. Byæ mo¿e nawet ju¿ trwa. Bo internetowych stron o roku 2012 i „kontaktach” z kosmitami jest dziesi±tki razy wiêcej ni¿ serwisów o najnowszych zdobyczach fizyki, czy astronomii, a ludzie opisuj±cy podobne niezwyk³o¶ci porobili na nich fortunê.
Ale zapewne Majowie, Orionianie i Atlantydzi przewidzieli tak¿e i to.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #92 on: 2008-11-18, 16:21:12 »
^Mój komentarz:
:rotfl:

Najlepsze kwiatki:
Bardzo dobry, moim zdaniem, artykuł.
Nie mów mi, że dla Ciebie nie jest to jedna wielka bujda na resorach :eee: Przecież już podczas pierwszego czytania widać ewidentnie, że to jedna wielka zgrywa. Fakt, podobne treści można znaleźć na stronach ufologów, ale nie zmienia to faktu, że jest to jedna wielka bajeczka. Jeśli wszystko, co napisano na temat końca świata byłoby prawdą, to skończyłby się przynajmniej 20 razy w ciągu ostatnich 15 lat :lol:

Quote from: Maciej Wełyczko, magia.onet.pl
Skąd o tym wszystkim wiemy? Z dobrych, licznych i wysoko postawionych źródeł. Po części od Andromedian, po części Kasjopejan i Plejadian, po części wreszcie z agencji prasowych i doniesień mediów krajowych. Pewnych wieści dostarczyli nam także głęboko zakonspirowani informatorzy - z Atlantydy.

:lol: bez komentarza. Faktycznie bardzo głęboko zakonspirowani są ci Atlantydzi XD

Quote from: Maciej Wełyczko, magia.onet.pl
Przewidzieli to całkiem dawno Aztekowie i Egipcjanie. W grudniu 2012 kończy się bowiem ich kalendarz. By tego nie dożyć, obie cywilizacje zakończyły się same wcześniej.
A ja zawsze myślałem, że przyczyny upadku ich cywilizacji leżały zupełnie gdzie indziej, np. w zmianach klimatycznych czy też najeźdźcach.

Quote
Rama Bomjona nie jadł i nie pił przez 10 miesięcy. Głodował tak zajadle, że w końcu zniknął.
Pewnie skoczył do McDonald'sa XD Albo umarł i zeżarły go szczury :P

Quote
Istnienie Plejadian odkryła pani Barbara Marciniak, Polka z amerykańskim paszportem. Stawia ją to w jednym szeregu z Kopernikiem i prof. Wolszczanem.

Stefan Pierdziwół z Gnojnikowa na Dolnym Śląsku nawiązał kontakt z Plejadanami już w zeszłym stuleciu - dlaczego o nim nikt nie pisze! :lol:

Quote
Łącząc się za pomocą channellingu

Ostatnio za pomocą tej metody kontaktowali się obcy, którzy mówili, że ujawnią się 14 października. No to chyba mają "małą" obsuwę XD Albo to "kosmiczne gadu-gadu" ma przekłamania na łączach.

Nie mam już siły komentować reszty tego "bardzo dobrego artykułu". Aktualnie powstała dość ciekawa gałąź Science-Fiction: publikuje się książki SF pisząc na okładkach, że to są fakty. W ten sposób w ludzkich umysłach przełącza się jakaś zapadka i zamiast czytać książkę ze świadomością czytania fikcji, biorą wszystko za autentyczny pewnik. Bo przecież na okładce było napisane, że to prawda! W dodatku było zdjęcie autora/autorki oraz informacja, że jest to bardzo znany naukowiec z bardzo znanego uniwersytetu. Mój komentarz jest taki:

Papier wszystko przyjmie!
A jeszcze więcej przyjmie Internet. Fałszowanie informacji w nim zawartych (np. publikowanie stron o dowolnych treściach czy też wpisów na blogach z wcześniejszą datą) jest wręcz banalne.
« Last Edit: 2008-11-18, 16:31:08 by minder »
True Pagan Winter Crew

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #93 on: 2008-11-18, 16:34:06 »
Okej, doczytałem ostatnie zdanie w tym artykule XD

A może sam założę stronę o niezwykłościach? Mam jakąś tam wiedzę z dziedziny fizyki, interesowałem się jakiś czas astronomią, nieźle radzę sobie w informatyce... :>
True Pagan Winter Crew

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #94 on: 2008-11-18, 21:24:16 »
 Ej, przecie¿ o to mi chodzi³o :< Zrêczny przegl±d przez "natchnione" proroctwa i proroków. Bardzo dobry, prze¶miewczy artyku³. Choæby te dwa zdania:
Quote
Po grudniu 2012 mo¿e wiêc nast±piæ nowy ¶wit ludzko¶ci i ogólna sielanka.
By tak sta³o siê w istocie, musimy zdobyæ siê jednak na po¶wiêcenie i mêczeñsk± próbê, czyli zakup i lekturê ostatniej ksi±¿ki Barbary Marciniak (w Polsce ok. 30 PLN) pt. „¦cie¿ka Mocy”.

