Author Topic: Wiek s³uchaczy Opeth  (Read 20491 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Not the simple thing

  • Guest
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #45 on: 2006-11-17, 12:25:21 »
a ja w ogóle m³oda jestem, bo 16 lat mam, a nie wiem ile Kasandra mia³a, jak mi Opeth pokaza³a, ale chyba w liceum jeszcze by³a.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #46 on: 2006-11-18, 16:27:39 »
nie wiem ile Kasandra mia³a, jak mi Opeth pokaza³a, ale chyba w liceum jeszcze by³a.
No, byla jeszcze piekna i mloda :P Hmm.. ja zaczelam sluchac, jak mialam... 16? I zaraz potem zaczelam propagowac wsrod znajomych ;) Matko, to nawet takie mlode dzieci tym meczylam!  :o ;)

cambria

  • Posts: 9
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • jestem spogl±daj±cym z nieba
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #47 on: 2006-12-02, 22:50:42 »
 :DWiek s³uchaczy Opeth zale¿y tylko od s³uchaczy,na pewno nie od muzyków.Z Opeth zetkn±³em siê raptem rok temu i jestem zafascynowany,nawet polubi³em growling,którego nigdy nie mog³em przecierpieæ.Je¿eli kto¶ s³ucha du¿o muzy rockowej to musi wcze¶niej czy pó¿niej natrafiæ na t± kapelê,co nie oznacza i¿ trafi ona do jego sumienia.Po prostu trzeba lubiæ siê do³owaætak± piêkn± muzyczk±.Ja do³owanie rozpocz±³em tak jak Wy ,w wieku 16 lat,ale to by³o Joy division The Doors,ca³a nowa fala i by³o to oko³o ( niestety)22lat temu.Tak wiêc nie przejmujcie siê,¿e Opeth trafia tylko do ma³olatów :D

Xanathos

  • Posts: 5
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ghost Of Perdition
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #48 on: 2006-12-11, 10:13:10 »
rocznik 1991 ¿em jest :)
I Can't See The Meaning Of This Life I'm Leading....

The_Morr

  • Posts: 1
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #49 on: 2007-01-13, 13:59:17 »
ja mam 16 lat a s³ucham Opeth od 3 lat
uwazam ze tej muzyki moze s³uchac kazdy kto dosós³ mentalnie aby zrozumiec piekno tej muzyki

Apostle_in_Triumph

  • Posts: 1
  • Karma: +0/-0
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #50 on: 2007-01-13, 14:30:36 »
Hm, jesli chodzi o wiek, to ja osobiscie ledwo skonczylem 14 a zaczalem sluchac Opetha kiedy mialem 12 lat. Wiec wiek raczej nie gra roli

Weep

  • Posts: 89
  • Karma: +0/-0
  • Radioactive Toy
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #51 on: 2007-01-19, 09:45:24 »
Dobra, do marca jeszcze 19 a potem oblewanie 20-stki. Pewnie sproszê do pubu kogo siê da i jak zwykle postawiê kolejkê. A potem zalejê siê w trupa...dwudziestoma drinkami :)
Opeth, tymczasem, s³ucham od jaki¶ 6-7 lat wiêc zaczê³a maj±c gdzie¶ niespe³na 13 lat. Pamiêtam, ¿e w¶ród wszystkich dzieciaków w mojej szkole (a placówka ta liczy 2000 osób) by³am jedyn± tak m³od± Opethomaniaczk± :D. To by³y czasy, kiedy popularne by³y Marilyn Manson, dzieciaki znowu szala³y na punkcie Nirvany i coraz wiêcej by³o s³ychaæ KoRn, Limp Bizkit i Linkin Park. Ech, szko³a, szko³a :)

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #52 on: 2007-01-20, 03:12:51 »
ja mam 16 lat a s³ucham Opeth od 3 lat
uwazam ze tej muzyki moze s³uchac kazdy kto dosós³ mentalnie aby zrozumiec piekno tej muzyki

