Author Topic: Jaki album ostatnio kupili¶cie?  (Read 299146 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Hieronim_Berbelek

  • Posts: 666
  • Karma: +21/-1
  • Gender: Male
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1395 on: 2014-05-06, 15:54:06 »
No justice here, No liberty
No reason, No blame
There's no cause to taint the sweetest taste of blood
And greetings from the nation
As we shake the hands of time
They're taking their ovations
The vultures stay behind

bts

  • Posts: 737
  • Karma: +30/-0
  • Gender: Male
    • deadmint vinyl blog
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1396 on: 2014-05-07, 18:36:03 »
W koñcu dorwa³em w ¶wietnej cenie (ok 210z³ z wysy³k±!!!) DEAD END KINGS BOX:



Niech tylko jeszcze bezpiecznie dotrze w moje ³apy :)

No i dzisiaj odebra³em pakê a w ¶rodku..............Last Fair Day Gone Night 3xLP box  :( :( :( :( :( :( :( :(

Drugiej kopii to ja nie potrzebujê, tym bardziej za tak± cenê. No nic zobaczymy co na to sprzedaj±cy....

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1397 on: 2014-05-11, 08:42:39 »
No i dzisiaj odebra³em pakê a w ¶rodku..............Last Fair Day Gone Night 3xLP box  :( :( :( :( :( :( :( :(

Drugiej kopii to ja nie potrzebujê, tym bardziej za tak± cenê. No nic zobaczymy co na to sprzedaj±cy....

I co na to sprzedaj±cy?
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

bts

  • Posts: 737
  • Karma: +30/-0
  • Gender: Male
    • deadmint vinyl blog
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1398 on: 2014-05-11, 10:02:08 »
No i dzisiaj odebra³em pakê a w ¶rodku..............Last Fair Day Gone Night 3xLP box  :( :( :( :( :( :( :( :(

Drugiej kopii to ja nie potrzebujê, tym bardziej za tak± cenê. No nic zobaczymy co na to sprzedaj±cy....

I co na to sprzedaj±cy?

Sprzedaj±cy okaza³ siê spoko go¶ciem. Przeprosi³ kilka razy i obieca³, ¿e w pi±tek (czyli przedwczoraj) wysy³a w³a¶ciwy towar. A Last Fair mogê sobie zatrzymaæ bo nie ma sensu bawiæ siê w odsy³kê. Naprawdê poziom obs³ugi ludzi handluj±cych za po¶rednictwem amazona jest wybitny (przekona³em siê o tym nie pierwszy raz). No ale zobaczymy czy DEK rzeczywi¶cie dojdzie.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1399 on: 2014-05-11, 11:24:53 »
No to super! :)

Ja natomiast zamówi³em sobie "Nexus Artificial" Defying.

Mo¿e tak w 100% do albumu jeszcze siê nie przekona³em, ale dwie i pó³ dychy to w koñcu nie maj±tek. ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1400 on: 2014-05-13, 18:27:24 »

Album legenda i album który podzieli³ fanów :) Jak dla mnie obydwa ¶wietne  8) W MM za 19z³

bts

  • Posts: 737
  • Karma: +30/-0
  • Gender: Male
    • deadmint vinyl blog
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1401 on: 2014-05-15, 18:04:52 »
No i dzisiaj odebra³em pakê a w ¶rodku..............Last Fair Day Gone Night 3xLP box  :( :( :( :( :( :( :( :(

Drugiej kopii to ja nie potrzebujê, tym bardziej za tak± cenê. No nic zobaczymy co na to sprzedaj±cy....

I co na to sprzedaj±cy?

Sprzedaj±cy okaza³ siê spoko go¶ciem. Przeprosi³ kilka razy i obieca³, ¿e w pi±tek (czyli przedwczoraj) wysy³a w³a¶ciwy towar. A Last Fair mogê sobie zatrzymaæ bo nie ma sensu bawiæ siê w odsy³kê. Naprawdê poziom obs³ugi ludzi handluj±cych za po¶rednictwem amazona jest wybitny (przekona³em siê o tym nie pierwszy raz). No ale zobaczymy czy DEK rzeczywi¶cie dojdzie.

Dzisiaj odebra³em w³a¶ciwy box. Wspania³e wydanie! Cieszê siê jak g³upi, ¿e mam to na pó³ce!

bts

  • Posts: 737
  • Karma: +30/-0
  • Gender: Male
    • deadmint vinyl blog
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1402 on: 2014-05-16, 19:13:36 »
Dzisiaj pojecha³em ostro:







Wszystko na winylu, plus:



CD+DVD (wysz³o 13z³ wiêc az ¿al nie wzi±æ...). Choæ gdyby nie dvd to pewnie bym siê nie skusi³ bo mam t± koncertówkê na LP :)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1403 on: 2014-05-23, 16:28:34 »