 Ogólnie w nat³oku ludzi pisz±cych oraz mówi±cych z pe³nym przekonaniem o koñcu ¶wiata w 2012 roku (na który s± przecie¿ wpizdumilion dowodów), taki pisany na klawiaturze twardo stoj±cej na ziemi artyku³ to co¶ wystaj±cego ponad przeciêtno¶æ.
 
 Wszystko ju¿ jasne? :P ;)

paatos

  • Guest
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #95 on: 2008-11-18, 21:38:08 »
Wszystko z wyrazem z przedrostkiem/przyrostkiem onet.pl powinno byæ omijane z daleka. Szkoda, ¿e tak jednak nie jest...

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #96 on: 2008-11-19, 11:40:00 »
A mo¿e sam za³o¿ê stronê o niezwyk³o¶ciach? Mam jak±¶ tam wiedzê z dziedziny fizyki, interesowa³em siê jaki¶ czas astronomi±, nie¼le radzê sobie w informatyce... :>

Stary, z tak± wiedz± nie masz szans. To powinna byæ astrologia. ;P

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #97 on: 2008-11-19, 14:45:27 »
Chodziło mi raczej o to, że z moją wiedzą łatwiej by mi było manipulować faktami. Uwiarygadniać niewiarygodne przez zwykłe odwołania do fizyki kwantowej i tego, co ktoś tam kiedyś zasłyszał :>

Tak swoją drogą j już tu kiedyś wspominałem, że koledzy, którzy przenieśli się z UJ na AP dostali wpis do indeksu odnośnie różnic programowych, które mają nadrobić - była tam m.in. właśnie astrologia.
« Last Edit: 2008-11-19, 14:51:27 by minder »
True Pagan Winter Crew

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #98 on: 2008-11-19, 23:01:05 »
Ja chcê zostaæ bioenergoterapeut± i ludziom ¶wieczki do ucha wlewaæ.

Chodzi³o mi raczej o to, ¿e z moj± wiedz± ³atwiej by mi by³o manipulowaæ faktami. Uwiarygadniaæ niewiarygodne przez zwyk³e odwo³ania do fizyki kwantowej i tego, co kto¶ tam kiedy¶ zas³ysza³ :>

Zenon, powiedzia³ ale nie mam pewno¶ci, to raczej by³ kto¶ inny (jaki¶ filozof z wiêkszymi osi±gami ni¿ ja móg³by siê wypowiedzieæ), ¿e wszystko jest za spraw± Boga i cudu, wiec fizyka to ¶ciema. To nie by³ Zenon, to musia³ byæ kto¶ inny... Te¿ nie Leibniz. Jutro sprawdzê.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #99 on: 2008-12-03, 14:49:14 »
selfbanned

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #100 on: 2008-12-03, 15:22:28 »
Dziwne zjawisko.
Jeeez, 'ryje czachê' bardziej ni¿ Charlie The Unicorn :shock: Genialne!

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #101 on: 2008-12-03, 20:04:24 »

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #102 on: 2008-12-03, 21:15:04 »
Te¿ nie¼le "ryje czachê"...
Te¿ mo¿e i dziwne zjawisko, ale za to powszechne... nawet bardzo  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #103 on: 2008-12-03, 21:20:51 »
Te¿ nie¼le "ryje czachê"...
Te¿ mo¿e i dziwne zjawisko, ale za to powszechne... nawet bardzo  :twisted:

To "mo¿e" jest kompletnie niepotrzebne w twojej wypowiedzi ;)

To jest w³a¶nie dla mnie najdziwniejsze zjawisko. (a w po³±czeniu tego zjawiska z moim umys³em to ³ohoho!)

Paulus

  • Posts: 680
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Brudny Harry Winston
Odp: Zjawiska "dziwne"
« Reply #104 on: 2009-01-09, 10:02:53 »
Dzisiaj mnie spotka³o dziwne zjawisko. Trochê zabawne, ale do¶æ dziwnie mo¿na siê poczuæ. Otó¿ rado¶nie zacz±³em dzieñ od pod¶piewywania sobie g³upiej piosenki, nawet nie wiem, czyje to dzie³o, a leci jako¶ tak:
looking back over my shoulder
i can see that look in your eye
i never dreamed it could be over
i never wanted to say goodbye...

No i ¶piewam sobie to, bo jako¶ mi zapad³o w pamiêæ, do¶æ czêsto wystêpuje w eterze, wiêc ka¿dy zna. Wchodzê do kuchni, robiê sobie ¶niadanie, dalej piosenkê ¶piewam, ale ja brzydko ¶piewam, poza tym zaczê³o mnie to ju¿ nudziæ... My¶lê sobie, w³±czê radio. W³±czam, a tam:
looking back over my shoulder
i can see that look in your eye
i never dreamed it could be over
i never wanted to say goodbye

Dej¿awu?