Nie zgodzê siê. Gusta siê tak ró¿ni± ¿e nie ka¿demu spodoba siê Opeth. Nie chodzi nawet o growla czy fakt, ze jest to do¶æ ciê¿ka muzyka. Chodzi przede wszystkim o to, czy taki klimat, tego typu po³±czenia instrumentalnei tego typu forma do kogo¶ trafiaj±. S± osoby, które powiedz± Ci, ze Opeth im siê kojarzy z mod± na melodic black metal, którego nie lubi± i masz koniec dyskusji.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #53 on: 2007-01-20, 12:04:41 »
Kekkai, zwroc uwage na
Quote
kazdy kto dorós³ mentalnie aby zrozumiec piekno tej muzyki
Cos w tym jest, ze do sluchania Opeth trzeba po prostu dorosnac ;)

S± osoby, które powiedz± Ci, ze Opeth im siê kojarzy z mod± na melodic black metal, którego nie lubi± i masz koniec dyskusji.
No bo [jeszcze] nie dorosly do Opeth i tyle ;)

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #54 on: 2007-01-20, 16:13:34 »
O ja, a Wy znowu z tym dorastaniem... A je¶li komu¶ w ogóle siê Opeth nie spodoba to znaczy, ¿e nigdy nie dorós³ do niego, czy mo¿e to, ¿e po prostu to nie rodzaj muzyki dla niego..?
selfbanned

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #55 on: 2007-01-20, 16:44:10 »
O ja, a Wy znowu z tym dorastaniem... A je¶li komu¶ w ogóle siê Opeth nie spodoba to znaczy, ¿e nigdy nie dorós³ do niego, czy mo¿e to, ¿e po prostu to nie rodzaj muzyki dla niego..?
No w³a¶nie, ¿a³osne dzieci, nie rozumiej± potêgi Opeth, nigdy nie bêd± tak doro¶li i dojrzali jak my ;) (Nilfheim ma racjê ;P)

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #56 on: 2007-01-20, 16:56:13 »
O ja, a Wy znowu z tym dorastaniem... A je¶li komu¶ w ogóle siê Opeth nie spodoba to znaczy, ¿e nigdy nie dorós³ do niego, czy mo¿e to, ¿e po prostu to nie rodzaj muzyki dla niego..?
No w³a¶nie, ¿a³osne dzieci, nie rozumiej± potêgi Opeth, nigdy nie bêd± tak doro¶li i dojrzali jak my ;) (Nilfheim ma racjê ;P)
A je¶li kto¶ wyro¶nie z Opeth? :P

Tak na dobr± sprawê oprócz ich koncertu w grudniu, w zesz³ym roku s³ucha³em Opeth mo¿e kilka razy. Jako¶ kompletnie mnie nie krêci muzyka, której kilka lat temu s³ucha³em w kó³ko :?

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #57 on: 2007-01-20, 17:04:33 »
Ej, no ale wiecie, to tak fajnie byæ takim dojrza³ym i s³uchaæ Opeth, ¶miej±c siê równocze¶nie z tych wszystkich dziaciakowatych blekmetalowców. Tak od razu ego wzlatuje na wy¿yny ;]

Ogólnie (wiem, trudno w to uwierzyæ), prawdopodobnym jest, ¿e istnieje jednak grupa doro¶niêtych osób, którym ta muzyka nigdy nie ma szansy siê spodobaæ. Bo nie, i koniec. Nie trafia w ich wra¿liwo¶æ i tyle. Na przyk³ad preferuj± eksperymentalny jazz i za cholerê nie chc± s³uchaæ wrzasków :mrgreen:

A co do wyrastania: wszystko siê nudzi, sêk w tym czy po 3 latach nies³uchania, nie bêdziesz mia³ nagle ochoty do tej muzyki wróciæ. Je¶li tak, to chyba to dobra muzyka : )
wszystko, co sko¶ne.

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #58 on: 2007-01-20, 17:09:11 »
A co do wyrastania: wszystko siê nudzi, sêk w tym czy po 3 latach nies³uchania, nie bêdziesz mia³ nagle ochoty do tej muzyki wróciæ. Je¶li tak, to chyba to dobra muzyka : )
W to nie w±tpie :mrgreen: dlatego czekam spokojnie zas³uchuj±c siê w kompletnie innej muzyce 8)

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Wiek s³uchaczy Opeth
« Reply #59 on: 2007-01-20, 17:42:35 »
Nie jeste¶ sam, buckethead ;) Ja w sumie w ci±gu ostatniego roku Opeth nie s³ucha³am prawie wcale... i wcale nie têskniê ;)