Zamówi³em dwie p³yty kompaktowe poprzez brytyjski Amazon z Nagiry, a Nagiry podzieli³o zamówienie na dwie czê¶ci i w³a¶nie dotar³ do mnie najnowszy Junius. Zap³aci³em za niego (z przesy³k± do Polski) nieca³e trzydzie¶ci trzy z³ote, wiêc s±dzê, ¿e cena jest dobra - nie ma nawet jak porównaæ, bo mini-albumu nie znalaz³em w ofercie polskich dystrybutorów. Realizacja ekspresowa - zamówienie z³o¿y³em w ubieg³y pi±tek, a dzi¶ przesy³ka czeka³a na mnie w skrzynce pocztowej. Czekam na drug± z zamówionych pozycji. Marcin, jeszcze raz wielkie dziêki za namiar na Nagiry. :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

bts

  • Posts: 737
  • Karma: +30/-0
  • Gender: Male
    • deadmint vinyl blog
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1404 on: 2014-05-23, 16:42:16 »

Zamówi³em dwie p³yty kompaktowe poprzez brytyjski Amazon z Nagiry, a Nagiry podzieli³o zamówienie na dwie czê¶ci i w³a¶nie dotar³ do mnie najnowszy Junius. Zap³aci³em za niego (z przesy³k± do Polski) nieca³e trzydzie¶ci trzy z³ote, wiêc s±dzê, ¿e cena jest dobra - nie ma nawet jak porównaæ, bo mini-albumu nie znalaz³em w ofercie polskich dystrybutorów. Realizacja ekspresowa - zamówienie z³o¿y³em w ubieg³y pi±tek, a dzi¶ przesy³ka czeka³a na mnie w skrzynce pocztowej. Czekam na drug± z zamówionych pozycji. Marcin, jeszcze raz wielkie dziêki za namiar na Nagiry. :)

Oni zawsze p³yty wysy³aj± osobno. Nawet je¶li s± zamówione i wysy³ane tego samego dnia to przychodz± dwie paki ;)

A ja chyba zaraz skorzystam z Nagiry i klepnê sobie to cudo:



Ten album jest niesamowity! Ale¿ siê wkrêci³em!

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1405 on: 2014-05-23, 16:53:27 »


Zamówi³em dwie p³yty kompaktowe poprzez brytyjski Amazon z Nagiry, a Nagiry podzieli³o zamówienie na dwie czê¶ci i w³a¶nie dotar³ do mnie najnowszy Junius. Zap³aci³em za niego (z przesy³k± do Polski) nieca³e trzydzie¶ci trzy z³ote, wiêc s±dzê, ¿e cena jest dobra - nie ma nawet jak porównaæ, bo mini-albumu nie znalaz³em w ofercie polskich dystrybutorów. Realizacja ekspresowa - zamówienie z³o¿y³em w ubieg³y pi±tek, a dzi¶ przesy³ka czeka³a na mnie w skrzynce pocztowej. Czekam na drug± z zamówionych pozycji. Marcin, jeszcze raz wielkie dziêki za namiar na Nagiry. :)

No w³a¶nie, ja czekam ju¿ pó³tora miesi±ca... obawiam siê, ¿e ju¿ jej nie dostanê.
No way in from the outside, no way out from within.

bts

  • Posts: 737
  • Karma: +30/-0
  • Gender: Male
    • deadmint vinyl blog
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1406 on: 2014-05-23, 17:31:23 »

No w³a¶nie, ja czekam ju¿ pó³tora miesi±ca... obawiam siê, ¿e ju¿ jej nie dostanê.

Od tego samego sprzedawcy? Pisz maila. Oddadz± Ci kasê od rêki albo wy¶l± ponownie.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1407 on: 2014-05-23, 20:04:57 »

No w³a¶nie, ja czekam ju¿ pó³tora miesi±ca... obawiam siê, ¿e ju¿ jej nie dostanê.

Od tego samego sprzedawcy? Pisz maila. Oddadz± Ci kasê od rêki albo wy¶l± ponownie.

Podejrzewam, ¿e Milad zamówi³ tutaj.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

bts

  • Posts: 737
  • Karma: +30/-0
  • Gender: Male
    • deadmint vinyl blog
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1408 on: 2014-05-23, 20:23:41 »

No w³a¶nie, ja czekam ju¿ pó³tora miesi±ca... obawiam siê, ¿e ju¿ jej nie dostanê.

Od tego samego sprzedawcy? Pisz maila. Oddadz± Ci kasê od rêki albo wy¶l± ponownie.

Podejrzewam, ¿e Milad zamówi³ tutaj.

Je¶li p³atno¶æ sz³a przez paypala to i tak jest objêty ochron± kupuj±cych jakby wydawca by³ niechêtny na zwrot kasy.

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1409 on: 2014-05-23, 20:33:49 »
Problem siê chyba rozwi±za³. Maj± spierniczone kodowanie w formularzu, a ja mam ogonek w "±" w nazwie ulicy, któr± to rubrykê wype³ni³em z automatu nie zastanawiaj±c siê, czy formularz prze¶le siê prawid³owo. Oczywi¶cie kretyni z UK wys³ali pewnie na adres "Z&261bkowska" . Nie polecam zamawiaæ niczego u tych inteligentów -_- . Teraz ju¿ nic nie zrobi±, bo po 2 dniach od wys³ania maila odpowiedzia³ mi kto¶ o 16:50, a o 17 zamknêli biuro...
No way in from the outside, no way out from within.

 

lofty-success